PDA

View Full Version : Разиграва ли ме?



SeXyTo_f
03-18-2006, 12:12
Здр, таа имам малко проблем4е което ме мъ4и...харесвам много, много едно мом4е...и той мисля че ме харесва...таа всяка е подщи всяка вечер към 11 той ми се обажда и си говорим с часове по телефона...ама като се видим...нз някак нещо ми става и се изневям адски многоо ,защото той не ми обръща много внимание..а се заговаря с някъв негов френд..... и той не действа...нз точно към такъв тип момче да подхода...искам го...казвала съм му го че ме кефи..ко да напраа?
тааа halp me 8-[

sexy_dizzy
03-18-2006, 12:31
Охооо значи става дума за онези загадъчни момчета-като моето.
И точно защото и твоя е като моето момче мисля че ще мога да ти дам съвет.
Щом ти се обажда и разговаряте-явно има чувства за това поне не се тревожи.
Винаги му се усмихвай-това е много важно и от опит ти казвам че действа и то абсолютно винаги.
Ами понеже говорите по телефона предполагам и че си споделяте това-онова.Той не ти ли е загаднал нещо от сорта на"И ти ме кефиш!"Мисля че трябва да излезете заедно на заведение или дискотека за да се сбближите повече и след това бъди сигурна че ще ти обръща нужното внимание.Секси излъчване и свободно държание-това е най-важното.Важни са случайните докосвания и провокативния поглед право в очите-- :smt007 .Щом той не действа-действай ти.Но помни че не трябва да бъдеш много нахална но достатъчно за да го спечелиш.Останалото зависи от теб.

SeXyTo_f
03-18-2006, 12:38
Mi nqkolko puti kaza...i na wun mi go e kazval ne6to ot sorta "znam si az, ti 6te si doide6 pri men" i mi se usmihna edno 6iroko....

LP_girl_14
03-18-2006, 12:41
Според мен не те разиграва ,а просто чака ти да напраиш първата крачка!Има интерс към теб,възползвай се от това.Опитай се със всеки изминал ден да се сближавате повече,общувайте колкото се може повече,излизайте в компания или пък когато имате възможност самички,пусни чара си на 6,казвай това което чувстваш и мислиш и според мен всичко останало ще се развие постепенно и от само себе си.Има ли чувства от двете страни,другото просто е въпрос на време O:)

ch0c0late
03-18-2006, 12:43
Dam...i az sum imala rabota s podobni individi. ;) Za da se sblijite izlezte nqkude,kudeto nqma da sre6tne tolkova poznati i nqma da se zagovarq postoqnno s tqh.Da ste si samo dvamata.A tova s neobru6taneto na vnimanie go pravi moje bi prosto 6toto e ot onezi gazar4eta s mnogoto poznati...te sa si takiva.No 6tom ti se obajda i proqvqva interes kum teb - ne se trevoji.Vsi4ko 6te si doide na mqstoto s vremeto.Usmihvai se, budi sexy i predizvikatelna, kakto kaza i sexy_dizzy! Uspeh! ;)

dEnIsTy
03-18-2006, 22:18
SeXyTo_f mai pove4eto sa takiva..spok:)
no ti si go haresva6 takyv prosto go priemi:)

DeziRe
03-18-2006, 22:20
Ufl...mrazq gi tozi tip mom4etata pravqt se na nedostypnii i e izklu4itelno trudno da se doberesh do syrtceto 4uvstvata im ili do kakkvtoto i da bilo..mn e trudno s tqh ama ako iskash da se borish bori se...no se zaredi s tyrpenie mila...:D

WILD__BOY
03-18-2006, 22:31
Бързо ги сменяш. Поне ще забравиш стария лесно. Та ... аве недей да си говориш за такива неща по тела. Една среща и нещата ще станат.

TiA_MaRiA
03-18-2006, 22:54
6tom ti zvuni vsqka ve4er i si govorite s 4asove e qsno 4e te haresva, moje bi e malko po pritesnitelen kogato zastanete o4i v o4i, za6toto nali znae6 4e vsi4ki sa mnogo smeli i kazvat vsi4ko kogato ne te gledat v o4ite. Napravi purvata kra4ka, pokaji mu 4e iska6 ne6to pove4e ot telefonni razgovori, a toi si znae 4e 6e pri nego 6e ide6 :smt016 :lol: