PDA

View Full Version : Воля



SummeRLove08
03-18-2006, 13:58
Воля

Още от първия ден когато се влюбих в теб ти не ме остави да дишам спокойно. Дори и когато разбрах, че нямам надежда. Ти се беше впил в мен, в съзнанието ми, в душата ми, ти беше цялото ми същество. Мислех за теб ден и нощ, сънувах те! До такава степен се бях вманиачила по теб, че нямах минутка покой! Ти ме преследваше...Чувах гласа ти, привиждаха ми се очите ти, усещах те...Когато ме погледнеше с тези синьо-зелени като океан очи, сякаш ме хипнотизираше. Не можех да те забравя в никакъв случай! Още исках да виждам лицето ти...Минавах оттам откъдето ти минаваше, дори и да знаех че за пореден път ще се самоизмъча! Мразех, НЕНАВИЖДАХ когато се прегръщаше с друга! Не харесвах да те виждам доволен и щастлив, когато аз не съм...Не можех, не трябваше, не исках да те забравя!
Но си казах: "Трябва да опиташ..не му позволявай да те обсеби изцяло! Колкото и да е трудно, не го виждай!" Отне ми седмици, месец..сякаш завинаги. Борех се със себе си всеки изминал ден! Правих всичко възможно...И накрая...успях! Вече не мисля за теб! Откъснах се от спомена за теб. Волята ми беше достатъчно силна, за да ми помогне да забравя човека, когото обичах повече от себе си!

SummeRLove08
03-18-2006, 14:00
Надявам се с това произведение да помогна на тези,които искат да забравят някой но не могат.Аз понесох много,но с воля всичко се постига! :wink:

HeDa
03-18-2006, 14:47
Super e =P~

sometimes_
03-18-2006, 14:55
=D> Stiga chovek da q ima... Na men problema mi e, che nqmam nikakva volq i mnogo trudno se spravqm v takiuva sluchai :wink:

Bloodlust
03-18-2006, 15:22
strahotno e =D> mn t1jno :cry: :cry: :cry: oba4e se pak mn me kefi. dano nqkoi den i az uspeq da zabravq :(

piFka_LP
03-18-2006, 15:29
strahotno e =D> mn t1jno :cry: :cry: :cry: oba4e se pak mn me kefi:(
axamZ

gamercheto_
03-18-2006, 15:30
super si e ama e neshto mn tyjno takova...mislq 4e vseki shte moje da postigne tova stiga da ima naistina silna volq :)

air_soul
03-18-2006, 17:00
hm ti ne mislish za nego, nau4ila si se ve4e da jiveesh bez nego, bez spomena za nego, bez useshtaneto, 4e e navsqkade...no samo ne mi tvardi 4e si go zabrvaila!
Bqh v sashtata situaciq i ve4e ot 3 meseca pravq vsi4ko ne za da go vijdam, a za da ne se zasi4ame.3 meseca...ne mislq za nego, ne govorq za nego,jiveq, bez nego, bez da mi lipsva, no zatvorq li o4i vse oshte pomnq vseki mig, vseki spomen, vsqka usmivka i ako tvardq 4e sam go zabravila...shte izlaja i ako tvardq 4e sam bila shtastliva s drug poslednata godina i polovina...shte izlaja i ako tvardq 4e iskam drug...samo shte laja...

SLaDkO_Mi6Le
03-18-2006, 17:49
СТРАХОТНО Е!!!!!:) :mrgreen: :!: :D :o :mrgreen: :mrgreen:

Jane{}
03-18-2006, 18:30
Super e, bravo =D> =D> :smt041! Naskoro i az stignah do toq izvod.

RoSsY88
03-18-2006, 18:41
мно е яко...де да можех и аз да имам тая воля...

SeXyTo_f
03-18-2006, 18:42
мно е яко...де да можех и аз да имам тая воля...
мда 8-[

Nofacenoname
03-18-2006, 19:39
Воля

Още от първия ден когато се влюбих в теб ти не ме остави да дишам спокойно. Дори и когато разбрах, че нямам надежда. Ти се беше впил в мен, в съзнанието ми, в душата ми, ти беше цялото ми същество. Мислех за теб ден и нощ, сънувах те! До такава степен се бях вманиачила по теб, че нямах минутка покой! Ти ме преследваше...Чувах гласа ти, привиждаха ми се очите ти, усещах те...Когато ме погледнеше с тези синьо-зелени като океан очи, сякаш ме хипнотизираше. Не можех да те забравя в никакъв случай! Още исках да виждам лицето ти...Минавах оттам откъдето ти минаваше, дори и да знаех че за пореден път ще се самоизмъча! Мразех, НЕНАВИЖДАХ когато се прегръщаше с друга! Не харесвах да те виждам доволен и щастлив, когато аз не съм...Не можех, не трябваше, не исках да те забравя!
Но си казах: "Трябва да опиташ..не му позволявай да те обсеби изцяло! Колкото и да е трудно, не го виждай!" Отне ми седмици, месец..сякаш завинаги. Борех се със себе си всеки изминал ден! Правих всичко възможно...И накрая...успях! Вече не мисля за теб! Откъснах се от спомена за теб. Волята ми беше достатъчно силна, за да ми помогне да забравя човека, когото обичах повече от себе си!
Прекрасно е 8-[
Имам много стихотворение на такава тематика но просто са на другия комп и много ме е яд че немога да ги споделя с вас но надявам се до 1-2 дена да се добера до тях \:D/

Случвало ли ти се е да те одраска котка? На всеки му се е случвало, колко малка драскотина, а колко много боли, а? После седмици наред не може да заздравее и почти винаги остава белег! Представи си едно сърце, човешко сърце, което е цялото в подобни белези. Толкова много белези, толкова много кръв е изтекло от него, че ако бе щателно събирана таз кръв, то щяха да бъдат спасени поне два човешки живота! Това сърце го обичам много, толкова много, че реших да го предпазя от повече наранявания. Как ли? Ами как, като го измих от всичката кръв и нечистотии, избърсах го от прахта, всичко това направих доста грижливо. И го затворих в една стъклена кутия. Така то няма да бъде наранявано и съответно и то няма да наранява. То ако сега като се замисля … то никога никого не е наранявало – Е, не съвсем, но когато го е правило то е било за самоотбрана. Та така-а-а… реших да го запазя в стъклена кутия, но по невнимание съм избрал много дебело стъкло! В старанието си да го предпазя добре, май съм прекалил! И сега то само може да гледа света и да му се радва – както и светът да гледа него! Виждал съм го как тупти когато се влюби или развълнува, как безпомощно се хвърля по студените, стъклени стени на кутията. Но…не може да излезе! По същото такова невнимание съм сложил и много здраво лепило! Много съм невнимателен, нали? Вече повече от година стои в таз стъклария там, и няма излизане. Дали му липсва нещо? Или може би вече е свикнало да стои там, а? Не мога и да го попитам, то си седи там безмълвно, а и все по рядко го виждам да се мята по ледените стени на стъклото. Май свиква. А дали е правилно? Не знам. Ще ми каже ли някой? Има ли лек срещу самота? Има!?! Колко горчивки съм изпил от аптеката на живота. Колко пъти се лекувах и точно когато си мислиш, че си излекуван всичко започва от начало. Ти знаеш ли рецепта с която се лекува самота или се стопи стъкло? Ако знаеш, моля те да ми я кажеш, защото май живота изтича, като пясък между пръстите ми! И Аз не мога да го спра! А Аз скъпо ще ти се отблагодаря! Ще ти дам всичко! Даже ще ти
подаря сърцето, да се грижиш за него и да го пазиш! Не е трудно, вярвай ми! То има нужда само от малко топлинка!


Аз назаем не съм те прегръщал
и назаем не съм те мечтал,
всяка ласка под брой да ми връщаш.
Мен ми стига, че нещо съм дал.

Може днес да не дойдеш на среща
но след ден,
но след два,
но след три
да потрепне в душата ти нещо
и за мен да преминеш гори.

Може дълго писма да не пращаш,
но да сложиш две думи в едно
то за двеста писма да вълнува
и за двеста да има цена.

Може само веднъж да целуваш
ала тази целувка една
до последния дъх да гори,
до последния дъх...
и до гроба.

Стига заеми!
Стига везни!

Искам
обич за обич.

/Евтим Евтимов/

belluci
03-19-2006, 06:10
Mnogo e dobre,4e si go napisala,za horata koito si mislqt,4e ne mogat da sprat da obi4at nqkogo.MOJE,S MNOGO VOLQ,PREJIVQH GO I SMEQ DA GO TVURDQ,vupreki 4e tuk ima edna malka podrobnost,edno e da zabravi6 4ovek koito te e karal bezumno da strada6 dulgo vreme,drugo e da si imal vruzka s prekrasen 4ovek,koito znae6 4e ne te e naranil s ni6to i ti e daval vsi4ko,no v edin moment e sprql da ti prinadleji,za6toto i tova se slu4va,bez da go iska6,prosto iz4ezva,eto takuv 4ovek e mnogo po-trudno da zabravi6,za6toto naistina si zagubil ne6to,mnogo cenno,bez da go iska6,ili bez toi da go iska:)i iska6 da se bori6,za6toto znae6,4e ima za kakvo,a kogato 4oveka kogoto obi4a6 ti e donesal po4ti i samo sulzi i bolka,to e drugo...

LP_girl_14
03-19-2006, 10:50
Дам,наистина е е много хубаво и ще е много полезно на хората ,които в този момент наистина са загубили волята си и си мислят че ще останат завинаги в плена на една любов,която носи само горчиви спомени...Наистина трябва много воля,постоянство,вътрешни сили и като прибавим малко време всичко ще изглежда по един по-розов начин :mrgreen:

midnight...
03-19-2006, 12:10
браво мила много хубаво си написала разказа ти

VukeHceTy
03-19-2006, 12:23
супер са всичките..а относно волята-имаш ли воля значи живееш...до такъв извод съм стигнала...

CVETELLINA
03-19-2006, 12:30
много е хубаво и наистина има смисъл в написаното
:(

DANGER_LSD_F
03-19-2006, 12:35
Знаете ли,не знам защо ще го напиша това,но чувствам нуждата от него.Преди време ме нараниха адски много и то не един път,не два...Някак,след всичките тези пъти аз добивах мсе повече сила да ги преодолявам,вече не плачех...нямаше сълзи в очите ми,всичко го приемах като рутинна работа...и после осъзнах,че съм свикнала дори и да обичам,че имам нужда да страдам,да плача,да се смея,да чувствам,че има нещо.и точно,когато Бог ми даде така желаната мъка,тя бе прекалено голяма,натрупана от времето и миналото,че не можах да я превъзмогна...внимавайте какво си пожелавате,може да се сбъдне...

Nofacenoname
03-19-2006, 12:48
Радвам се че ви харесва :roll:

dEnIsTy
03-19-2006, 14:46
мно е яко...де да можех и аз да имам тая воля...
do kolkoto pomnq ti si obi4a6 i to mnogo rosen(mai taka se kazva6e)misli6 li 4e 6te moje6 da go zabravi6 dori i da ima6 ogromna volq...az mislq 4e ne.a i ne bi trqbvalo..tova e lubovta da ne zabravq6,da pro6tava6 i da vqrva6 :)

03-20-2006, 18:56
в момента търся сили да забравя един човек...
това ми вдъхна поне малко увереност,благодаря!