PDA

View Full Version : prevod po deutsch



gjdhj
03-18-2006, 16:50
moje li nqkoi da mi pomogne za prevoda na tozi text 4e nemoga da namerq hubav nemski re4nik

Meine Herren wohnten in einer Stadt,die "Erfundenestadt" heisst.Diese Stadt liegt am Ende der Welt,darum habt ihr sie wahrscheinlich noch nie besucht.

Eines sch

zaharcheto_f
03-18-2006, 19:51
Моите господа живяха в един град,които се казва "намерения град".Този град се намира на края на света,затова вие вероятно не сте го посетили още

Един хубав ден господата планирали пикник на село.За съжеление господин То4ен(Genau) не искаше да дойде"аз имам много работа" казал той."Човек трябва да кове желязото докато е горещо" казал господин Шаблоне(Schablone).Господин Ергерлих(Argerlich) казал:"Когато говорим за това ,трябва и да го правим"."На мен ми е все едно" казал господин Доволен(Zufrieden).Господин Червен-банан(Rote-Banane) казал "Само който иска, идва с нас".Добра идея нали?




Мисля че е нещо такова

DimmuBorgir
03-19-2006, 16:22
Браво zaharcheto_f... :wink:

04-07-2006, 08:00
da naistina ima samo nqkolko dobri re4nika po nemski az sa6to u4a nemski no samo ot 2 gotini i i da iskam ne moga da ti pomogna sorry :cry:

Галка
04-10-2006, 07:34
Ееееееее,ако знаете колко съм ви благодарна и аз,точно и на мен абсолютно същия текст ми е за дом по немски и се чудех как да го препиша!!!!!!СУПЕР СТЕ!!!!!!!!!!! \:D/ :smt005