PDA

View Full Version : Пъпчици



g
03-18-2006, 18:13
Здравейте! Имам един въпрос! На 18 г. съм и съм имал полов контакт само с едно момиче. Преди 1 година се появиха странни образувания по члена ми, тоест по-най вътрешната му страна. Твърди са и приличат на нещо като брадавички.Не се увеличава, седят си колкото са Пробвал съм да ги махна някакси, не става, само се получава раничка и пак се появяват след време! Няма никакви странични ефекти, само дето си седят там и ме дразнят! Някакви идей какви са, че нямам много време да ходя по лекари???

KRaLiCa_na_OrGaZmA
03-18-2006, 18:21
Здравейте! Имам един въпрос! На 18 г. съм и съм имал полов контакт само с едно момиче. Преди 1 година се появиха странни образувания по члена ми, тоест по-най вътрешната му страна. Твърди са и приличат на нещо като брадавички.Не се увеличава, седят си колкото са Пробвал съм да ги махна някакси, не става, само се получава раничка и пак се появяват след време! Няма никакви странични ефекти, само дето си седят там и ме дразнят! Някакви идей какви са, че нямам много време да ходя по лекари???

razrovi se i vij 4e ima mnogo takiva temi :wink:

DrSmurph
03-18-2006, 22:47
dai po-podrobno opisanie za da ti se dade akul!

g
03-19-2006, 09:43
Еми значи започват да се развиват, първо са мънички и после достигат големината на малка брадавичка, на цвят са бледо розови и са твърди, не падат лесно, но и не пречат смисъл нито сърбят нито нищо, естественно, ако не ги раздразниш много.На брой са 8. Поне някаква идея какви са, явно ще трябва да посетя лекар, но поне преди това да знам да бързам ли, или не, че бачкам и уча и нямам много време :? И определено не са като тези които се описват в 1000 теми! ;-)

DrSmurph
03-19-2006, 13:03
Къде точно се намират?

03-19-2006, 15:32
Точно в началото на....хмммм, незнам точно как се казва, еми в начлото на ствола на члена са 2 и останалите от двете страни пак в началото :) [-o< :lol:

DrSmurph
03-19-2006, 16:06
Отвън по кожата на пениса ли са или са под кожичката? И така ли изглеждат?

http://www.fertilab.net/de_mujer/ets_vph2.html

STFU
03-19-2006, 16:26
Отвън по кожата на пениса ли са или са под кожичката? И така ли изглеждат?

http://www.fertilab.net/de_mujer/ets_vph2.html
ааа отврат #-o да чукнем на дарво да не ми излизат такива гадории на патката :smt009

03-19-2006, 20:04
Отвън, най долната част на пениса, тоест в началото му! А незнам, на мен не ми приличат на нищо от това което показа, първо са по-малки, второ са много на рядко, само цвета на някой от тези по картинките съвпада! :D Какво мислиш че е, опасно ли е?! И благодаря за проявеното внимание!

03-19-2006, 20:05
Хммммммм сега като се загледах може би приличат малко на тези от първата картинка! :D

DrSmurph
03-19-2006, 20:44
Bez da te razocharovam shte ti kaja che niama kak da ti otgovoria bez da mi izpratish snimka!:((
Sorry.

Samo po dogatki ne moga da rabotia. Ako govorish za purvata snimka te se narichat condilomi.

03-19-2006, 20:48
А опасни ли са? :) :) И с какво се лекуват, ако евентулано са?

DrSmurph
03-19-2006, 21:29
Ako sa - zarazni sa i se lekuvat trudno s razlichni preparati i lazer ili krioterapia

03-19-2006, 21:34
Явно най-добре да си отида на лекар! Все пак ми приличат на онези които показа в няколко поста преди този! А не ми харесва идеята, че се лекуват трудно, все пак мисля, че при мен са в начален стадии, тоест са съвсем малко още и ще е по лесно! А извинявай ти имаш ли кабинет някъде?

DrSmurph
03-19-2006, 21:43
Преди да дойдеш или отидеш на преглед - можеш да пратиш снимка за да те посъветвам дали все пак е нужно да ходиш изобщо някъде или пък е задължително.

03-19-2006, 21:46
E нямам с какво да се снимам! :-D :-D :-D Кажи сега как да дойда? И колко ще ми струва?

03-19-2006, 21:49
Или какво ще кажеш, утре ще намеря фото и ще се щракна и ще ти ги показа на мейла и после ще кажеш мнението си? :shock: :)

DrSmurph
03-19-2006, 22:04
Това със снимкте е по-добрия вариант
:D

03-20-2006, 20:12
Еми нямам как да намеря сега фотоапарата. Реших, че по разумния вариант е да отида за направление, така или иначе до сега не съм се преглеждал никога, тъъъ, време му е! :D Мерси за помоща и ще пиша какво е станало за да може да има повече инфо по темата :::

DrSmurph
03-20-2006, 20:34
A tova e nai-razumnoto koeto mojesh da napravish.
:)

03-22-2006, 17:26
Днес бях на лекар - дерматолог! Първо ме попита какво мисля аз по въпроса, аз му обясних какво съм, чел за кондиломите и какви подозрения имам. Последва преглед, след който той каза, че не е сигурен какво точно представляват тези пъпчици (брадавици) и защо са се образували, също така каза, че мисли, че не са кондиломи! След това направи операцията със замразяването с течен азот на пъпките и после ги намаза с някакъв препарат който разяжда кожата и ще спомогне за падането ИМ! След това ми предписа калиев перманганат за дезинфекция при случай, че се разяде и част от кожата! Това е засега, след 10 дни, ако още продължавали да се държат трябва пак да отида на преглед. Единственото странно на мен ми е, че той каза, че понякога се образували такива пъпки след бръснене, но аз отдавна не съм го правил :D

DrSmurph
03-22-2006, 19:58
вероятно е имал предвид травматичните брадавици, но според мен не се касае за това. Значи кондиломи или генитални брадавици? Незнам какво ти е предписал но определено което и да е от двете ще трабва да го лекуваш дълго. И все пак не мога да говоря така като не съм видял за какво иде реч!

Успех

03-22-2006, 20:18
Ама той нищо не ми предписа, само ги замрази, после ги намаза с нещо което ги разяждало, и ми предписа само калиев перманганат за да не се засегне самата кожа от този препарат за разяждане, това е всичко, и каза да отида след 10 дни на преглед, ако не са се махнали да ги замрази пак! :D

g
03-24-2006, 10:02
Добре сега се появи друг проблем - пъпките почерняха, но не падат! Мажа ги с калиев перманганат сутрин и вечер, лошото е, че и започнаха да болят! Някакви идей? Трябва ли пак да ходя при него, защото той каза след около 10-ина дни да мина! :D

DrSmurph
03-24-2006, 12:29
normalno e kato sa izgoreni da po4erneiat! sami shte padnat - izchakai!