PDA

View Full Version : vlubena sam v nai-dobriq si priqtel



03-18-2006, 18:46
Zna4i ve4e pove4e ot godina mn haresvam nai-dobriq mi pr.ot edin klas sme i se vijdame vseki den.oba4e tova go krieh uporito,za da ne se otdrypne,kato razbere.ne bqh kazvala ni6to na priqtelkite si.no te re6ili,4e toi izpitva ne6to kym men.na 14 fevruari go pitali nqma li da me pokani na kafe,a toi se u4udil i kazal,4e si ima gadje i men me haresva samo kato priqtelka.tova mi go razkazaha,za6toto az togava ne bqh na u-6te i az mn se sduhah i te se usetiha,4e go haresvam.posle az govorih s nego,za da se izqsnim i go uverih,4e tova sa go pravili pr mi na svoq glava i da ne si napravi gre6ni izvodi.toi me uveri,4e nqma problem i prodyljavame da sme si priqteli.no problema e,4e vsa6nost mnogo me zabolq,makar izob6to da ne go pokazvam,i ne moga da spra da mislq za nego.neznam kakvo da pravq,mnogo vreme ve4e imam 4uvstva kym nego,ne moga da si haresam drugo mom4e,s koeto da trygna.help pls!!!

Nofacenoname
03-18-2006, 18:49
Zna4i ve4e pove4e ot godina mn haresvam nai-dobriq mi pr.ot edin klas sme i se vijdame vseki den.oba4e tova go krieh uporito,za da ne se otdrypne,kato razbere.ne bqh kazvala ni6to na priqtelkite si.no te re6ili,4e toi izpitva ne6to kym men.na 14 fevruari go pitali nqma li da me pokani na kafe,a toi se u4udil i kazal,4e si ima gadje i men me haresva samo kato priqtelka.tova mi go razkazaha,za6toto az togava ne bqh na u-6te i az mn se sduhah i te se usetiha,4e go haresvam.posle az govorih s nego,za da se izqsnim i go uverih,4e tova sa go pravili pr mi na svoq glava i da ne si napravi gre6ni izvodi.toi me uveri,4e nqma problem i prodyljavame da sme si priqteli.no problema e,4e vsa6nost mnogo me zabolq,makar izob6to da ne go pokazvam,i ne moga da spra da mislq za nego.neznam kakvo da pravq,mnogo vreme ve4e imam 4uvstva kym nego,ne moga da si haresam drugo mom4e,s koeto da trygna.help pls!!!
Знам много боли :smt010 случвало му се е!Виж мога да те посъветвам да му го покажеш по някакъв начин,с някакъв жест той ще се усети!Или просто отиди при него и се изяснете разкажи му всичко подробно ако найстина ти е ПРИЯТЕЛ ще те разбере!
Успех :smt006

SLaDkO_Mi6Le
03-18-2006, 18:54
oууууу мацка много е гадно така!:( ами бих те посъветвала да поговиш с него и да му кажеш всичко,което чувстваш към него иначе друг начин няма в твоя случей поне така мисля аз де!:) но гадното е че ако трагнеш с него по някакъв начин и всичко се получи м/у вас и ако се разделите понататък после даже и приятелство може да няма,което е най-лошото!:( това не е работа да харесваш най-добрия си приятел,но не си ти виновна,че така се е получило!УСПЕХ И ГОРЕ ГЛАВАТА! :!: :shock: :) :-D :D

freaky
03-18-2006, 18:59
Milaaaa mila...kolko mi e poznato tovaaa...I az veche 1 godina sum vlubena v nai dobria mi priatel i e malko trydni4ko da go preodoleia sled kato vseki den mi e pred ochite!!!!!!!!!!!!!!!!!! :cry: Ama yporito se borq da go kria...i chestno kazano bih te posuvetvala da NE my kazvash che go haresvash za6toto tak shte zagybite i priatelstvoto si.A moje nqkoi den da skusa s priatelkata si i ti da si tazi koito my pomogne :wink: da ia preodolee..Po dobre si ostanete frendove za6oto posle 6te se yslojnqt ne6tata...

Корнилия
03-18-2006, 19:04
ами облечи се секси, сложи си прашка с камъчета, заведи го до кенефа, вдигни си поличката и го накарай да те спраска мила, момчетата не могат да издържат на тая гледка, така се забих с гаджето на най-добрата си приятелка

danger_love{F}
03-18-2006, 19:20
ами облечи се секси, сложи си прашка с камъчета, заведи го до кенефа, вдигни си поличката и го накарай да те спраска мила, момчетата не могат да издържат на тая гледка, така се забих с гаджето на най-добрата си приятелкаКорнилия може ли като за на4ало да ми кажеш на колко годинки си?наистина ли това ти е била най добрата приятелка
а по темата по добре нищо не му казвай,както казаха по-нагоре из4акай да се раздели с приятелката си и току виж си станала тази която я е заменила!успех!!!

Корнилия
03-18-2006, 19:22
ами да, 6ти клас съм и да, беше ми най-добрата приятелка но вече я мразя защото имам нова!

SLaDkO_Mi6Le
03-18-2006, 19:30
ами облечи се секси, сложи си прашка с камъчета, заведи го до кенефа, вдигни си поличката и го накарай да те спраска мила, момчетата не могат да издържат на тая гледка, така се забих с гаджето на най-добрата си приятелка
oooooo боже какъв съвет просто уникален!!откаед знаеш че точно това момче пък точно ще върже на това пък и да ти кажа тва доста курвенско и ако е достатчно интелигентно момчето ще я резне не ами нз кво ще я нарпави!!!! [-X [-X [-X :mrgreen: :evil: :evil:

Корнилия
03-18-2006, 19:30
мила, момчетата само се чудят къде да си го заврат и да си пръскат семето

[LP]```
03-18-2006, 19:35
ами облечи се секси, сложи си прашка с камъчета, заведи го до кенефа, вдигни си поличката и го накарай да те спраска мила, момчетата не могат да издържат на тая гледка, така се забих с гаджето на най-добрата си приятелка.


o boje tva e adski kurvensko,ako ti be6e nai-dobrata fr-ka kakto kazva6 edva li 6te6e da go napravi6 tva.pak i sorry ti si 6kl prosto ne mi se misli po natatak kvo 6te prai6.
a za tebe mili4ka tva e naistina mn 6ibano 4e si si haresala mn tvoq nai-dobar fr.i az bqh izpadnala v podobna sitoaciq.nz kakvo da ti kaja.do tuk kazaha 2-te ne6ta koito mislq i az.da mu kaje6 i da si razvalite priqtelstvoto(ako ne6to se preobarne);ili da ne mu kazva6 i da iz4aka6 negovata priqtelka da si zamine.ta togava moje naistina ot ote6eniqta ti toi da se vliubi v tebe.no sqka6 mie vijda vtoriqt na4in za po-pravilen.za6toto ako ni6to nestane m/y vas edva li 6te iska6 da zagubi6 i negovoto priqtelstvo...
AMI TI SI NA HOD...DAVAI I YSPEH :P

Nofacenoname
03-18-2006, 19:40
мила, момчетата само се чудят къде да си го заврат и да си пръскат семето
Нещо си много в грешка!Говориш пълни глупости какъв ще е тоя "приятел" който ще мисли само каде да и го пухне? [-(

AiKeN
03-18-2006, 19:45
ами облечи се секси, сложи си прашка с камъчета, заведи го до кенефа, вдигни си поличката и го накарай да те спраска мила, момчетата не могат да издържат на тая гледка, така се забих с гаджето на най-добрата си приятелка ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt019 :smt019 :smt019 :smt019 :smt019 :smt019 :smt021 :smt021 :smt021 :smt021 :smt021 :smt021

po temata: na4i po dobre si mu kaji na toq 4ovek ta da si sigurna 6e ima li ne6to m/u vas ili ne

Корнилия
03-18-2006, 19:47
мила, момчетата само се чудят къде да си го заврат и да си пръскат семето
Нещо си много в грешка!Говориш пълни глупости какъв ще е тоя "приятел" който ще мисли само каде да и го пухне? [-(

ами готин беше ама го отрязах за да го върна на сестра ми

t0o_l0s7_In_y0u
03-18-2006, 19:52
po dobre mu kaji vse pak nqma ot kade da znae6 toi kak 6te reagira kogato mu kaje6...nz no pak mojete da si razvalite priqtelstvoto..kakvo da ti kaja tva e mn kofti situaciq no mislq 4e e po dobre toi da znae kakvo izpitva6 {osven tova ne e kazano 4e zadaljitelno trqbva da se otdale4i ot teb} [-X !! :)

dest
03-18-2006, 21:42
Корнилия ti si nekakwa tupa ovca

ROKER_KRIS
03-18-2006, 21:45
I az ot 1 godina sum vluben,v moqta nai-dobra priqtelka, to ina4e ako ne q obi4ah nqma6e da se jertvam tolkova puti za neq!!! :cry: oba4e tq me pravi 6tastliv,i bih predpo4el da sum i priqtel, sled kato pogovorih s neq i razbrah 4e i tq me obi4ala ama ne kakto az neq :) nqma smisul, dori da e gadno ponqkoga taka e po dobre ,kakto za neq ,taka i za men. \:D/ tctc

nai-golqmata gre6ka 6te bude ako q zagubq, zatova 6te i se radvam kato priqtel i 6te se grija za neq vinagi!

P.S. :smt007 :smt007 :lol:

Shogi
03-18-2006, 21:49
Еми то доста често става това с най-добрия приятел. Нали все пак сте гледали рекламата на Спрайт "Хей ти..спрайт има да ти каже нещо..твоят наи-добър приятел те желае" и т.н. Сега..проблема е че не винаги това е взаимно. В случая спец. едва ли нещо може да ти помогне. Както се казва ти си стигнала доста далеч с това момче...но си минала по грешния път и сега неможеш да мръднеш от положението си. Май бая си го закъсала и треа некой да дойде и да те дръпне. Колкото до момчето не смятам че ние може да ти кажем как да процедираш...все пак си му най-добра приятелка, че кой би трябвало да знае по-добре от теб? А колкото до това че неможеш да си харесаш друг? За тва причината не е в него а в хората около теб. Като никой не ти допада, ест че няма да си харесаш. Продължаваш да търсиш...колкото до приятеля ти...сама прецени шансовете си, или му признаваш и го губиш като приятел, защото той ще си помисли вероятно че всичко е било щото го харесваш и т.н... обикновените неща; или се опитваш с цената на всичко да го забравиш като си натякваш недостатъците му и си намираш друга сродна душа. Само че гледай като спреш да го харесваш да не да престанеш и да си му приятелка. Тогава горния вариант върши по-добра работа :) Успех 8)

DeziRe
03-18-2006, 22:19
Еми то доста често става това с най-добрия приятел. Нали все пак сте гледали рекламата на Спрайт "Хей ти..спрайт има да ти каже нещо..твоят наи-добър приятел те желае" и т.н. Сега..проблема е че не винаги това е взаимно. В случая спец. едва ли нещо може да ти помогне. Както се казва ти си стигнала доста далеч с това момче...но си минала по грешния път и сега неможеш да мръднеш от положението си. Май бая си го закъсала и треа некой да дойде и да те дръпне. Колкото до момчето не смятам че ние може да ти кажем как да процедираш...все пак си му най-добра приятелка, че кой би трябвало да знае по-добре от теб? А колкото до това че неможеш да си харесаш друг? За тва причината не е в него а в хората около теб. Като никой не ти допада, ест че няма да си харесаш. Продължаваш да търсиш...колкото до приятеля ти...сама прецени шансовете си, или му признаваш и го губиш като приятел, защото той ще си помисли вероятно че всичко е било щото го харесваш и т.н... обикновените неща; или се опитваш с цената на всичко да го забравиш като си натякваш недостатъците му и си намираш друга сродна душа. Само че гледай като спреш да го харесваш да не да престанеш и да си му приятелка. Тогава горния вариант върши по-добра работа :) Успех 8)
nz....m/u mom4e i momi4e smqtam 4e priqtelstvo ne syshtestvuva vinagi ediniq e vluben v drugiq i priqtelsttvoto se skapva...be prosto sux. nemam dumi :-s :? jrestoko e....ama kvo da se pravi...nali zatva sa priqtelkite hahahahahahhaha dobre de stava typo ta po temata po dobre si ostanete priqteli spored men ne mu kazvai nishto nqma smisl..samo shte se razvali vsi4ko i posle kato go zagubish i kato priqtel shte te e oshte po qd shtoto nqma da si neogo i shte stradash i ako ne iskash tova da se slu4va stoi si mirno moito momi4e/mom4e... \:D/

Ini4ka
03-19-2006, 12:54
Миличка така е мн гадно :( не се отчайвай обаче според мен нямаш шанс със него... пък и мисля че повече държиш на приятелството си с него отколкото на любовта с него! опитай се да го забравиш защото нищо добро няма да излезе

03-19-2006, 15:34
ami blagodarq za pomo6tta.mislq ni6to da ne mu kazvam,ne moga da riskuvam da go zagubq kato priqtel,a i v kraina smetka toi napravo si e kazal,4e me haresva samo kato priqtelka,taka 4e i da mu kaja,ni6to nqma da postigna.samo 4e 6te mi e mnogo trudno,no kakvo da se pravi

{Д} {И} {Д} {К} {A}
03-19-2006, 15:43
опитай се да го забравиш и аз имах подобен проблем някога.....но го забравих опитай се и ти... може пък да стане щом той си има приятелка.....или пък му кажи за чувствата си...ако и той изпитва сащото и го е криел до сега нищo не пречи да си има две приятелки.... :smt006

better_life
03-19-2006, 16:14
=D> =D> =D> =D> =D>
Корнилия ti si nekakwa tupa ovca-MNOGO TAPA OVCA!!!! ebati kurvata,kopele kak moje da si 6ti klas i da...se taq(qvno moje),no sega zemi se razkarai ot toq forum,6toto na nikoi ne si polezna(toku vij nekoi te e poslu6al) zaebi se v nekoi kenef i si trai tam...... :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt011 :smt011 :smt011 :smt011 :smt011 :smt011 :smt011 :smt011 :smt011

better_life
03-19-2006, 16:19
ta..po temata na4i i az imah takav problem,kazah mu na mom4eto,a toi mi be6e mn dobar fr,toi mi otkaza,izmisli se nekva prosta pri4ina,no na sledva6tiq den prosto ni6to ne sebe6e promenilo ama ni6to si4ko si be6e super,ala vse pak te savetvam da ne mu priznava6 :wink: :roll:

03-19-2006, 18:18
Курнилиьо, кучко не ти вярвам. Много мъдрост има в думите ти, за да си 6 клас! Съвета ти е абсолютен и просто не може да си толко млада! Толкова хитри 6-класнички няма! Убеден съм! Тъй че не лъжи! Според мен имаш бая повече от 6 клас. Но иначе за всички тъпаци (демек за всички) съвета на Курнилия е най-правдоподобен!

SweeTy_Mi6i
03-19-2006, 18:28
ами облечи се секси, сложи си прашка с камъчета, заведи го до кенефа, вдигни си поличката и го накарай да те спраска мила, момчетата не могат да издържат на тая гледка, така се забих с гаджето на най-добрата си приятелка
Ai vzemi si poli4kite s pra6kite s kamu4eta i nz si o6te kvo i si zatvori ystata malko kvo si trygnala da obikalq6 vsi4ki kenefi egati i liglite det gi ima 6-ti klas sha sa prai na miss krasota

cold_kiss
03-19-2006, 19:33
I az ot 1 godina sum vluben,v moqta nai-dobra priqtelka, to ina4e ako ne q obi4ah nqma6e da se jertvam tolkova puti za neq!!! :cry: oba4e tq me pravi 6tastliv,i bih predpo4el da sum i priqtel, sled kato pogovorih s neq i razbrah 4e i tq me obi4ala ama ne kakto az neq :) nqma smisul, dori da e gadno ponqkoga taka e po dobre ,kakto za neq ,taka i za men. \:D/ tctc

nai-golqmata gre6ka 6te bude ako q zagubq, zatova 6te i se radvam kato priqtel i 6te se grija za neq vinagi!

P.S. :smt007 :smt007 :lol:
i az sym na tova mnenie ..az sy6to misleh 4e sym vlubena v naj-dobriqt si priqtel no mislq 4e se okaza prosto edna obi4..ne kato kym mom4e a prosto ato kym 4ovek(razbira6 li me)
ina4e i az smqtam 4e trqbva da iz4aka6...moje bi ako ste naistina super blizki,spodelqte i mn se obi4ate, lubovta skoro 6te plamne...moje bi prosto ne e zabelqzal tova kakvo momi4e si i 4e moje6 da byde6 ne6to pove4e ot istinska priqtelka a do togava moqt syvet kym tebe e ne da go "otvede6 v nqkoj kenef"ami da byde6 do nego,da go podkrepq6 v trudni momenti i da si mu opora..taka rano ili kysno toj 6te razbere 6to za 4ovek si i mislq 4e moje i da se vlubi v teb za6toto vie ve4e 6te imate ne6to kato predimstvo vyv va6ata lubov..a imenno ve4e 6te ste blizki kato priqteli a dori i da ne se vlubi vinagi 6te znae6 4e ima6 nqkoj zad gyrba si..edin istinski priqtel kojto e gotov da ti podade ryka v mn trudni momenti i da te gu6ne togava kogato ima6 nujda ot tova..
no tova ti go kazvam v slu4ej 4e lubovta ti kym nego e izgarq6to silna i ne bi mogla da go zabravi6 lesno a ako misli6 4e ima6 sili da pogledne6 v druga posoka moje prosto da izliza6 pove4ko,da se zapoznae6 i s dr hora i da nqmeri6 dr mom4e a tova prosto da go obi4a6 kato priqtel...
i vse pak ti stiskam palci i ti pojelavam vsi4ko da zavyr6i vyzmojno naj-dobre :)