PDA

View Full Version : Graduation!



SummeRLove08
03-18-2006, 21:11
12класници как се чувствате?Как гледате на факта,че само след броени месеци ще завършите и никога повече няма да седнете на училищния чин?Сигурно вече се чувствате пораснали и отговорни.За тези като мен,които имат още време до graduation ще ви липсват годините прекарани в училище,нали?:) Дори и изпитванията, гадните даскали...За тези,които завършиха-гадно ли ви беше на последния ден?Имаше ли сълзи?:) :smt010 :?

Dr. Kazimbutt
03-18-2006, 21:24
Аз съм 11ти клас, но ще си позволя да кажа две-три думи, понеже доста съм се замислял по тази тема.
Сигурен съм, че ущилището и класът ми ще ми липсват (колкото и да са ми противни в момента). Когато си прекарал сума ти време, посещавайки едно място и виждайки се редовно с едни и същи хора, те са се превърнали в част от теб, независимо от това, че не са ти особено симпатични. Но като се замисля, хубавите години тепърва предстоят...

foulmist
03-18-2006, 22:08
sega zavyr6vam i 6te mi lipsvat super mnogo ](*,) :smt010 :smt005 vsi4ko 6te mi lipsva bez nqkolko typi gadni dolni syo4enici i syo4eni4ki :) i daskali ahahaha ne be si4ki 6te mi lipsvat ama tva e :smt006

andrea
03-19-2006, 07:43
Кирилицата е задължителна. Extremescream

maxXy
12-03-2011, 09:25
Хах най-вероятно даже ще си поплача... Ще ми липсват. Страхотни момчета.... Макар и само за няколко години познаниство ми оставиха страхотни спомени!

reperw
12-03-2011, 11:41
Мнее не ми е гадно,че завършвам защото идва по хубавото :)))))))))))

Steady
12-03-2011, 16:07
Преди време изгарях от желание да свърши най-накрая това даскало, но сега с всеки изминал ден все повече ми е иска да не свършва всичко това. Със сигурност съучениците ще ми липсват, а може би и някой даскали. От друга страна след като завърша, отивам да уча в чужбина. Това ще бъде едно ново начало, ужасно съм любопитен и изкам да изпитам и тръпката от студентските години.