PDA

View Full Version : problem s priqtelka



03-19-2006, 10:49
imam si uj seriozen priqtel...ama si haresah edno mom4e.problema mi e 4e tova mom4e kazva 4e me haresva a spa s moq priqtelka pod nosa mi...na kogo trqbva da se syrdq v kraina smetka

^JeWeL^
03-19-2006, 10:59
ako naistina ste v seriozni vzaimootno6eniq s priqtelq ti ne bi trqbvalo da se syrdi6 na tazi tvoq priqtelka!vse pak edva li tq nasila go e nakarala da q ebe-qsno e 4e jelanieto e bilo po ravno...ako ne i pove4e ot negova strana...vse pak ne go sydi-ti ne go pritejava6 [-X

HeDa
03-19-2006, 11:16
ako naistina ste v seriozni vzaimootno6eniq s priqtelq ti ne bi trqbvalo da se syrdi6 na tazi tvoq priqtelka!vse pak edva li tq nasila go e nakarala da q ebe-qsno e 4e jelanieto e bilo po ravno...ako ne i pove4e ot negova strana...vse pak ne go sydi-ti ne go pritejava6 [-X
Suglasna sum... =P~

white_chik
03-19-2006, 11:26
ako naistina ste v seriozni vzaimootno6eniq s priqtelq ti ne bi trqbvalo da se syrdi6 na tazi tvoq priqtelka!vse pak edva li tq nasila go e nakarala da q ebe-qsno e 4e jelanieto e bilo po ravno...ako ne i pove4e ot negova strana...vse pak ne go sydi-ti ne go pritejava6 [-X
i az :roll:

hforce
03-19-2006, 12:28
spored mene go e podkupila :D
bazik, mom4eto ne e vinovno ako e prespal samo 1 put s neq, tq se e sablekla, stanal mu e i q e prasnal, golqma rabota, stiga da ne e redovno si e v reda na ne6tata

ProstoAz
03-19-2006, 16:46
Ехеее, ти какво искаш, бе?
Имаш си сериозен приятел, харесваш си друго момче и очакваш то да седи и да те чака мирно и спокойно цял живот ли? Я, не се занасяй! Момчето си е напълно свободно да прави каквото си иска и с която си поиска, било то и твоя приятелка! В крайна сметка ти си имаш гадже, нали? Не мислиш ли, че той го е направил точно, заради това? Искал е да те издразни, да те накара да се почувстваш както той се чувства и...май е успял да го постигне, а? :lol:
Извод: На никой не трябва да се сърдиш. Момчето, което уж те харесвало, е напълно свободно да спи, с която си иска и приятелката ти също! А колкото до теб - ти нямаш никакво право да им държиш сметка!

LoVe_RuSlAn
03-20-2006, 15:15
ami syrdi se na tvoqta priqtelka ako s tova mom4e ste blizki i ti go obi4a6 togava tova e re6enieto no ne mislq 4e izhodyt e edinstveno i samo da se syrdi6 moje6 da podhodi6 i po drug na4in naprimer s razbirane :smt014

sladkoto_Eli
03-20-2006, 16:28
I s teb 6te stane taka.6te kaje na nqkoe drugo momi4e 4e go xaresva i posle tebe 6te te .........nali znae6 i taka. Ne ostavqi gajeto si za6toto posle 6te sujalqva6. Qvno toq deto go xaresva6 e mom4e na i za vsi4ki

IKisseDAGirL
03-21-2006, 17:53
ako naistina ste v seriozni vzaimootno6eniq s priqtelq ti ne bi trqbvalo da se syrdi6 na tazi tvoq priqtelka!vse pak edva li tq nasila go e nakarala da q ebe-qsno e 4e jelanieto e bilo po ravno...ako ne i pove4e ot negova strana...vse pak ne go sydi-ti ne go pritejava6 [-X
i az :roll:
присъединявам се към вас :)
не може да огрееш на две места все пак :roll:
пък и не съди никой от двамата - немъзможно е да имаш няколко неща едновременно - приятелство, любовта на един, на втори... дано и трети да не се появи :|