PDA

View Full Version : Една история...



Некой си
03-19-2006, 13:30
За 2-ри пат влизам в този сайт -и за първи в темите за наркотиците.Прочетох около 10 Ваши теми и...някои им е ясно за какво става на въпрос на други не... а трети-немам думи!По принцип(не че е важно...)пуша трева от 5 години(от 2001-ва).Бяхме една доста голяма компания(12-14 човека)-всички почнахме да дърпаме масури-супер лудница по цял ден "на щайга на прасе"-яко се разцепвахме......мддаа.Всеки викаше- "само масурки,на бала кока и нищо друго никога.а хероин -в некой друг живот...."Тогава(2001-ва) бях на 14 и естествено доста по наивен от сега,си казвах-мноо ясно никой няма да почне с нешо друго,чаделите са супер-какво повече би искал човек?На 15-ят ми рожден ден яко се напушихме и още повече се напихме-всички викат-аре партия за амфети-дадох пари,но не шмарках(дадох не да шмаркам а щото не им достигаха).Тази година ще стана на 20 и резултатите са следните:
-аз продалжавам да пуша-и така или иначе до сега не сам пробвал нищо друго освен коз
-всичките ми "приятели" са НАРКОМАНИ-постоянно пушат,шмаркат амфети и няколко пъти в месеца вземат екстази
-всички са пробвали абсолютно всичко което има и няма на пазара(попърс,картони,LSD,ак нетони,паркизан,лексотан,с поред мен и хероин но ги е срам да го признаят
-някои имат дела,защото са ги хващали куките и вероятността да влязат в затвора заради един масур е супер голяма-просто нямат кинти да си платят,а правосадието търси изкупителни жертви да кажат ето осъдихме "пласьорите".
ХОРА,АКО СИ МИСЛИТЕ ЧЕ СТЕ МНОГО ТЕРИКАТИ КАТО ПАФКАТЕ -ЗНАЧИ СТЕ ГЛУПАЦИ;ПУШЕТЕ ЩОМ ВИ КЕФИ ДА СТЕ НАПУШЕНИ,НО НИКОГА НЕ ВЪЗХВАЛЯЙТЕ И ХВАЛИТЕ ТРЕВАТА.МРАЗЕТЕ Я,НЕ Я ОБИЧАЙТЕ ДОРИ И ДА ПУШИТЕ,ЗАЩОТО ТОВА КОЕТО НАПИСАХ ПО ГОРЕ СКОРО ЩЕ СЕ ОТНАСЯ И ЗА ВАС...ВЯРВАЙТЕ МИ-БЕЗ ДА СЕ ХВАЛЯ(НЯМА ПРИЧИНА ДА ГО ПРАВЯ-ТОВА КОЕТО СЪМ НАПИСАЛ Е ШИБАНАТА ИСТИНА...ПРОСТО ПУШЕТЕ И СЛЕД НЯКОЛКО ГОДИНИ СЕ ОБЪРНЕТЕ НА ЗАД И СЪПОСТАВЕТЕ "ХУБАВИТЕ МОМЕНТИ" КОГАТО СТЕ БИЛ РАЗБИТ И ЛОШИТЕ КОИТО СА ВИ ДОНЕСЕНИ ОТ МАСУРКИТЕ И СИ КАЖЕТЕ ы ЗАСЛУЖАВАШЕ ЛИ СИ?

некои друг почти като теб
03-19-2006, 13:54
Аз съшо бях в такава компаниика като тебе пич.....от 14 годишен 3 години яко пушене и т.н. Един път и анфет на нова година и след всичко тва наше ми дадоха насока как да продължа и смисъл да спра . Ето сега съм на 18 и от една година не съм пушил и съм намерил много по-добри начини да си прекарвам по-добре и т.н. Моите приятели съшо като твоите вече са вътре с двата крака и нема оттърване , а аз откакто спрях да пуша не движа и с тях. Извода от всичко тва е че които се усети на време може и да успее да промени живота си . С каквито се хора се движиш рано или късно ставаш като тях . Тия дето ми се хвалят колко се напушили или надрусали рано или късно ше се осъзнаят.... въпроса е да е навреме !

03-19-2006, 18:40
некой си, другият месец се дипломирам живот и здраве(в университета, в гимазията отдавна се дипломирах)
, пуша джоинт ве4е 9 години,
от тогава сум пробвал най-разли4ни по-известни или по-екзоти4ни забранени и незабранени психоактивни вещества, но само джоинт употребявам ежедневно, и специално за джоинта(а и за гъбите и за катусите) Да , СТРУВАШЕ СИ,