PDA

View Full Version : imam ujasen problem pomognete pls



kosmat...
03-19-2006, 14:01
imam kosmi po 4lena si ot gore do dolo ne oklo nego a PO nego i kogato se obrysna sys brysna4ka nqma pyt v koito az da ne se poreja kak da se ottyrva za vinagi ot teq kosmi?

03-19-2006, 14:16
Бръсни се по-внимателно... за по-дълготраен ефект -> кола маска, ама май няма да ти се отрази добре! А за възможно най-дълготрайно и безболенено-> лазерна епилация, която не е никак евтинка... ама не знам дали няма да има проблем за такова място

kaiv
03-19-2006, 14:17
i na teb ne ti e lesno za sajelenie,nz kakvo da napravi6,konsultirai se s nqkoi,no spored men ne e 4ak tolkova fatalno,no ako mnoogo si li4at nz

RoSsY88
03-19-2006, 15:01
Ех,тва е мн шибан проблем...консилтирай се със специалист!

AiKeN
03-19-2006, 15:13
nema se pla6i6...prosto tree se primiri6 :) budi kyvto si i tfa e

kosmat...
03-19-2006, 18:33
ama vie ne razbirate az imam po glavi4kata ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

i'm so excited!
03-19-2006, 18:58
ama vie ne razbirate az imam po glavi4kata ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)
еми ако са малко можеш да ги махнеш с пинсета или деа знам... малко ше понаболва ама стискаш зъби..
а ако са много май трябва да посетиш чичко доктор

03-24-2006, 20:43
Toва не е нормално не искам да те плаша просто ти казвам трябжа да се консултираш с лекар който да ти предпише хормонални с които да се регулира окосмяването.Най-вероятно при теб преобладава отделянето на тестостеронът не е толкова сериозен проблем , но ти трябва специализирана помощ.Успех!

teenkopele
03-24-2006, 21:07
Бръсни се по-внимателно. :wink:

бойна кокошка
03-28-2006, 13:38
Мда, отиди на лекар, както и да почнеш да ги махаш, не е хубаво. Сигурно имаш проблеми с хормоните, лекарят ще ти каже какво да правиш.

ThePainIsReaL
04-01-2006, 09:25
Мда, отиди на лекар, както и да почнеш да ги махаш, не е хубаво. Сигурно имаш проблеми с хормоните, лекарят ще ти каже какво да правиш.


:shock: Дааам , само лекар , ти ако ги бръснеш представи си какво ще е положението след месец ..

Glezlata
04-01-2006, 09:52
Ako ne iska6 da hodi6 na lekar,otidi pone na kola maska,no ne gi brusni [-X

nikitooo
04-02-2006, 13:18
Това е идеално за теб.Когато правиш секс с момиче ще стимулираш клитора , ще я гъделичкаш с косъмчетата и ще и доставяш голямо удоволствие! Споко! Имаш един + ! :lol: :lol: :lol: :lol: :-D

Axel_f
04-02-2006, 15:52
Това е идеално за теб.Когато правиш секс с момиче ще стимулираш клитора , ще я гъделичкаш с косъмчетата и ще и доставяш голямо удоволствие! Споко! Имаш един + ! :lol: :lol: :lol: :lol: :-D

:shock: :shock: :shock: :smt078 :-# Ебаси момчето има проблем,бива ли така да се брутално да се бъзикаш?!?! :evil:

ПП За автора : можеби трябва да се консултираш с дерматолог,или де да знам какъв лекар...Другия вариант е сам да се справиш с проблема-пинсета и/или кола маска...Айде успех ;-)

nikitooo
04-02-2006, 15:54
Това е идеално за теб.Когато правиш секс с момиче ще стимулираш клитора , ще я гъделичкаш с косъмчетата и ще и доставяш голямо удоволствие! Споко! Имаш един + ! :lol: :lol: :lol: :lol: :-D

:shock: :shock: :shock: :smt078 :-# Ебаси момчето има проблем,бива ли така да се брутално да се бъзикаш?!?! :evil:


А не е ли вярно? :mrgreen:

miNiTo
04-02-2006, 16:32
Мда, отиди на лекар, както и да почнеш да ги махаш, не е хубаво. Сигурно имаш проблеми с хормоните, лекарят ще ти каже какво да правиш.


:shock: Дааам , само лекар , ти ако ги бръснеш представи си какво ще е положението след месец ..

napalno sam saglasna :smt023

Axel_f
04-02-2006, 16:36
Това е идеално за теб.Когато правиш секс с момиче ще стимулираш клитора , ще я гъделичкаш с косъмчетата и ще и доставяш голямо удоволствие! Споко! Имаш един + ! :lol: :lol: :lol: :lol: :-D

:shock: :shock: :shock: :smt078 :-# Ебаси момчето има проблем,бива ли така да се брутално да се бъзикаш?!?! :evil:


А не е ли вярно? :mrgreen:

Да разбирам ли,че и теб ще ти е супер готино мацката,с която правиш секс,да е задоволително космата?!Много ли ще ти стимулира... хммм и ще ти доставя голямооо удоволствие?! :-D