PDA

View Full Version : Moderated: Как мога да направя белезите незабележими?



kudravoto
03-19-2006, 14:05
imam mnogo belezi po tqloto kato malko sum bilo mnogo palavo kak moga da gi napravq nezabelijimi za bala (priqtelqt mi gi obojava belezite)

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 7 от правилника!
Благодаря!

anonimen_12345
03-19-2006, 14:23
nai lesniqt i bezobiden na4in spored men e:
grim
:D

kudravoto
03-19-2006, 14:25
ma te sa po tqloto mi

flam`f
03-19-2006, 14:29
mi ima 1 lekarstvo Kontraktubeks,polzvah go predi vreme za belezi,14lv stryva6e samo 4e se iska vreme :wink:

ProstoAz
03-19-2006, 17:02
Аз мисля, че най-добре ще е да ги премахнеш оперативно, така че да не те притесняват цял живот, не само за бала. :wink: А пък и покрай баловете човек така се охарчва, че едва ли тези пари, дадени за отстраняване на белезите ти, ще натежът кой знае колко...но в крайна сметка ти си решаваш де.
Белези можеш да си махнеш за 50-300 евро зависи от големината им. :wink:
Така се махат със сигурност и за винаги!

SLaDkO_Mi6Le
03-19-2006, 20:54
яяяяяяя ще ти кажа не си барай белезите :( и аз имам един точно горе долу в десятката както се казва :) хухуху ама всички са ми казвали че ми отива затова не ги барай и по краката имам също защото като малка бях толкова палава че чак футбол съм играла с момчетата и сега заради тоя футбол съм пална с белези по колената,но не ми пука :) нося си лятото поли и така!:) за това не ги барай !! :) :-D :) :-D :D

KRaLiCa_na_OrGaZmA
03-19-2006, 21:07
da i az predlagam kontratubeks naistina ima efekt to e edno kato pasti4ka deto se maje

`Death`Whore`
03-19-2006, 21:08
Ако е само за бала - грим. Няма значение, че са по тялото. Фон де тен-ът мисля, че може да се използва, макар и да не съм сигурна дали той е най-удачен. Иначе - лекарството, което споменаха няколко човека.

lainagovna
03-19-2006, 21:53
абе аз пък мисля че няма смисъл да ги махаш. нали си гледала смъртоносно оръжие дето се фукаха кой какъв белег имал. аз нямам много белези ама иначе си мисля че би било яко ако имах едни съпроводени с яки историики към тях например. което ми напомня че вместо да ги махаш може да измислиш някакви случки как си получила белезите.

Silence^
03-23-2006, 17:45
ami na men mi praviha opraciq tochno predi dva meseca na kolqnoto i iaM mnogo golqm beleg i sushto mnogo se pritesnqvam dali shte se opravi do lqtoto i az si go maja s Contractubex no oshte ne sum zabelqzala golqm efekt edinstvenoto nai-dobro lekarstvo za belezi e vremeto ama tvoite qvno sa odavna tui che nai huu si napravi plastichna operaciq

CrazY^^MousE^^F
03-24-2006, 19:54
В аптеките продават разни кремове, които заличават белези
Може да си вземеш, не са мн скъпи,
а и от тях има ефект
...само трябва да си търпелива :) :) :)

~*~Chanel~*~
03-25-2006, 23:17
A 4isto vizualno belezite stavat malko po-nezabelejimi na po-tymen ten....tyi 4e malko sedene pod slynceto ili solariuma 6te prikrie leko belzite...

ProstoAz
03-26-2006, 09:36
A 4isto vizualno belezite stavat malko po-nezabelejimi na po-tymen ten....tyi 4e malko sedene pod slynceto ili solariuma 6te prikrie leko belzite...

Хммм...точно обратното! На кожа с тен белезите ИЗПЪКВАТ още повече... :?

teenkopele
03-27-2006, 10:40
абе аз пък мисля че няма смисъл да ги махаш. нали си гледала смъртоносно оръжие дето се фукаха кой какъв белег имал...

Именно! :wink:

Всеки белег си има история. :mrgreen: