PDA

View Full Version : Любов или привързване



ScrappyDoo
03-19-2006, 17:49
Много хора са ми казвали,че в teen-възрастта,връзка която съществува от 1год. или повече се крепи вече само на това,че двамата са свикнали един с друг,а не на любовта помежду им!АЗ НЕ СЪМ СЪГЛАСЕН С ТОВА И СЕ ДРАЗНА ИЗКЛЮЧИТЕЛНО МНОГО КАТО ГО ЧУЯ!Вие какво мислите по този въпрос :?:

03-19-2006, 17:53
ами при мен горе долу е така,както го описа..аз съм свикнала,докато той ме обича,така че може би е така

martinka_91
03-19-2006, 17:57
Много хора са ми казвали,че в teen-възрастта,връзка която съществува от 1год. или повече се крепи вече само на това,че двамата са свикнали един с друг,а не на любовта помежду им!АЗ НЕ СЪМ СЪГЛАСЕН С ТОВА И СЕ ДРАЗНА ИЗКЛЮЧИТЕЛНО МНОГО КАТО ГО ЧУЯ!Вие какво мислите по този въпрос :?:

Моето мнение е като твоето...Да, възможно е да има и такива случаи, в които да са заедно само заради привързването, но това определено не става само в тийн възръстта...

sladkoto_Eli
03-19-2006, 18:02
Privurzvane i t.n. Pulni gluposti :-s [-X

piFka_LP
03-19-2006, 18:11
абе...много е гадно да си с някой не за това че го обичаш а защото си се привирзал към него мн е гадно това и не го пожелавам на никого!

priti_kiti
03-19-2006, 18:14
emi pri vseki si e razli4no.. no kakto piFka_LP kaza naistina e mn gadno ti da si se privurzal kum 4oveka a toi da te obi4a..da go zareje6-ne stava 6toto i na tebe ti e kofti i na nego,a puk da bude6 s nego- abe staa oba4e kato 4ustvata ne za vzaimni i vinagi ediniq e o6teten :?

SLaDkO_Mi6Le
03-19-2006, 20:37
ееее не слагайте ВСИЧКИ под общ знаменател!!! аз пък не мисля че е така пък.не знам защо,но не мисля че връзките,които са на повече от 1 година се далжат само на привързаност!:) не е така!!!!

NauGhtY_MiSs
03-19-2006, 20:43
za da si s nqkoi 1 godina 4e i pove4e spored mene ne e 4ak zaduljitelno da ima 4uvstva no puk ne mislq 4e xora koito ne se obi4at bixa izdurjali tolkova dulgo vreme zaedno za6toto kolkoto i da si privurzan kum nqkoi vse ne6to 6te stane i moje privurzanostta da otmine i togava stava mn kofti....a kogato ima liubov drugiq zna4i za teb ne6to,za teb toi e nqkoi,bi napravil vsi4ko za nego,do nego si vuv vseki edin moment i tova moje da produlji dooosta dulgo ako e vzaimno ne zavisimo ot vuzrastta...

blondito:)
03-20-2006, 11:23
Hmm..ne smqtam,4e lubovta zastiga samo opredeleni hora ot v1zrastta ot/do.. s drugi dumi moje6 da se vlubi6,dori da si teen. Priv1rzanostta naistina e ne6to,koeto adski mn se proqvqva to4no prez tezi godini,no e v1zmojno tq da prerastne v istinski 4uvstva..vsi4ko e v1zmojno,taka 4e..hah to4no az go kazvam-tazi,koqto ne se e vlubvala nikoga istinski,no..smqtam,4e rano ili k1sno tova 4uvstvo 6te me zastigne..sega sqka6 s1m na praga to4no pred tva i s1m mn,ama mn ob1rkana..:/

IKisseDAGirL
03-20-2006, 14:25
ох ми аз не съм по дългите връзки и не мога да кажа със сигурност, но си мисля, че е индивидуално и при всяка двойка е различно :roll:
едни може просто да са свикнали с гаджето си, но други може наистина да имат силни чувства един към друг:)

RoSsY88
03-20-2006, 15:40
Ами в тая възраст моеж би наистина няма любов,а само преварзаност...Се пак големите са преживели повече от нас...Азмисля,че обичам бившият,но може би е само приварзаност ид а не съм осъзнала какво е любовта...Абе всичко е възможно