PDA

View Full Version : VirtualDJ



Ini4ka
03-19-2006, 18:58
nqkoi moje li da mi kaje ot kade da q drapna taq programa i ako ima i podobri ot neq pls kajete linkove

M@Dn3Ss
03-19-2006, 19:00
http://store3.data.bg/plunge/Programs/Atomix.Virtual.DJ.v3.00.Cracked/Atomix.Virtual.DJ.v3.00.Cracked-iNFECTED.rar

Ако сикаш наистина да правиш музика, ти препоръчвам Techno eJay :wink: .

IdontGiveaFuck
03-19-2006, 19:04
:arrow: VirtualDJ 3.3 Home Edition 2006 (Full).rar (http://www.data.bg/f.php?fid=12789329)

:arrow: VirtualDJ v2+Effects +Skins.rar (http://www.data.bg/f.php?fid=7166089)


Ето ти още два 'вида' на VirtualDJ :D

pickpocket
03-19-2006, 19:06
какво праи тая програма??? :smt017

M@Dn3Ss
03-19-2006, 19:10
какво праи тая програма??? :smt017

Тази програма е общо зето пълна мизерия. Подържа два канала, като и на двата може да връткаш скречове, а и няколко мизерни ефекта.

pickpocket
03-19-2006, 19:21
с две думи "преебжа MP3-ките"

M@Dn3Ss
03-19-2006, 19:24
с две думи "преебжа MP3-ките"

Не. Това е, ако искаш да се правиш на DJ. Но първо, че дигиталните му скречовек не струват и второ, че е толкова проста, че няма на каде. Пак казвам, че ако искате да правите музика, Techno eJay му е майката :wink: .

Master_88
03-19-2006, 19:26
Програмката е задоволителна на мен ми върши работа

HouseMania
03-19-2006, 19:49
с две думи "преебжа MP3-ките"

Не. Това е, ако искаш да се правиш на DJ. Но първо, че дигиталните му скречовек не струват и второ, че е толкова проста, че няма на каде. Пак казвам, че ако искате да правите музика, Techno eJay му е майката :wink: .

[-X [-X [-X Странно защо ли аз нито един DJ не съм чул да работи с тоя боклук- меко казано.Незнам ти какво разбираш от музика, канали и дигитални скречове -е тва ме умори.

Иначе аз лично предпочитам да работя на Traktor има го в Аренабг.сом и в торентите на дата- тази програма е най- добрата за PC-DJing и едитинг на тракове.Късмет в начинанията \:D/

Fena
03-19-2006, 20:36
Хаха Dj'те работят на пултове. Само ламерчетата като нас цъкаме с мишките по виртуални бутончета :-D

Fruity Loops Studio също е много добра за ефекти. Techno eJay-а и тя е страхотна, но трябва да ги разбираш нещата.

M@Dn3Ss
03-19-2006, 20:38
с две думи "преебжа MP3-ките"

Не. Това е, ако искаш да се правиш на DJ. Но първо, че дигиталните му скречовек не струват и второ, че е толкова проста, че няма на каде. Пак казвам, че ако искате да правите музика, Techno eJay му е майката :wink: .

[-X [-X [-X Странно защо ли аз нито един DJ не съм чул да работи с тоя боклук- меко казано.Незнам ти какво разбираш от музика, канали и дигитални скречове -е тва ме умори.

Иначе аз лично предпочитам да работя на Traktor има го в Аренабг.сом и в торентите на дата- тази програма е най- добрата за PC-DJing и едитинг на тракове.Късмет в начинанията \:D/

Брато, за твои сведения Techno eJay я ползват по някои клубове в Испания, така че кат незнаеш не се обаждай. Ти ако не я разбираш, има хора дето я ползват. А дигитален скреч ще рече аматьорщината дето правиш на PC. Както Fena каза, истинските DJ работят на пултове.

mysic
03-20-2006, 03:38
Ini4ka-Imam q tazi programa i e super gotina,na tui otgore e registrirana.Ama neznam kak da ti q dam.pishi mi na --mysic@abv.bg--ICQ-Virtual_dj (276-051-602) ili na Skype---Virtual_dj4994---mojesh da me namerish m-u 15.00-16.00h samo ili prez noshtta ot 3.30 do 06.30h sutrin.Programata e kam 160mb sus moite sempli.A orginalno e 78mb.Govorim za Virtual Dj Versia 3.0. :smt041 :-({|= \:D/ :lol: :lol: :lol:

M@Dn3Ss
03-20-2006, 06:51
Ini4ka-Imam q tazi programa i e super gotina,na tui otgore e registrirana.Ama neznam kak da ti q dam.pishi mi na --mysic@abv.bg--ICQ-Virtual_dj (276-051-602) ili na Skype---Virtual_dj4994---mojesh da me namerish m-u 15.00-16.00h samo ili prez noshtta ot 3.30 do 06.30h sutrin.Programata e kam 160mb sus moite sempli.A orginalno e 78mb.Govorim za Virtual Dj Versia 3.0. :smt041 :-({|= \:D/ :lol: :lol: :lol:

Ако четеш малко по-нагоре, ще видиш че съм дал линк към кракната версия на VirtualDJ 3.0 :wink: .

HouseMania
03-20-2006, 07:07
с две думи "преебжа MP3-ките"

Не. Това е, ако искаш да се правиш на DJ. Но първо, че дигиталните му скречовек не струват и второ, че е толкова проста, че няма на каде. Пак казвам, че ако искате да правите музика, Techno eJay му е майката :wink: .

[-X [-X [-X Странно защо ли аз нито един DJ не съм чул да работи с тоя боклук- меко казано.Незнам ти какво разбираш от музика, канали и дигитални скречове -е тва ме умори.

Иначе аз лично предпочитам да работя на Traktor има го в Аренабг.сом и в торентите на дата- тази програма е най- добрата за PC-DJing и едитинг на тракове.Късмет в начинанията \:D/

Брато, за твои сведения Techno eJay я ползват по някои клубове в Испания, така че кат незнаеш не се обаждай. Ти ако не я разбираш, има хора дето я ползват. А дигитален скреч ще рече аматьорщината дето правиш на PC. Както Fena каза, истинските DJ работят на пултове.

А така ли и в кой клуб в Испания я ползват?Сигурно Кокс пуска на нея?И мога пък аз да ти кажа, че много по сложни неща от техноЕ-Джей разбирам и много повече ХАРДУЕР ми е пипнала ръката отколкото твоята, ако не вярваш те чакам понеделник и сряда в клуб ЛайфХаус да поспорим малко?!

M@Dn3Ss
03-20-2006, 07:10
с две думи "преебжа MP3-ките"

Не. Това е, ако искаш да се правиш на DJ. Но първо, че дигиталните му скречовек не струват и второ, че е толкова проста, че няма на каде. Пак казвам, че ако искате да правите музика, Techno eJay му е майката :wink: .

[-X [-X [-X Странно защо ли аз нито един DJ не съм чул да работи с тоя боклук- меко казано.Незнам ти какво разбираш от музика, канали и дигитални скречове -е тва ме умори.

Иначе аз лично предпочитам да работя на Traktor има го в Аренабг.сом и в торентите на дата- тази програма е най- добрата за PC-DJing и едитинг на тракове.Късмет в начинанията \:D/

Брато, за твои сведения Techno eJay я ползват по някои клубове в Испания, така че кат незнаеш не се обаждай. Ти ако не я разбираш, има хора дето я ползват. А дигитален скреч ще рече аматьорщината дето правиш на PC. Както Fena каза, истинските DJ работят на пултове.

А така ли и в кой клуб в Испания я ползват?Сигурно Кокс пуска на нея?И мога пък аз да ти кажа, че много по сложни неща от техноЕ-Джей разбирам и много повече ХАРДУЕР ми е пипнала ръката отколкото твоята, ако не вярваш те чакам понеделник и сряда в клуб ЛайфХаус да поспорим малко?!

Е, сигурно разбираш. Аз само ти казвам, щото един френд преди известно време се върна от там. И Techno eJay хич не е смотана програма.