PDA

View Full Version : obezkosmqvane pri F



Potrebitel;>
03-19-2006, 19:47
Momicheta kak se obezkosmqvate otdolu? brysnete li se ili xodite na kola maska....znam 4e 4rez kolata maska kosmite oredqwat i stavat po-tanki...az se brasna i mislq 4e sa stanali gadni veche i zapochwam da se razkarvavqvam ama me e strax da xodq na maskata shtoto mislq 4e mn she boli :shock:

midnight...
03-19-2006, 19:54
има си кола маска, епилатори(не познавам никое момиче което да издържи с епилатор) и със самобръсначка
аз ти препоръчвам кола маската защото косъмчетата оредяват и стават по-фини, докато със бръснача само по-лошо става положението

miloto_girl_4e
03-19-2006, 20:00
ами... аз си карам със самобръсначката :mrgreen:
бързо и лесно е :wink:
а и ... не издържма на болка там "долу" [-( :-#

ninsy
05-02-2006, 15:09
аз карам с кола маска :) не боли кои знае колко - траи бабо за хубост O:)

Glezlata
05-02-2006, 17:53
Predi gi brusneh,ve4e sum s kola i sum mnogo po dovolna.Ne trqbva vseki den da gi brusne6,zna4itelno po rqdko hodi6 na kola maska.

05-26-2006, 12:22
vav vryzka s tazi tema isakm da pitam kola maska samo na kozmetik li e dobre da se pravi.smisal moga li da si pravq sama?ima li razlika v bolkata?

ludata_16
05-26-2006, 12:36
i az sam sas samoobrasna4ka no naistina vseki den trqbva da gi maha6 za kolata maska po dobre hodi na kozmetik O:) :wink: imam 1 priqtelka koqto gi maha s epilator au ta tq nemoge da hodi kato gi mahne no zasmetka na tova pak ima po malko pone taka kazva :shock:

djigi
05-26-2006, 12:42
vav vryzka s tazi tema isakm da pitam kola maska samo na kozmetik li e dobre da se pravi.smisal moga li da si pravq sama?ima li razlika v bolkata?
Не е задължително на козметик, просто е по-удобно. Според мен, няма разлика в болката.

Chiana
05-26-2006, 14:12
Еми аз се епилирам с епилатор откакто започнах да се обезкосмявам и съм много доволна. Никога не съм се бръснала (освен понякога под мишниците)
1. Епилирам се веднъж месечно.
2. По краката нямам никакви косми почти, много са малки и са руси
3. По интимните области са ми малко. Издържа се на болката. После го намазвам с крем или нещо такова и ми минава. Обезкосмявам се напълно. Хубавото е, че са наистина малко. И са къси такива едни. Препоръчвам ви. Яко е. \:D/

05-26-2006, 14:40
Еми аз се епилирам с епилатор откакто започнах да се обезкосмявам и съм много доволна. Никога не съм се бръснала (освен понякога под мишниците)
1. Епилирам се веднъж месечно.
2. По краката нямам никакви косми почти, много са малки и са руси
3. По интимните области са ми малко. Издържа се на болката. После го намазвам с крем или нещо такова и ми минава. Обезкосмявам се напълно. Хубавото е, че са наистина малко. И са къси такива едни. Препоръчвам ви. Яко е. \:D/

s kakyv krem posle ?4uvala sam 4e nqkoi kremove mogat da napravqt bela ako se maje s tqh sled epilaciq,o6te pove4e 4e kojata na intimnite oblasti e po-4uvstvitelna??

Chiana
05-26-2006, 15:43
Еми талк слагам, ама не в/у цялата повърхност, ами само в/у триъгълника отпред. Ама то не е нещо от което да те боли силно, в смисъл минавам и без талк или нещо от рода. То първите 1-2 пъти те боли като се епилираш, после не. :wink:

blqqqqqqqqqqqq
02-15-2008, 11:19
mi..az karam sus samobrusna4kata,ama mi pisna ve4e da se brusna vseki den.Gore-dolu kakva e cenata ako otida na kozmetik?

ProstoAz
02-15-2008, 11:25
В момента има по-актуални такива теми!