PDA

View Full Version : Нашите се карат



анонимен2
03-19-2006, 21:39
Има такъв период ( приблизително 5 дена в месеца ), в които баща ми се напива и само се карат с майка ми. Ту тя се закача с него, ту той нещо се сдърба но няма ден в който да не си викат било за пари, било за ала-бала и така. Направо не издуржам вече, защото не мога да ги гледам така. Знам, че е нормално да се карат но това е непоносимо и е доста над нормалното. Някой имал и идея как мога да се справя? Говорил съм с тях и съм и казал всичко, баща ми прави усилия но като почне един път и трудно спира. Какво да правя?

fti4ka
03-19-2006, 22:56
vse edno mi opisa ejednevieto.. edno 6ti kaja ot tolko godini ni6to ne se e promenilo a i ti trudno bi go promenil.. horata ve4e sa s izgradeni harakteri ti ni6to ne moje6 da napravi6.. osobeno ako sa inati i durjat da bude tqhnoto(kakto e pri men).. vsqka ve4er slu6am edno i su6to i na men mi pisna no prosto ne moje da se promeni i tova e.. pone dokato ne spe4elim ot tototo(koeto su6to e pri4ina maika mi da kre6ti..) abe nqma opraviq..

lainagovna
03-20-2006, 00:02
Нашите се карат - наще намериха решение. са единия е в кухнята а другият някъде в Русия

LoVe_RuSlAn
03-20-2006, 18:40
Kolkoto i lo6o da zvu4i tova si e m-u tqh i ti ni6to ne moje6 da napravi6 6tom do sega ne si uspqla da ovladee6 situatziqta zna4i edva li 6e te poslu6at za napred ostavi gi sami da se opravqt qvno samo taka 6te stane

sometimes_
03-20-2006, 18:47
Gadno e, no... naistina ne mojesh da napravish nishto. Shtom si govoril/a s tqh i neshtata ne sa se promenili ... :? Ako te sami ne reshat da prestanat, ti ne mojesh da gi nakarash. Moje bi ako pak govorish s tqh i im obqsnish, che te izmychvat po tozi nachin i che ti nalagat psihicheski tormoz...Ako i tova ne pomogne.. :(

Master_88
03-28-2006, 21:02
Няма спор,че е изключетелно неприятно. Нашите като се скарат,направо се сдухвам понякога. Но знаеш как е - динамика,липса на средства,напрежение. Важното е да не се случва прекалено често

midnight...
03-29-2006, 16:58
говори колкто се може повече с тях за това и им набий в главите че е УЖАСНО неприятно да те натоварват с нещо за което дори нямаш вина

teenkopele
03-29-2006, 22:41
Това дали нещата ще се оправят зависи най-вече от родителите ти. :wink:

-=DaRkNeSs=-
03-29-2006, 23:07
Незнам обаче е така е много гадно у6 са големи за да зимаш пример от тях а се даржад като деца. Моите си омразнаха един на друг и се разведоха не е имали никви скандали, напиваници, боеве или квото и да е било един ден идат при мене и ми викат при кои сикаш да останеш (кажете ми не е ли нечесно да ме питат мене ? ) Та аз им викам се ми е пет а след тва ме водиха на психолог да ме разпитва кво мисля за тех. Не сам виждал бащами от както се разведоха (1 година) Аиде аз го преживях викам си квото ще да става и че и на глава да застана и да се спукам от РЕВЕНЕ фаида никва и продалжавам на преде. Ама сестрами дето е на 9 го преживя много тежко даже още не го е преживяла то не бе рев то не беха сулзи (горката мисли си че тя е виновна че са се развели ) Немам си и идея що постапват така уж мислят а не преценяват нещата реално

Magic*
03-31-2006, 22:03
Не звучи обнадеждаващо,но едва ли някога ще се оправят.Моите откакто се помня се карат.За пълни глупости аз трябва да търпя караници почти всяка вечер.Чак когато майка поиска развод,баща ми се осъзна и започна да се държи по-добре.Но напоследък пак се започна старата история.Просто ми е писнало вече да ги слушам.Някой път просто си взимам раничката и изчезвам.Нямало ме е цели нощи,а те даже не са забелязвали :smt012

Composure
04-02-2006, 12:43
404

nikitooo
04-02-2006, 17:58
Ей на определени 5 дена вашите се карат! Ако знаеш дните , омитай се тогава!

Angel_of_fate
04-02-2006, 20:41
Хех наще се карат всеки ден , мама бие тате и така а тате е пиян като мърша , той почва да се драчи с мен , а аз съм учила карате . Бой , бой , туй е то . Решението е развод , заради ей този неща който се случват у дома съм станала много нервна и злобна , накарах мама да се разведат и да не ми надуват главата . Всеки ден , всяка вечер , немога да спя , карат се за най-дребното нещо . "Що не си влкючил бойлера !?" например , ами пълна простащина , явно няма да уцелеят дълго заедно . Развод , край на войната в къщи \:D/

sk8girL
04-03-2006, 14:22
Опитай пак да поговориш с тях.Кажи им, че от всички тия кавги ти страдаш най-много и че не можеш да ги гледаш така,че не е нормално това което правят.Ако наистина те обичат да помислят малко и за теб как се чувсташ и т.н , да намерят някакво решение по въпроса пък дори било то и да се разделят за известно време..

dobity
09-13-2008, 16:43
еми и при мен е имало такъв момент, но аз един ден отидох при тях и им казах ,,Или спирате да се карате или аз изчезвам на някъде и повече няма да ме видите" и вече не се чуват 8) но на скоро пак почнаха и мисля да се изнасям от нас

Addictive
09-17-2008, 18:02
Ба споко човек и наще се карат :wink: Не стига че семейството ни се събира заедно веднъж в седмицата ами и те... :x аз от мноо отдавна си викам да ни ми пука ама винаги като се скарат се сдухвам даже съм ревала :wink: тъй че споко :P

mynichka
09-17-2008, 18:29
е то почти във всяко семейство се карат ..остави ги да се разберат сами ..няма смисъл да се месиш ..а и да се месиш нищо няма да промениш :(

tan4etoo
09-20-2008, 19:40
i moite roditeli se karat jestoko no ni6to nemoga da napravq :( trqbva samo da stoq i da se pritesnqvam , da 4akam dokate vsi4ko otmine :cry: :cry:

Sensuality
09-20-2008, 19:58
е то почти във всяко семейство се карат ..остави ги да се разберат сами ..няма смисъл да се месиш ..а и да се месиш нищо няма да промениш :(

+1