PDA

View Full Version : Цветна бременост?!?!?!?



Katiusha
03-19-2006, 21:14
neznam dali e tuk mqstoto na taq tema ama mn sam uplashena.znachi edin den predi da trqbva da mi doide pravih sex bez prezervativ.na sledvashtiq den mi doide proteche normalno 6 dni kakto vinagi..i ve4e 3 dena prodaljava da mi teche,no mn svetlo pochti rozovo..pochti ne teche no neshto kato sekret i mn malko , savsem leko no vse pak chervenee..kakvo e spored vas ? Kakvo da pravq :cry: :smt100 :roll: ](*,) :smt022 uplashena sam

Зелена
03-19-2006, 21:19
Надявам се,че не е свършил в теб,нали?Нямам думи.Надали искаш да чуеш точно в момента упреци,но МАЙКА МУ СТАРА КОНТРАЦЕТИВИ НЕ ПОЛЗВАТЕ ЛИ БЕ?Мразя такива глупости.Точно от такива безотговорни действия можеш да си теглиш последствията цял живот.Севета ми е да си купиш тест.Но той се прави 7 дена след акта.Нямам думи просто от безотговорността и глупостта!!!! ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :smt013 :smt013 :smt013 :smt013

03-19-2006, 21:22
ne e svurshil v men no se pritesnqvam nikoga ne mi techalo pove4e ot 6 dni.. a to daje ne menzis kat menzis nqkav sekret cherveno rozavo deda znam :cry: da izchakam li da vidq dali shte svyr6i.

thirteen
03-19-2006, 21:30
az sym tova . imah problem s logvaneto... ako ima nqkvo znachenie na 16 sym :roll:

marla
03-19-2006, 21:35
oh.. milichkata;) wzemi si test sled 7-miq den napraawi go.. makarche moje bi e nqkakwa infekciq ..neshto ako sa ti iztinali qechnicite..
no e malko weroqnto da si bremena

thirteen
03-19-2006, 21:38
7miq den e minal odavna po skoro ve4e e kam 12 13 dni sled akta.Da izchakam li da svarshi ..
pls daite oshte mneniq :(

Зелена
03-19-2006, 21:42
O6te utre si napravi test.Ne moje6 da se izmy4va6 s tiq vyprosi!!!Kavi posle kwo e stanalo.KUSMET!!!

03-19-2006, 21:47
Shte si vzema...Az taka po zaobikolko pitah maika kakvo moje da e tva.Ne sam i kazala che pravq sex.tq kaza che seki qichnik po otdelno spira.Apak i mojelo da e shtoto bqh bolna i ot nastinkata i hapchetata.. :roll:

thirteen
03-19-2006, 22:15
sujalqvam za flooda , no voub6te vazmojno li e da se zabremenee 1 den predi da ti doide?Kakvi sa shansovete? :(

`Death`Whore`
03-19-2006, 22:16
Ние да не водим световна статистика с проценти възможност за забременяване във всеки ден от месеца? Приемете, че трябва да се притеснявате и използвайте предпазни мерки!

marla
03-19-2006, 22:49
napulno wyzmojno e za zabremeneesh .. dori i po wreme na cikyl

HouseMania
03-20-2006, 07:02
Възможно е да забременееш 1 денпреди цикъл но той няма да ти дойде!А това цветната бременност мисля, че се случва на невръстни девойки чийто първи цикъл е дошъл скоро тоест нередовен.

gia_bs
03-20-2006, 07:27
Katiusha В много редки случаи месечния цикъл не спира по време на бременност.Но трябва да се отбележи ,че тогава е светло,воднисто и в по-малки количества от обикновено.
Цветната бременност не е извънматочна такава.Последното най-често е резултат от правени преди това аборти.При прекъсване на бременностможе да се получи възпаление на маточната тръба.При следваща бременност яйцеклетката не минава през нея, а остава в тръбата.Освен аборт и възпаление на влагалището може да доведе до извънматочна бременност.
Но да се върнем на цветната.Ако момичето следи цикъла си ще установи промяната в цвета и количеството.Най-сигурно е посещението при лекар.с

thirteen
03-20-2006, 08:57
blagodarq na vsichki :? O:)

03-20-2006, 12:45
И аз се притеснявам щото ми тече носа даеба и смешките.

Дори когато евентуално мъжът свърши в жената може да не стане нищо.

То ептен знам повече за вас и от самите вас .Плашим са :lol: :lol:

adult
03-20-2006, 16:44
Не разбирам какви са тези паники, при условие, че менструация е имало ? И то нормална ?!?
Не си бременна ако това се чудиш, но за успокоение на твоята психика си вземи един тест. Не си въобразявайте че тест можете да отчете правилен резултат на 7 ден от евентуалното зачеване. Това са пълни глупости и е просто нескопосана реклама върху някои тестове за бременност.
В случая трябва да те притеснява това розово течение, което имаш. Колко дни продължава вече ? Може да е някоя кистичка (не се стряскай, не е нищо страшно и се лекува супер лесно), може просто да се доизчистваш от менструацията. Ако това продължи, ако имаш и някакви болки, желателно е да идеш на гинеколог.

03-20-2006, 21:07
blagodarq za otgovora.. oshte ne e sprqlo savsem . dnes pochti nqmashe.savsem savsem leko.inache tva prodalji okolko 4 dni :roll:

thirteen
03-21-2006, 00:21
Ako e kista Da popitam estestveno trqbva ginekolog.. smisal shte ima li znachenie dali sam pravila sex .. az do sq ne sam hodila nikoga trqbva li da me pridrujava roditel zashtoto nqmam 18 ili deaznam mn tapi vaprosi zadavam sigurno ama kista mi zvuchi mn strashno.Ot kvo se poluchava ?
i iskam da dobavq tva karvavo techenie predi si be6e pochti chista krav i go imah kato ida do toaletna..i namalqva mislq..kato hodq do wc go nqma no oshte go ima po belioto.. :-s :-s

LiLeNcEtOoO
03-21-2006, 08:17
a we vie samo momi4eto izpla6ih te spoko ni6to ti nqma az sum taka vseki mesec i ne sum bremenna tuka ima mnogo maloumni su6testva gledat samo da sresirat em ne razbirat em puskat posrove ](*,) spoko macka

thirteen
03-21-2006, 11:26
lilinceto razkaji mi na LS :roll: ako moje

adult
03-21-2006, 13:03
Надявам се лудия постинг на Лиленцето да не се отнасяше до моя :roll:
Ако все пак е така, държа да отбележа, че никой от всичките ми постинги до момента не е написан без да имам ясното съзнание за това и да си давам сметка какво пиша, както и да поемам отговорност за думите си. Всичко което пиша е знание от опит .
Както ти казах, "киста" е само предположение и трябва лекар да те прегледа. Нямаш нужда от родител за тази цел. Розово течение, което е извън рамките на менструацията говори за няколко неща, но както казах вече, само с теории не става, трябва гинеколог да види. Няма значение дали си правила секс или не, кистата по принцип се появява поради хормонален дисбаланс, много често изчезва сама, случва се често сред момичетата. Няма смисъл да ти пиша повече, както те посъветвах, ако продължава - а то май продължава доста - посети гинеколог. Може да споделиш и с майка си, не е нещо на което може да се ядоса, просто й кажи че имаш странно розово течение и искаш да отидеш на гинеколог.

thirteen
03-21-2006, 20:48
Розово течение, което е извън рамките на менструацията говори за няколко неща ???

az na maika mi sym kazala...tq kaza spokoino moje bi prosto se doizchistvash..sashto kaza che kato se smenq klimata su6to sa vazmojni nqkoi promeni ( reagcii ) na tqloto .. i dnes chak i pokazah pak mi se be6e zacapalo belioto .. be6e po bledo.. bejavo nqkvo kremavo ne moga da opredelq i tq vika spoko utre dr si gotova :roll: de da znam . a si4ki moi priqtelki kazvat da se radvam che mi e doshlo sled tva s moq priqtel ne da si mislq za nqkvi cvetni brmennosti .. che se sluchvat rqdko i che moje da e shtoto bqh na antibiotici.. su6to tqloto reagiralo po takiata organi po chustvitelnite de da znam az ne razbiram :-s

adult
03-21-2006, 21:18
Ами доколкото разбрах, това течение ти е 4-5 дни след самия цикъл, така че не може да е доизчистване. Разбира се, може да е всяко едно нещо което си изброила и самата ти. За пореден път казвам, че това не е цветна бременност :)
Ти си решаваш все пак, ако искаш да разбереш какво има, отиди на гинеколог, ако не-времето ще си покаже. Успех каквото и да решиш и наистина, не се шашкай, няма причини за паника 8)

thirteen
03-21-2006, 21:59
blagodarq mn milo adult :smt008 :smt008 :smt008 Cunki za teb i mersi na si4ki che obarnaha vnimanie .. neznam zashto no ve4e se chustvam po spokoina a i kakvoto i da e mislq che se opravqm,pak i "KVOTO E TVA E"
Moqt deviz.... :lol: :) mersi pak otnovo

LiLeNcEtOoO
03-21-2006, 22:05
Надявам се лудия постинг на Лиленцето да не се отнасяше до моя :roll:
Ако все пак е така, държа да отбележа, че никой от всичките ми постинги до момента не е написан без да имам ясното съзнание за това и да си давам сметка какво пиша, както и да поемам отговорност за думите си. Всичко което пиша е знание от опит .
Както ти казах, "киста" е само предположение и трябва лекар да те прегледа. Нямаш нужда от родител за тази цел. Розово течение, което е извън рамките на менструацията говори за няколко неща, но както казах вече, само с теории не става, трябва гинеколог да види. Няма значение дали си правила секс или не, кистата по принцип се появява поради хормонален дисбаланс, много често изчезва сама, случва се често сред момичетата. Няма смисъл да ти пиша повече, както те посъветвах, ако продължава - а то май продължава доста - посети гинеколог. Може да споделиш и с майка си, не е нещо на което може да се ядоса, просто й кажи че имаш странно розово течение и искаш да отидеш на гинеколог.


sega kvo i luda me izkarahte :smt005 (ne stva6e duma za tvoq post a za malko po predi tebe :smt017 nqma zna4enie) POSTA NE MI E LUD :smt021 no ako stava duma za kista naistina si prav =D>

thirteen
03-22-2006, 21:05
mersi pak horca che obarnahte vnimanie.rabotata sa opraih se.ve4e ne mi teche takoa.. =D>

sexy_zvezdi4ka
03-23-2006, 10:42
А кви са признаците на цветната бременност??? :-s

adult
03-23-2006, 17:29
Разликата между обикновенната и цветната бременност, е че си бременна, но все пак в дните на менструацията ( когато е трябвало да ти дойде ) прокървяваш леко, то е по-скоро като зацапване, не може да се обърка с мензис де, като розово течение, а може и да е еднократно петно кръв, продължава съвсем кратко...все ще се усетиш, няма как :)

thirteen
03-23-2006, 21:53
znachi e nevazmojno da si bremnna i da ti teche normalno.. zashtoto moq sluchai be6e sex 1 den predi da mi doide i mi doide ...
govorim za cvetna bremennost ?

adult
03-23-2006, 23:05
13, не си бременна.

ioxo
06-28-2007, 16:21
zdraveite,imam maluk problem.pravix sex s prezervativ ne e imalo nikakuv gaf,mislix 4e nqma za kakvo da se pritesnqqvam.zakusnqva6e mi s sedmica i posle mi doide pravix test dade otiricatelno no problema e,4e ne mi te4e tolkova mnogo i cveta e po razli4en po kafqv i mngo nasiten,i mi izkara s 2-3 dena po malko ot obi4ainoto.moje li da sum v cvetna bremennost ili ne.mnogo sum zatrudnena tak4e pls pomagaite ](*,)

anichka84
07-06-2007, 05:33
Predi edna godina,pak imax cvetna bremennost.No,za sajalenie go izgybih s spontanen abort. :smt010 Tozi mes.mes4niq mi cikal doide ne normalno,samo edna kapka krav,sled 5dena napravix test za bremennost i izlezna polojitelen :D \:D/ :smt005 :smt006 :smt007 :P \:D/ dai boje da go zadarja,4e tezi spontanni aborti sa po yjasni ot vsi4kite bolki na sveta

!rena
01-09-2008, 08:20
Аз също имам въпрос :!: Неделята преди 31.12 ми дойде .Цикълът ми е нередовен и пия хапчета-Дуфастон.С тях си ми идва точно на време.Първия ден след като ми дойде беше слабо розово на меса червено ,но на следващия ден вечерта си ми протече както трябва.Беше си тъмно и течеше силно както винаги.Трябваше точно на нова година да спре и така и стана със силното кървене...След това започна кафявото течение(винаги ми е така когато ми спира),но от тогава до сега още си го имам и не ми спира.Приятелки ми казаха да пия витамин ц и така щяло по бъро да ми свърши ,но от както го пия 2 дни пак започнах да кървя.Искам да питам какво става ?На лекар ще ходя 1000%,но искам да питам има ли такива случаи за цветна бременност. :( или е нещо от хапчетата.Помогнете МОЛЯ ВИ :cry: :cry: :cry:

_butterfly_
01-10-2008, 19:53
Аз също имам въпрос :!: Неделята преди 31.12 ми дойде .Цикълът ми е нередовен и пия хапчета-Дуфастон.С тях си ми идва точно на време.Първия ден след като ми дойде беше слабо розово на меса червено ,но на следващия ден вечерта си ми протече както трябва.Беше си тъмно и течеше силно както винаги.Трябваше точно на нова година да спре и така и стана със силното кървене...След това започна кафявото течение(винаги ми е така когато ми спира),но от тогава до сега още си го имам и не ми спира.Приятелки ми казаха да пия витамин ц и така щяло по бъро да ми свърши ,но от както го пия 2 дни пак започнах да кървя.Искам да питам какво става ?На лекар ще ходя 1000%,но искам да питам има ли такива случаи за цветна бременност. :( или е нещо от хапчетата.Помогнете МОЛЯ ВИ :cry: :cry: :cry:

Предполагам е ефект от хапчетата, няма да е цветна бременност понеже тя е доста краткотрайна, а доколкото разбрах менструацията ти продължава от преди Нова година. Най-добрият и полезен съвет който мога да ти дам е- лекар.