PDA

View Full Version : Дайте ми съветче



03-19-2006, 22:41
Значи в събота решихме с гаджето ми да се отдадем на филми
Разбрахме се да вземем шоколад и солетки и да зяпаме цял ден :)
Та въпроса ми е ако може да ми дадете някакъв съвет за нещо нестандартно да направиме..
Нямам в предвид секс.. това вече е планирано, искам някакви детски но интересни закачки да приложим
Да се разлигавим малко като старите годинки :) Казвам старите, защото съм на 24 :)
Чудя се но не мога да измисля с какво може да се върнем към детството и ще съм много благодарна ако мога да намеря отговора тук... Една приятелка ме прати, защото просто няма кой да попитам :)
Благодаря ви предварително :)

M@Dn3Ss
03-19-2006, 22:44
Еми не се сещам много. Може да поиграете на стрип покер първо :wink: .

ycMuBkaTa
03-19-2006, 22:53
Или една игра на "истината или предизвикателството" :roll:
Според мен би ви била интересна и на двамата :P

ProstoAz
03-19-2006, 22:53
Еми не се сещам много. Може да поиграете на стрип покер първо :wink: .



- Да това е добра идея, ако не знаете как се играе може и сварка или сантасе... :wink:
- Бой с възглавници
- Залепете си някакви татуировки (от тея в дъвките например) и си играйте на Шерлок Хоумс хаха :lol:
- Играйте си на "Топло и студено" като, който намери това, което криете получава някаква награда (по ваше усмотрение)
- Направи му масаж, после той на теб

`Death`Whore`
03-19-2006, 22:56
Не се сърди, човече. Стрип покерът не е интересен, защото сте се виждали хиляда пъти голи.

03-19-2006, 23:10
и аз за това исках нещо нестандартно :)
Голи сме се виждали ехе.. :) за това исках нещо по детско :)
Мерси за предложенията до сега, давайте още :)

`Death`Whore`
03-19-2006, 23:12
Намерете капачки от бира, клечки за уши, за зъби или кибритени и играйте покер. Много е забавно. :)

Ini4ka
03-20-2006, 14:27
iznamerete edno monopoli mislq 4e e zabavno ili nesesardi 4ove4e kakto ve4e kazaha:) vzemi pukanki i se zamerqite s pukanki:) malko pove4e e za 4istene posle ama kvo ti puka:) ako iska6 vzemi ne6to kato torti4ka nabu4ete soletkite i siigraite na qdene na soletki ot torta bez race:) pak to vsi4ko dr 6te si doide sys smeha:) :)

InHell
03-20-2006, 15:13
Когато се разлигавим, понякога правим мрежа на някоя игра :P , гърмим се там, или каквото трябва да се прави, след това се обичаме. :)

Пробвайте бой с възглавници!!!!

Общо взето - това е, в твоя възръстов диапазон сме :)