PDA

View Full Version : Mislite li?



EtErNaL_f
03-20-2006, 04:48
Mislite li,che kadeto e imalo "ogyn" moje pak da ima,che shtom liubovta si e otishla moje da se vyrne...ako ne sa si kazali vsichko?Mislite li,che shtom chovek vi e predal edin pyt shte go napravi i vtori?Mislite li,che liubovta e po-silna ot jajdata za otmushtenie?Mislite li,che za "vseki vlak si ima putnici"?Mislite li,che chovek moje da izvoiuva liubovta na drug,da promeni jivota mu,che trqbva da se bori do posleden dyh?Mislite li,che liubovta shte ni napravi po-silni ili obratnoto?...Mislite li,che izobshto ima liubov ili e prosto nqkakvo sexyalno privlichane?

korn___
03-20-2006, 06:08
Mislite li,che kadeto e imalo "ogyn" moje pak da ima,che shtom liubovta si e otishla moje da se vyrne...ako ne sa si kazali vsichko?Mislite li,che shtom chovek vi e predal edin pyt shte go napravi i vtori?Mislite li,che liubovta e po-silna ot jajdata za otmushtenie?Mislite li,che za "vseki vlak si ima putnici"?Mislite li,che chovek moje da izvoiuva liubovta na drug,da promeni jivota mu,che trqbva da se bori do posleden dyh?Mislite li,che liubovta shte ni napravi po-silni ili obratnoto?...Mislite li,che izobshto ima liubov ili e prosto nqkakvo sexyalno privlichane?

mislq 4e ako e imalo ugun4e pak moje da ima no si zavisi pri kakvi obstoqtelstva sa se razdelili dvamata 4oveka ... i vednuj predal li ti e pak 6te te predade vqrvai mi ! mislq 4e tva s vlaka e tupa stara fraza nqma takova ne6to ... vlakove ima do edno vreme a ne sa beskraino mnogo !mislq 4e 4ovek trebe da se bori za vsi4ko koeto jelae silno do posleden duh !mislq 4e lubovta ne pravi horata po silni .... i mislq 4e lubov-ta su6testvuva

Nofacenoname
03-20-2006, 07:55
Mislite li,che kadeto e imalo "ogyn" moje pak da ima,che shtom liubovta si e otishla moje da se vyrne...ako ne sa si kazali vsichko?Mislite li,che shtom chovek vi e predal edin pyt shte go napravi i vtori?Mislite li,che liubovta e po-silna ot jajdata za otmushtenie?Mislite li,che za "vseki vlak si ima putnici"?Mislite li,che chovek moje da izvoiuva liubovta na drug,da promeni jivota mu,che trqbva da se bori do posleden dyh?Mislite li,che liubovta shte ni napravi po-silni ili obratnoto?...Mislite li,che izobshto ima liubov ili e prosto nqkakvo sexyalno privlichane?
Разбирасе че може любовта е велика!Никога не трябва да се отчайваш горе главата! :roll:

strange__
03-20-2006, 13:27
Абе любовта е единственото чувство,което осмисля живота ни :!: Я се замислете,че всичко се върти около нея...било то любовта към родителите,приятелите или към половнката :-k Това е чувството,което дори и несподелено ни кара да сияеме така че да любов има :wink: А пък за пламъка и другите неща,които спомена е много относително.Но,вярвам,че всяка една изживяна любов оставя част от себе си в нас и отнема част от нас... :roll:

RoSsY88
03-20-2006, 14:00
Да,щом е имало огън,независимо как са се раделили след време пак ще има.Ами за влака и пътниците...за всеки има някаде половинка.За предването...мисля и да и не...зависи от мен неща.Щом обичаш някого се бориш до край!Любовта ни прави живота да има смисъл!

dream_for_you
03-20-2006, 15:47
Аз пък съм на мнение,че ако огънят е изгаснал,остава само пепел,а пепелта огън не прави :roll: .Има различни случаи,някои се разделят,после се събират и пак така.Други се разделят и това е краят,но сичко си зависи от хората и обстоятелствата :-k Ако обичаш някои трябва да се бориш за любовта му,но понякога колкото и да се бориш не можеш да направиш нищо :smt010 ,но въпреки това не трябва да се отказваш от любовта,ще срещнеш друг,които ще те направи щастлив O:)

midnight...
03-20-2006, 17:20
където е имало пламъче пак може да има
от любов всичко се прощава, но грешките понякога могат да се повтарят безкрай независимо от дадената прошка

air_J
03-20-2006, 17:23
Там, където е текло, пак ще тече! :-({|=

dEnIsTy
03-21-2006, 08:21
Mislite li,che kadeto e imalo "ogyn" moje pak da ima,che shtom liubovta si e otishla moje da se vyrne...ako ne sa si kazali vsichko?Mislite li,che shtom chovek vi e predal edin pyt shte go napravi i vtori?Mislite li,che liubovta e po-silna ot jajdata za otmushtenie?Mislite li,che za "vseki vlak si ima putnici"?Mislite li,che chovek moje da izvoiuva liubovta na drug,da promeni jivota mu,che trqbva da se bori do posleden dyh?Mislite li,che liubovta shte ni napravi po-silni ili obratnoto?...Mislite li,che izobshto ima liubov ili e prosto nqkakvo sexyalno privlichane?
:arrow: razbira se,4e moje pak da ima ogyn,samo da se nameri koi da go razpali:)
:arrow: vinagi ima risk da te predade otnovo i otnovo....vajnoto e kolko mu vqrva6,ako prez cqloto vreme misli6,dali te predava..nqma smisyl da si s nego
:arrow: istinskata,4isla lubov e po-silna ot vsi4ko :wink:
:arrow: za vlaka nqma kakvo da komentiram...qsno e:)
:arrow: vseki sam si re6ava do koga da se bori.li4no az..da 6te se borq za lubovta si :wink:
:arrow: ne, lubovta ne ni pravi po-silni...razo4arovanieto sled neq go pravi,makar 4e tuk ima 2a slu4aq:):
1.da go prejivee6 i taka 6te i stane6 po-silen
2.nqma da izdyrji6 i kakto mnogo hora pravqt..prosto se mahat ot sveta ili se zatvarqt v svoi sobstven :cry:
:arrow: razbira se,4e ima lubov! :smt007

DiabolicAngel
03-21-2006, 14:30
където е имало пламъче пак може да има
от любов всичко се прощава, но грешките понякога могат да се повтарят безкрай независимо от дадената прошка

Ей нещо много точно.Браво =D>

addictedtou
03-21-2006, 15:06
Mislite li,che kadeto e imalo "ogyn" moje pak da ima,che shtom liubovta si e otishla moje da se vyrne...ako ne sa si kazali vsichko?Mislite li,che shtom chovek vi e predal edin pyt shte go napravi i vtori?Mislite li,che liubovta e po-silna ot jajdata za otmushtenie?Mislite li,che za "vseki vlak si ima putnici"?Mislite li,che chovek moje da izvoiuva liubovta na drug,da promeni jivota mu,che trqbva da se bori do posleden dyh?Mislite li,che liubovta shte ni napravi po-silni ili obratnoto?...Mislite li,che izobshto ima liubov ili e prosto nqkakvo sexyalno privlichane?
Razbira se che vinagi sled kato imalo ogyn sa ostanali malkite vyglenchita,koito mogat da se razpalqt lesno.Moje da se vyrne razbira se!!A predadat li te vednyj... ochakvai i vtori pyt!Da za vlaka i pytnicite e vqrno!!

LP_girl_14
03-21-2006, 15:23
Където има огън остава жар,защото е много трудно да изтръгнеш напълно от сърцето си човек,който за теб ее значил всичко,човек,който си обичал повече и от самия себе си!Любовта е по-силна от всякви отмъщения,злоба,ненавист и т.н.,просто защото тя е е едно силно,красиво,чисто чувство.Тя изпълва сърцето ти със желание да правиш хората щастливи,а не да ги нараняваш и да им отмъщаваш.
За всеки влак си има пътници,защото всеки има различен вкус,всеки има различен характер,който го прави уникален.Човек трябва да се бори до последния си дъх за любовта на живота си,защото ако не го направи след време ще съжалява,че не е направил всичко възможно да заздрави връзката си с този човек и по едн аили друга причина е позволила любовта да се изплъзне от ръцете ти,след катое е била толкова близо и толкова истинска.И последно-разбира се че има любов.Въпрос е само на време да я срещнеш и да я съхраниш :smt007

dAnnyb0y
03-21-2006, 15:36
Да, възможно е да си извоюваш любов ако се бориш, но много често е слаба и нетрайна, не го препоръчвам, но ако някой много държи да се бори, наистина да не се отказва :)

PREDATOR
03-21-2006, 15:53
Litchno za men tam kadeto nqkoga e imalo ogun pak moje da ima zavisi si ot horata i obstoqtelstvata.Vinagi ima veroqtnost tchovek 6tom te e predal vednuj da te predade pak vapros na principi i obstoqtelstva.A lubovta e po silno ot otma6tenieto tva e dokazvano ne vednaj no kakto vinagi ima i izklu4eniq.Absolutno sam na mnenie tche trqbva da se borish za lubovta na polovinkata si stiga da si zaslujava usiliqta.I kakto kaza edin pitch po nagore bolkata sled lubovta pravi nqkoi po silni drugi prosto gi smazva tuk vetche si prolitchaca koi s kakav harakter e.A tche lubov ima tova e absolutno sigurno.No az sam na mnenie tche sled kato se priklutchi edna vruzka ne biva da se potchva pak zashtoto vetche nqma da q ima sashtata trapka kakto e bilo parviq pat.No kakto se kazva vsitchko e vuzmojno.A za vlaka nqma nujda ot komentar zashtoto to e povetche ot qsno.za vseki vlak ima putnici

Tedka-Medka
03-22-2006, 20:09
абе да ти кажа,по принцип не мисля..
ама поечето изброени от тебе
неща ги мисля ;)

MaRiYa_86
03-22-2006, 20:32
Може да има огън,където е имало преди,но огъня няма да е същия.Ако любовта си е отишла,тя не се връща,но любовта трудно си отива окончателно...Но щом в случая има недовършени неща,определено трябва да ги довършиш.
Любовта според някои хора е по-силна от всичко...и според мен е така,но става дума за истинската обич!Отмъщението си е отмъщение...Всеки сам решава дали има смисъл от него...
Питаш дали любовта може да се извоюва...В момента имам приятел,който обичам повече от всичко и ако някога ми се наложи да се боря за него...ще се боря,да,до последен дъх и знам,че ще успея!
Понякога чувствам,че любовта ме прави силна,но в много от случаите се чувствам по-слаба и уязвима...
Със сигурност има някакво силно чувство,което със сигурност не е сексуално привличане.Кой както иска така да го нарича,знам,че то съществува!