PDA

View Full Version : otnosno mazninite po korema



mimetoo
03-20-2006, 15:58
zdraveite na vsichki :wink:
iskam da se dopitam sled kato sam chela razlichni temi otnosno svalqneto na mazninite ot korema i po tochnp stqganeto.edni sa na mnenie che samo s koremni presi ne stava,az ot 1 mesec hodq na fitnes no ne vijdam vidimi rezultati v namalqneto na taliqta.taa vaprosa mi e bihti li mi dali primeren hranitelen rejim ili pak dieta koqto moga da q sachetaq s hodeneto na fitnes.zashtoto naistina nqma rezultati samo ot koremni presi!mersi predvaritelno O:)

03-20-2006, 16:00
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=33221
Виж тази тема за диета. А иначе само с тичане/колело(аеробни упражниения) се сваля, ако ходиш и на фитнес ефекта ще е по-добър.

LoVe_RuSlAn
03-20-2006, 16:04
Predi malko v edna tema napisah podrobnonqkolko na4ina a na tebe 6te ti kaja 4e nai lesno se stqga tqloto s pluvane nqma zna4enie dali e sinhronno ili e svobodno pluvane prosto moje6 da probva6 s tozi vid sport s tova mislq 4e nai byrzo se otslabva i ne samo za napred se pridobiva hubava figura :smt023

SLaDkO_Mi6Le
03-20-2006, 16:28
Predi malko v edna tema napisah podrobnonqkolko na4ina a na tebe 6te ti kaja 4e nai lesno se stqga tqloto s pluvane nqma zna4enie dali e sinhronno ili e svobodno pluvane prosto moje6 da probva6 s tozi vid sport s tova mislq 4e nai byrzo se otslabva i ne samo za napred se pridobiva hubava figura :smt023
съгласна съм обаче аз съм тренирала плуване и се развиват рамене също там ,което не еммного хубаво де иначе и с тичане става и аз имам такав проблем със свалянето на мазнините от коремчето!много е трудно:( ](*,) :smt017

mimetoo
03-20-2006, 17:07
SLaDkO_Mi6Le naistina korema se svalq ujasno trudno.opitvam se da go stegna ot mnogo vreme no bez nikakav rezultat. a dokolkoto s bqganeto i pluvaneto milsq che e oshte studeno za bqganee a i v svilengrad nqmame zimni baseini:)zatova mi ostava samo fitnesa ii dietite

Axel_f
03-21-2006, 13:57
аз съм тренирала плуване и се развиват рамене също там , което не еммного хубаво де

И защо пък да не е хубаво?! :shock: :shock: :shock: :evil: Супер яки са мацки с мускули по рацете просто е жестоко :P

За корема ми вярно е,че многооо трудно се сваля-веднъж качиш ли го просле край... :cry: Аз слава Богу си поддържам хубаво коремче (даже май имам плочици :lol: ) ама знам колко е сериозен проблемът-баща ми вече 3 години се опитва да си свали шкембето,ама без видим резултат :?

rusalkata_
03-21-2006, 16:26
ами моят корем не беше от най-стегнатите,ама миналото лято се отдадох изцяло на това да го стегна.нз защо при теб не действат коремните преси.при мен подействаха.всеки ден по 50,но от тези коремни преси при които краката са свити в колената и ти се изправяш до средата.корема ми се стегна перфектно,а пък и моята фигура е с широк ханш и мъничка талия така че... \:D/ :D

bagsi
03-21-2006, 16:56
Mimetoo ti na kolko godini si,ta si po4nala da spazva6 dieti?Ne 4e az sam mnogo golqma de,no sam prepatila mnogo ot tqh!I 6te e nai-dobre ako ne spazva6 nikakvi dieti,a samo sportuva6 i qde6 v ograni4eni koli4estva,no da sa normalni.
Koremnite i na men pomagat(blagodarenie na tqh se radvam na hubavo i stegnato korem4e),no vseki 4ovek e razli4en-pri edni stava pri drugi ne.A pak i spored men pri hodeneto se gubqt pove4e kalorii,otkolko pri ti4aneto,no nz.

mimetoo
03-21-2006, 17:59
malko`kotence az sam na 15 noo ne iskah da kaja che iskam da spazvam nqkakvi strogi dieti.az ne iskam da svalqm drastichno kilogrami a samo leki dieti ili pak nqkakvo zdravoslovno hranene samo za da moga da si stopq mazninite po korema(te ne sa mnogo).zapochnah osilena trenirovka vav fitnesa-koremni presi,kolelo i t.n prosto iskah da go sachetaq s nqkakvo hranene no nz kakvo tochno da qm O:) bihte li mi preporachali neshto..??

bagsi
03-21-2006, 18:56
Klasnata ima stra6no tqlo i ni6to ne pravi(mlada e).Dnes se zaprikazvahme za tova s neq i tq mi prepora4a nqkakav "фреш"-микс от семена, а има и други видове" bil mnogo hubav toq hlqb.Qde vsi4ko,no da e vareno,ne parjeno-meso...plodove,zelen4uci-s edna duma vsi4ko koeto si poiska.
Neznam kolko 6te ti pomogne,6toto e malko glupovati4ak tozi primer,no vse pak...a i kiseloto mlqko mnogo pomaga,no sled tova trqbva mnogo da vnimava6 s kakvo se hrani6.Pojelavam ti USPEH!!!

SLaDkO_Mi6Le
03-21-2006, 19:30
SLaDkO_Mi6Le naistina korema se svalq ujasno trudno.opitvam se da go stegna ot mnogo vreme no bez nikakav rezultat. a dokolkoto s bqganeto i pluvaneto milsq che e oshte studeno za bqganee a i v svilengrad nqmame zimni baseini:)zatova mi ostava samo fitnesa ii dietite
ей мацка много гадно така и аз съм в това положение:( пък и си имам проблеми с червата и от там ми идва разширеното коремче макар че съм бивша състезателка по ски и би трябвало да нямам такива работи се пак от малка спортувам и много е гадно ама и си е природа да някаде!пък природата трудно можеш да я промениш ако имаш така структура мнго е трудно да се смакне коремче или било т о нещо от сорта!:(иначе за друго не се сещам за друго освен за бягане и плуването и коремните аз пробвах коремни 2 сед по 100 и кво пак нищо не знам кво да права вече пак не е хубаво да имаш коремче на 15 16 години щото понататак става трудно за сваляне!:) хихи

SLaDkO_Mi6Le
03-21-2006, 19:35
аз съм тренирала плуване и се развиват рамене също там , което не еммного хубаво де

И защо пък да не е хубаво?! :shock: :shock: :shock: :evil: Супер яки са мацки с мускули по рацете просто е жестоко :P

За корема ми вярно е,че многооо трудно се сваля-веднъж качиш ли го просле край... :cry: Аз слава Богу си поддържам хубаво коремче (даже май имам плочици :lol: ) ама знам колко е сериозен проблемът-баща ми вече 3 години се опитва да си свали шкембето,ама без видим резултат :?
мацка имах предвид че се развиват рамене мускулите нямат нищо лошо ина мене ми харесва ама говорех че аз както съм с широки рамене при плуването налио рацете са ти главното нещо пък жена с широки рамене ако не си виждала :) плувкини забележи аз кви рамене става дума!ина4е мускулите са супер яки и аз сам на това мнение просто щото сам тренирала и знам за кво става дума!:) аиди успех на всички!:) :mrgreen: :mrgreen: :!:

mimetoo
03-23-2006, 17:48
xax dneska bqh na fitnes ii instruktorkata mi kaza che mazninkite ne se svalqt mn lesno..t.e moga da si stregna korema kakto trqbva v prodaljenie na CQLA godina:)lol :))) baq rabota shte ima...i naistina bqganeto pluvaneto i hodeneto pomagalo O:)

teenkopele
03-24-2006, 21:14
Консултирай се с фитнес инструктор. \:D/

IKisseDAGirL
03-25-2006, 08:00
ами след като ходиш на фитнес, питай инструктора за някви специални упражнения за тази област
ако сама определяш упражненията си няма как ефективно да премахнеш мазнинките:)