PDA

View Full Version : proval!



sisoko_f
03-20-2006, 17:38
zna4i ideqta e slednata- devstvenica,gadje su6to devstveno,bez nikakuv opit!
4etox 1 naistina (togava si mislex debilna )tema za "DASE OTVORQ s ne6to!"
no kakvo da pravq,s moq ve4e imaxme 2 neyspe6ni opita,ne pitaite prosto .povliqna ot debilnata tema re6ix i az da opitam da se otvorq za da my pomogna na moq 4e da ne e bulen provala,no me nxvana strax ..1voto tva,i 2roto ( re6ix da izpolzvam tampon) - ne mojax da go natikam... qvno sum tqsna,seriozno vi pitam macki kakvo da pravq.az sama 6to ne yspqx kak da o4akvam ot muja mi ... lele HELP PLS!

sisoko_f
03-20-2006, 17:50
ne se ebavam!!!!!!!!!! i mi pritesneno ot tova .....

03-20-2006, 17:55
съвет от един бивш девственик искаш ли???
Ако да тогава почвам...проблема е в това,че и на двамата ви е за първи път,тоест и двата не занете кавко правите....НЕ се бой нормално е да има издънка...даже ако влезне е нормално да свърши за отрицателно време...това да не ви плаши.ПРосто направи му малко чикии,малко свирки,за да се надърви наистина добре......не пробвайте ,докато му е полустанал,защото като се запъни и ще се претесни и ........бум малкия ще спадне и след това няма дигане...изчакайте просто момчето да се надърви.......,като през това време гледай ти да се обработиш ако него го е срам.Искам да кажа гледай да си адски подмокрена.......там с пръстчета вие момичетата знаете,защото ,когато суха кожа и гума се срещнат е абсурд да влезне,а ако влезне ще е с адски болка..........
Та с две думи
1-Добра ерекция (орлана любов) и няма такива мен ме е гнус,аз не права такива неща и т.н........прежаи се малко,защото вярвай ми това е начина от който се възбуждат 90% от мъжете най-много
2-Бъди добре подмокрена........вземи си кремче ако искаш.......там момичетата ще ти помогнат
3-Преди да проникне малко с пръстчетата поработете,за да не стане " НЕ НЕ СПРИ.......БОЛИ МЕ"
4-СПОКОЙСТВИЕ
последната точка е най-важна.....аз в началото тоест преди 2 месеца някъде имах проблеми....и то големи,въпреки че бях с момиче,което имаше голям опит;),но нещата започнаха да се изглаждат;)


УСПЕХ миличка....

sometimes_
03-20-2006, 17:58
Kogato mu doide vremeto! Ne go pravi sama! Tova shte e nai-typoto neshto, koeto mojesh da napravish! Sled vreme spomena ti za pyrviq pyt kakyv shte e?-che si se otvorila s nqk`yv predmet. Pomisli malko s glavata si ! I kakyv e tolkova problema ta i 2-ta vi pyti sa "proval" :-k ? Qvno ne te vazbujda dostatychno ili...neznam i az v kakvo e problema, no ne go pravi sama =; .
A mejdu drugoto na kolko godini ste ?

03-20-2006, 18:02
съвет от един бивш девственик искаш ли???
Ако да тогава почвам...проблема е в това,че и на двамата ви е за първи път,тоест и двата не занете кавко правите....НЕ се бой нормално е да има издънка...даже ако влезне е нормално да свърши за отрицателно време...това да не ви плаши.ПРосто направи му малко чикии,малко свирки,за да се надърви наистина добре......не пробвайте ,докато му е полустанал,защото като се запъни и ще се претесни и ........бум малкия ще спадне и след това няма дигане...изчакайте просто момчето да се надърви.......,като през това време гледай ти да се обработиш ако него го е срам.Искам да кажа гледай да си адски подмокрена.......там с пръстчета вие момичетата знаете,защото ,когато суха кожа и гума се срещнат е абсурд да влезне,а ако влезне ще е с адски болка..........
Та с две думи
1-Добра ерекция (орлана любов) и няма такива мен ме е гнус,аз не права такива неща и т.н........прежаи се малко,защото вярвай ми това е начина от който се възбуждат 90% от мъжете най-много
2-Бъди добре подмокрена........вземи си кремче ако искаш.......там момичетата ще ти помогнат
3-Преди да проникне малко с пръстчетата поработете,за да не стане " НЕ НЕ СПРИ.......БОЛИ МЕ"
4-СПОКОЙСТВИЕ
последната точка е най-важна.....аз в началото тоест преди 2 месеца някъде имах проблеми....и то големи,въпреки че бях с момиче,което имаше голям опит;),но нещата започнаха да се изглаждат;)


УСПЕХ миличка....

Gost bzkraino sum ti zaduljena!!!!,a draga :smt007 mi sometimes_ -toi e na 17,az na 16 ,no kakvo zna4enie ima tova ?

LoVe_RuSlAn
03-20-2006, 18:44
nqma nujda ot podgotvqne i takiva razni nedei da kroi6 planove kogat mu doide vremeto vsi4ko 6te stane samo po sebe si

ro6li4ka
03-20-2006, 18:50
emi glupavo e da go pravi6 sama..s tampona nqma da se otvori6 6toto toi e mn malyk...pyk kogato go pravite pak na pyrvo mqsto trqbva da si spokoina i da si se vyzbudila kato horata 6toot ina4e ni6to ne stava...ama tiq ne6ta po gore ti gi kazaha...a za godinite povqrvai mi ima zna4enie kato si na 17 18 godini si mnogo po naqsno kakvo pravi6 otkolkoto ako si na 15 :)

aLakaZam
03-20-2006, 19:01
ВЪзбуди го максимално много

Ronald
03-20-2006, 19:21
Здравей ;) ,

Ами възбуди го максимално, малко любовна игра ще е от супер полза. Трябва да си достатъчно възбудена и навлажнена ;).

Аме късмет ти пожелавам и дано всичко мине добре ;) !

No|Problem
03-20-2006, 19:27
Имай вяра в момчето.Той ще успее :D

Майка ти
03-20-2006, 19:37
Понеже, защото, тук само бивши девственици пишат... :wink: :mrgreen: , та да си кажа и аз, като бивша такава... :lol:
Най-добрата ми приятелка учеше еди-какво си медицинско образование. Та на лекция по АГ ("Акушерство и гинекология") доцентът им дал възможност да задават анонимно въпроси, на които им отговарял. Та на въпроса "Какво би се случило, ако си легнат девствено момиче и девствено момче?", отговорът бил: "Манджа с грозде!". Нека всеки от вас сам си обясни отговора... :wink:
Желателно е поне първия път да е с някой по-опитен. Но това не е аксиома. Може и абсолютни девственици да се справят по-добре от някой "опитен"...
Всъщност, аз самата го правих за първи път с поне 3 момчета, по различно време, в течение на 2 години (слава Богу, случих на хора, които се съобразяваха с моята болка и не ме насилваха... Спомням си за тях с благодарност, а не с насмешка.) Накрая си намерих "майстора", къде благодарение на опит, къде на случайност...
Е, все някога ще стане! Въпросът е какъв ще е споменът - на срам или на благодарност... Е, това всяка от нас сама си решава... :mrgreen:

GIFTED
03-20-2006, 19:48
Понеже, защото, тук само бивши девственици пишат... :wink: :mrgreen: , та да си кажа и аз, като бивша такава... :lol:
Най-добрата ми приятелка учеше еди-какво си медицинско образование. Та на лекция по АГ ("Акушерство и гинекология") доцентът им дал възможност да задават анонимно въпроси, на които им отговарял. Та на въпроса "Какво би се случило, ако си легнат девствено момиче и девствено момче?", отговорът бил: "Манджа с грозде!". Нека всеки от вас сам си обясни отговора... :wink:
Желателно е поне първия път да е с някой по-опитен. Но това не е аксиома. Може и абсолютни девственици да се справят по-добре от някой "опитен"...
Всъщност, аз самата го правих за първи път с поне 3 момчета, по различно време, в течение на 2 години (слава Богу, случих на хора, които се съобразяваха с моята болка и не ме насилваха... Спомням си за тях с благодарност, а не с насмешка.) Накрая си намерих "майстора", къде благодарение на опит, къде на случайност...
Е, все някога ще стане! Въпросът е какъв ще е споменът - на срам или на благодарност... Е, това всяка от нас сама си решава... :mrgreen:


tva pa ne e vqrno kvo kato sa detatveni i dvamata tova ni6to ne ozna4ava az kato go pravih za prav pat i dvamata s momi4eto bqhme detstveni i vsi4ko mina kato po u4ebnik :) :) . ne se pritesnqvai baby vsi4ko s vremeto si. po dobre sednete s tvoq priqtel i obsadete savetite koito sa ti dali tuk razberete se dali ste gotovi i go napravete. VQRVAM 4E STE SE POLU4I USPEH!!!!!!!!!

Майка ти
03-20-2006, 20:30
Предния, чети друг път по-внимателно, а? :D
Ей това ви е голямата грешка, че не можете да четете! ](*,)

rowzz
03-20-2006, 21:51
аве ей момиче я не са излагай че щи бия една глава през монитора.. сичко ше доде на место.. няма смисал да си губиш сичкото щото не е станало от сефтето.. после мноу ша сажеляфаш !..

`Death`Whore`
03-20-2006, 21:52
Тампонът не отваря! Отваря те само нещо, голямо колкото пенис, твърдо и го напъхаш навътре!

favor_91
03-21-2006, 08:57
ami otvori se nqkak si...de da znam kupi si vibrator i ostai mom4eto da se kefi :)taka 6te go olesni6

nikitooo
03-21-2006, 10:49
zelenchuci koito ne qde... :lol:

03-21-2006, 10:49
То какво се получава вие несмеете да се отворите сами просто защото ако тнестане както трябва трябва да обвините някой.

Само си расъждавам хехееххех

Та по въпроса пробвайте пак и пак и пак и ще стане.

Glezlata
03-21-2006, 16:43
Nee tova da se otvori6 sama e nai glupavoto ne6to spored men.Nali v tova e trupkata i 6te ti ostane spomena,a ina4e kakvo 6te ti ostane...krastvicata mejdu krakata [-X opitvaite pak i pak dokato ne stane,nqma na4in da nemoje,prosto otdelete vreme na lubovnata igra!