PDA

View Full Version : Няма да издържа !!! :(



Just_One_Girl
03-20-2006, 20:04
Делвайте темата плс :)

Vrednia
03-20-2006, 20:09
emi sorry 4e go kazvam ma GRUMNI SE ebati 6tom si go dopusnala da se slu4i ............

03-20-2006, 20:10
ti luda li si ili kvo toi moje da ti e ba6ta we.q se osuznai malko :smt011 :evil: :smt014 :smt021

midnight...
03-20-2006, 20:19
ами да права си определено мисля че не знаеш какво правиш...та той е на 30 :shock: в смисъл на толкова години акъла на човек е малко по-различен от този на една 15 годишна ученичка..
ако бях на мястото на майка ти бих постъпила по същия начин

IdontGiveaFuck
03-20-2006, 20:22
Евала на майка ти !Имаш ли акъл да се захващаш със 30 годишен ? :shock: По-добре забрави за него и не се занимавай повече !Намери си някой на твоята възраст,има достатъчно момчета !

Just_One_Girl
03-20-2006, 20:29
Оффф очаквах помощ, упреци достатъчно съм чувала. Заключвайте. изтривайте... Тук е стане поредното бойно поле...

sk8_dont_h8
03-20-2006, 20:30
Т.е. той е бил на 29, а ти на 13 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Предлагам да се видите за последно, да застреляш педофила и после ти самата да се гръмнеш \:D/

Ronald
03-20-2006, 20:36
Абе вие с какво помагате на горкото девойче ?

Спокойно мила ;). Не се сърди на майка си ! Съвсем нормално е да се притеснява.... та ти ходиш с 30 годишен. Той трябва да има разум в главата и да разбира, че не може да продължава така ! В случая според мен той те използва !

Ani_girl
03-20-2006, 20:36
spored men godinite ne sa vajni i za lubovta pregradi nqma !no maikati za neq si e pravq vse pak ti si i dete. ako tolkova se obi4ate tova 6te e samo edno prepqtstvie za teb 4ao i uspeh !

03-20-2006, 20:37
Т.е. той е бил на 29, а ти на 14 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Предлагам да се видите за последно, да застреляш педофила и после ти самата да се гръмнеш \:D/

xaxaax mn dobro izkazvane.lele kolko sme lo6i koi znae kak se 4uvstva6 v momenta oba4e tva tvoito e nerealno [-X se edno da spi6 s ba6ta si predstavi si go samo :evil: lelel napravo ne moga da povqrvam na kude otiva sveta ujas :smt119

648541
03-20-2006, 20:42
Т.е. той е бил на 29, а ти на 14 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Предлагам да се видите за последно, да застреляш педофила и после ти самата да се гръмнеш \:D/

xaxaax mn dobro izkazvane.lele kolko sme lo6i koi znae kak se 4uvstva6 v momenta oba4e tva tvoito e nerealno [-X se edno da spi6 s ba6ta si predstavi si go samo :evil: lelel napravo ne moga da povqrvam na kude otiva sveta ujas :smt119

a m/u drugoto tva e ot men :D

JaimeL
03-21-2006, 12:12
Хора какво да правя? Майка ми разбра за приятеля ми (той е на 30, аз на 15), запознаха се, тя е бясна и май още утре отива да подава молба за ограничение, той да не може да ме доближава, иначе ще го съди :smt085 :smt089 :smt085 Знам сега ще си помислите тая на ква се прави, поредната малка курветинка дето ходи по батковци и т.н. Обаче не е така. Нито аз съм такава, нито той отговаря на общия профил на батковците. Ходим вече 1 година и може би той е единствения който ме разбира и ми помага. А сега какво? Оставам без него. Не мога да го виждам, забранено ми е дори да чатя с него. Обичам го страшно много и няма да издържа без него. Какво да правя :?: :?: :?:
Разкарай го този педофил
Та той е бил на твоета възраст когато си се родила,а и освен това щом не е женен,а ходи с 15 годишна или е педофил или е много задръстен!:!:!:!:!:!:!:!:!:!:!:!

blondito:)
03-21-2006, 12:52
Spored mene si tv1rde malka za nego,ne znam kakvo t1rsi m1j kato nego pri tebe!!! Vs16tnost,moga da predpoloja,no..tuk sega az mojeh da te podkrepq i da kaja-nqma zna4enie v1zrastta,vajno e da se obi4ate,no ne e s1vsem taka. Ne go poznavam i ne znam 6to za 4ovek e,no ne mi zvu4i normalno 30 godi6en M1J da ima ne6to ob6to s 15 godi6no MOMI4E..kolkoto i da si zrqla,ne si otiva nqkak si. Maika ti e post1pila taka,za6toto e raztrevojena-nai-normalnata reakciq,koqto moje da ima. Prosto se primiri,po-dobre sega da s1jalqva6 za tova,otkolkoto sled vreme za drugo..;)

sometimes_
03-21-2006, 14:42
Kakto kazaha predi men-ne se syrdi na maika si! Postavi se na neino mqsto... Kak bi reagirala ti ako sled vreme razberesh, che dyshterq ti hodi s myj, dva pyti po-golqm ot neq... Ne mi kazvai, che nqma da se pritesnish i qdosash... Pomisli ot tazi strana na neshtata. Vse pak toi e na 30 godini, vreme mu e da se jeni, mislish li,che shte te chaka da zavyrshish uchilishte i t.n ?? I ako po nqkakva sluchainost te izchaka ti nqma da imash bydeshte, zashtoto oshte na 18 godinki shte se omyjish, a na 19 veche shte si gledash bebeto v kyshti... Po-dobre e da se razdelite sega, ot kolkoto sled vreme, kogato shte si se privyrzala oshte poveche kym nego. Tova e nai-dobroto reshenie. I maika ti postypva pravilno kato te otdelq ot nego. E, moje bi malko prekalqva s molbata za ogranichenie i za tova, che shte go sydi, no go pravi za tvoe dobro... Shte si namerish nqkoi na tvoqta vyzrast (ili malko po-golqm) i nqma da imash problemi s roditelite si. :wink:

HandOfBlood
03-21-2006, 14:55
hell yeah :smt005 браво бе, кефиш мъ, шъ знайш \m/
нищо, че е 2 пъти колкото теб, нищо, че майка ти е напълно права, ма какво като ти си на 15, той на 30... ахахахахаха :smt005 :smt005 :smt005

03-21-2006, 15:22
ъъъъъ
извинявай,ама ти какво ще си помислиш,ако видиш твоя съученичка да се целува с 30 годишин мъж?

JaimeL
03-21-2006, 16:21
А бе това е педофил някой-когато пълнолетен издевателства над дете...

aLakaZam
03-21-2006, 22:39
Браво на майката! Трябва да излизаш с такива на твоята възраст, не батковци...

rosskata
03-21-2006, 23:13
:smt013 ААбе къф ви е на вас проблема? Ако не можета да дадете съвет, замълчете си ве! Аман от големи "експерти".
Аз съм ходила също с 30-годишен като бях на 16, разбирахме се много добре. Не разбирате, че душевността на човек и характера му не зависят толкова от възрастта. [-X
Хората се откриват един друг, влюбват се, и кво- Ами, ти си любовта на живота ми, ама се махай, щото си с 10 години по-голям от мен... Глупости! :smt011

Една много добра приятелка (на19 сега) ходи от 2 години с мъж, който е сега на 36. Обичат се. Щастливи са. Много. Пък нека е педофил, като е тръгнал със 17-годишна на 34. И въобще защо си мислите, че вашето мнение и вашата гледна точка трябва да важат за всички :smt017

За авторката- за съжаление не знам какво да ти кажа, освен- търпение. Едва ли ще убедиш майка си, че се обичат с него(всъщност може да пробваш поне). Изчакайте да се утолят нещата... Може пък бурята да отмине. :roll:

thirteen
03-22-2006, 00:57
Знам сега ще си помислите тая на ква се прави, поредната малка курветинка дето ходи по батковци и т.н.
bih kazala chichkovci :? pf neznam kak stoqt neshtata ama mi zvuchi otvratitelno.. bahti ako naucha che dashterq mi hodi s 30 godishen :!: :evil: shte gi utrepa chesna duma ta ti kat stanesh na 25 toi sha e na 40... ti na 35 toi na 50 NQMA PROBLEMI WE .. ne sym kazala che sh izdarjite 100 godini ama si pomisli..Kak bi se pochustvala da razberesh che dashterq ti izliza s chichka uuu,razlikata e Ogromna verno nqmala granici lubovta ama eto qvno ima - Maika ti! [-X :-k :shock: 8-[ :roll:

LoVe_RuSlAn
03-22-2006, 11:03
Toq 4ovek moje da ti e ba6ta toi e dva pyti kolkoto tebe maika ti e absoliutno prava

03-29-2006, 16:24
abe momicheto tursi malko razbirane i podkrepa,a vie kvo sduhvate q oshte poveche tva si e neino reshenie kvo she prai!

favor_91
04-08-2006, 21:14
ti luda li si ili kvo toi moje da ti e ba6ta we.q se osuznai malko :smt011 :evil: :smt014 :smt021
suglasen ;-)

AiKaTa
07-03-2006, 13:44
мммда...от някъде този случаи ми е познат "Blue",но мисля,че тук не намери разбирането и съветите които очакваше,странно защо,но всички мислят както и ние...и все пак незнам защо не ни се довери...тук намери ли нещо по-различно?тук намери ли това,което търсеше?ааа..да разбиране...мислиш си че ми беше лесно да те гледам така след раздялата ви?от всичко до тук исках само да ти кажа,че ние-тези които се водим твои приятели сме направили всичко вьзможно ти да си добре...вярно исках да ви разделя,но сега не е ли по-добре?нещото за което наи-много съжалявам е това,че не каза всичко,което е написано на нас.... [-X :( [-X