PDA

View Full Version : Какво вие харесвате в нас мъжете и нещо повече...



somebody
03-20-2006, 19:56
Така момче съм , тази темичка я пускам от неразбиране на женския характер и някой неща искам да ми се прояснят. Първо което съм сигурен е че жените не харесват "гъзарите" широки дрехи, ходят каточели града е техен и т.н. поне 70% не ги харесват сигурен съм. На пръв план впечатлението ми е че най-големите мъже, които не се правят на гъзари и тем подобни глупости, не се забелязват, трябва поне година за да се опознаят, погледите събират "гъзарите" само отначало, после момичетата се гнусят от тях.. Нямам голям опит с жените, интересувам се от индикаторите примерно че едно момиче харесва едно момче. Също имам и няколко въпросченца ::: какво харесвате да правите с мъжкото тяло, примерно мачкането по дупето мен лично като ми го правят ме кефи, не говоря само за това трябват ми още примерни #-o
Дано не съм ви прозвочал глупаво, просто това съм аз :).

`Death`Whore`
03-20-2006, 19:58
Така е в общия случай, защото мацките гледат външния вид. Аз се гнуся от такива отначало.

MorTi6a
03-20-2006, 20:04
da be koi bil tozi koito se vliqel pove4e ot van6niq vid.Estestveno 4e i van6niq vid e vajen ama ne otdavam tolkoz golqmo zna4enie..se pakkogat se zapoznava6 s nego nqma ko drugo da zabeleji6 osven vyn6en vid nali?Mene me kefqt dobre oformeni myjki gardi ama ne prekaleno de :o

03-20-2006, 20:10
Като бях 6-7 клас най- готините момчета за мен си бяха батковците със смъкнатите дънки, които се носят 365 дни в година и 24 часа в денонощието, а кога се перат :-k Сега наистина такива хора ме отвръщават! После гледах дали е хубав... много важен фактор! А сега май съм стигнала до едно по-високо ниво :-D важното е да ми забавно, не че преди не ми е било, но сега на първо място е това! Да можем да ходим на дискотеки и да не е като "дърво", да се смее, да се полигавим понякога.... по-освободено :)

somebody
03-20-2006, 20:14
Сега има друга мода, а именно "Малии, как се бях напил тогава", "Ще ходим ли на дискотека да се напием яко" и всякакви глипости от тоя род, начи незнам дали на момичетата им харесва това, ама като го чуя от някой авер ми иде да му кажа "и кво голем ли си гъзар", какво мислите по въпроса?

03-20-2006, 20:29
Сега има друга мода, а именно "Малии, как се бях напил тогава", "Ще ходим ли на дискотека да се напием яко" и всякакви глипости от тоя род, начи незнам дали на момичетата им харесва това, ама като го чуя от някой авер ми иде да му кажа "и кво голем ли си гъзар", какво мислите по въпроса?

Ще кажа че ти си един шиб*н нещаст*к тЪп комплексар..Нормално е хората в тази възраст да са вълнуват от дискотеките и алкохола тва че тебе те забавлява да си стоиш в къщи и да играеш пред компютара с надеждата някое гадже да ти се лепне на врата не значи че хората който обичат и ходят по дискотеки са тъпаци или квото и да е.. :smt018 :smt014

hung_UP
03-20-2006, 20:32
Никое момиче според мен няма да иска някой спечко..нормално е.Друг е въпросът вече ако открие нещо в него,което така да се каже да засенчи фактът,че е малко по-свенлив или нещо такова.Всеки човек си има чар,има нещо привекателно в себе си,нещо което би могло да се хареса на противоположния пол.Важното е да се държи естествено,защото често в стремежа си да бъдат оригинални мъжете загубват своето собствено аз,друг е въпросът,че изглеждат смешни и не оставят на много от хубавите им качества да се проявят.Другото нещо-един мъж,едно момче трябва да има поне малко самочувствие и да харесва малко или много себе си,за да може да се хареса на другите.

Лоренца
03-20-2006, 20:32
Най-важно е да е хубав и със стегнато тяло. Тогава става за секс. Хубаво е да се облича със средносмъкнати дънки и по възможност в черно. Може да разтопи сърцето на всяко момиче, ако е и висок, с права среднокъса коса и кафяви очи :) И може да си умреш като го гледаш...

03-20-2006, 20:33
tapaci sa.

03-20-2006, 20:38
Сега има друга мода, а именно "Малии, как се бях напил тогава", "Ще ходим ли на дискотека да се напием яко" и всякакви глипости от тоя род, начи незнам дали на момичетата им харесва това, ама като го чуя от някой авер ми иде да му кажа "и кво голем ли си гъзар", какво мислите по въпроса?

Ще кажа че ти си един шиб*н нещаст*к тЪп комплексар..Нормално е хората в тази възраст да са вълнуват от дискотеките и алкохола тва че тебе те забавлява да си стоиш в къщи и да играеш пред компютара с надеждата някое гадже да ти се лепне на врата не значи че хората който обичат и ходят по дискотеки са тъпаци или квото и да е.. :smt018 :smt014
Вълнуват от алкохола ли? Както на мен като пия Бира или Ракия не ми е вкусна няма как на теб да ти е много вкусна. 90% от хората, които пият го правят от гъзария, същото е и с тезите, които пушат, искат да бъдат различни, ама те станаха много пиячите и пушачите и да не пушиш и пиеш, вече е нещо уникално. От къде си сигурен че играя на компютъра, от няколко години не пускам игри, занимавам се със доста по-сериозни неща. Дискотеки, божке, доста тъпо ми се струва за запознанства, ходил съм няколко пъти, ебаси супер тъпо ми беше, явно няма много романтици.

TSecret
03-20-2006, 20:44
trqbva da bade6 sebe.haresvam takiva koito ne se pravqt i se darjat estestveno,imat 4ar,darjat na van6niq si vid ,no ne prekaleno naglaseni !!! zagatnatata romantika sa6to eo t polza! kolkoto do drehite edni danki,maratonki i bluza po tqloto 6te ti izigrae dobra rolq! ne haresvam takiva koito se 4udqt s kvi po iz4an4eni drehi da se oble4at ili tezi koito si slagat daankite v botu6ite sa6to taka pri4eskata trqbva da e normalna za mom4e a ne mnogo ekstravagantna za da se vijda 4e e mujkar a ne mmujkarana!

Зелена
03-20-2006, 21:20
Зависи и от умствения потенциал по какъв ще си паднеш.Вярно е,че външния вид не е чак толкова много за пренебрагване.Но ако говорим за сериозна връзка най-важното е характера.Защото когато обичаш един човек неговите не до там толкова красиви черти,вече ти изглеждат перфектни.На един мъж му отива дори да е малко грозен.Мъжът трябва да е чаровен,увлекателен,с чувство за хумор,излъчване,интелект... нтересен.Когато ти се изтърси пред теб един лъснат и перфектен на външен вид пич,но ти е безкрайно скучен и отегчителен,осъзнаваш,че си губиш времето.Тогава разбираш,че няма смисъл да си с него.И ще избереш не чак толкова перфектния,но изключително интересен за сметка на това!

strawberry
03-20-2006, 21:22
На мен лично ми се подкосяват краката при вида на някое добре оформено момче.Не прекалено но достатъчно.Най си падам по мургавите по-едри леко мускулести със секси задници.И кафяви очи или зелени.Направо ми се подкосяват краката при вида на някой такъв...мммммммм...... :twisted:

rowzz
03-21-2006, 08:42
Така е в общия случай, защото мацките гледат външния вид. Аз се гнуся от такива отначало.
ами много ясно.. всички метали сте хипер гнусни..

fti4ka
03-21-2006, 11:21
на мен ми харесват момчета със самочувствие които не ги интересува никои и нищо..... ако си чел "Тютюн" нещо като Борис само дето не свършва така като него........ всъщност като се замисля незнам дали ми харесват такива момчета или аз самата не бих искала да съм такава.....

CuST0M1z3
03-21-2006, 11:45
Сега има друга мода, а именно "Малии, как се бях напил тогава", "Ще ходим ли на дискотека да се напием яко" и всякакви глипости от тоя род, начи незнам дали на момичетата им харесва това, ама като го чуя от някой авер ми иде да му кажа "и кво голем ли си гъзар", какво мислите по въпроса?

Ще кажа че ти си един шиб*н нещаст*к тЪп комплексар..Нормално е хората в тази възраст да са вълнуват от дискотеките и алкохола тва че тебе те забавлява да си стоиш в къщи и да играеш пред компютара с надеждата някое гадже да ти се лепне на врата не значи че хората който обичат и ходят по дискотеки са тъпаци или квото и да е.. :smt018 :smt014
Вълнуват от алкохола ли? Както на мен като пия Бира или Ракия не ми е вкусна няма как на теб да ти е много вкусна. 90% от хората, които пият го правят от гъзария, същото е и с тезите, които пушат, искат да бъдат различни, ама те станаха много пиячите и пушачите и да не пушиш и пиеш, вече е нещо уникално. От къде си сигурен че играя на компютъра, от няколко години не пускам игри, занимавам се със доста по-сериозни неща. Дискотеки, божке, доста тъпо ми се струва за запознанства, ходил съм няколко пъти, ебаси супер тъпо ми беше, явно няма много романтици.

syglasen sym s tebe pi4 pove4eto piqt samo za da se napravat na gyzari pred nqkoe momi4ence predi hodeh na ekzkurzii i tem podobni no sega me otrvra6tavat za6toto 2-3 sedmici predi ekzkurziqta si4ki mi govorat kak shte se napiqt kato kirki i t.n. i che shte hodat na diskoteka v subota i pak shte se napiqt kat svine i posle ne znaqt kvo e stanalo spored men mojesh da si pravish kef i bez da si piqn i nai vajnoto shte pomnish kvo e stanalo !

aqweR
03-21-2006, 21:40
Ще кажа че ти си един шиб*н нещаст*к тЪп комплексар..Нормално е хората в тази възраст да са вълнуват от дискотеките и алкохола тва че тебе те забавлява да си стоиш в къщи и да играеш пред компютара с надеждата някое гадже да ти се лепне на врата не значи че хората който обичат и ходят по дискотеки са тъпаци или квото и да е.. :smt018 :smt014

да.. но бас държа че той поне знае как се пише компютър и не слага цензура на нещастник ;)

само не разбрах кво е комплексарското да псуваш по някви пълни нерентабилни идиотчета, които само знаят да пият и да се правят на гъзари щото са с по-голяма компания от твоята? :)

Uraken
03-21-2006, 22:15
dobre ve palqci ko sa karate ve koito kakto isak da sa darji ko ima momi4eta deto go haresvat takav evala.ko sa karate koi zako piel i pu6el i ko prael?

ZA VSEKI VLAK SI IMA PYTNICI !

favor_91
03-22-2006, 08:44
ami ei sega 6te ti razkaja 1 istoriq...taka az sam ot vraca i tuka kakto drugade ima takiva deto hodat s razvle4eni drehi i t.n. ...no tezi "guzari" celiq grad (koito ne e mn golqm) im se to4i ot dosta odavna i edna krasiva subotna ve4er tezi guzari otnesoha boi kolkoto ne si ql prez celiq si jivot.mnennieto mi za takiva kato tqx :arrow: SUCKS HARD !a momi4etata mn mn ne gi haresvat....tva e ot men

03-24-2006, 07:18
Свърши им модатааааа на тия!Пък и не виждам кое им е гъзарското на разпуснатите дънки...ама айде...тва е гашунска история бе...гъзари...такива изобщо не са гъзари...тва че се бил напил в дискотеката и се сбил с някого тва да не го прави гъзар бе?!?Я си помислете малко...

03-24-2006, 07:53
Бля Бля как ми се спиии ииии иии.

Wu-Tang
03-24-2006, 08:22
миналото лято с моите приятели бяхме направили един такъв експримент начи мацките наистина харесват фешаните . начи зехме си по едни стегнати дрешки по фешан качихме се в колата на един френд и отидохме там на една дискотека в дръг град с смъкнати дрешки и ни се лепнаха значително по малко момиченца от следващата вечер когато бяхме като фешани . имаше много смях ама се направихме на артисти после даже го повторихме няколко пъти но наистина момичетата възприемат повече фешаните от колкото рапарите пък ся мога да ви кажа тва газирия ко е било начи аз не пуша ЦИГАРИ не съм пушил до ся през живота си просто не виждам никъв смисъл да пушиш само се тровиш без никъв смисъл друго е да се отцепиш с алкохол и масури да се дигнеш после и се зарибиш с някое момиченце и кво ти треа повече. пък моя квартал е меко казано брутален начи кв.Зора в СтараЗагора тои е отдаличен от самия град и може да се стига само с автобус куки няма е то има ама кум 3 4аса на обяд а през вечерта излизат сякви типове секи които познавам в квартала друса ама абсолютно секи даже веднъж цепим коз с едни приятели и идва някво лапе ама на 7-8 години и ми вика батко даи да си друпна можете ли да си представите някъв сополив келеш още мляко пие иска да пуши марихуана аз разбирасе не му дадох ама такъв е живота в наши дни гледам как моите врасници зимат различни наркотици па аз ко да правя отиваш в няква дискотека гледаш секи не му се вижда цвета на учите (смисъл надусани кат магарета) пък вече тея които не друсат са на изчезване нз в ваще градове дали е така ама ..............