PDA

View Full Version : mn sam ot4aqn



03-20-2006, 20:24
off hora mnogo mi e gadno i ot 2-3 meseca sam taka ... naprao ve4e neznam ...neznam kakvo da pravq... taka eto q i moito istoriq=>Parvo edno momi4e me svalq6e i az neq demek FLIRT.posle oba4e zapo4nah da q gubq i razbrah kolko mnogo q OBI4AM.zapo4nah da i pra6tam SMS-i i da ti4am sled neq.tq ne se be6e celuvala do togava i az 2 dena predi kolednata vakanciq q nau4ih.Bqh mnogo 6tastliv posle na sledva6tiq den cql den obikalqhme(ima6e koncert na daskaloto i sled nego izlqzahme) \:D/ \:D/ i naistina za 1-2 denq bqh nai 6tastliviq 4ovek na ZEMQTA!!!!sled tova zapo4nahme da si pi6em i razbrah 4e krie ne6to i togava i kazah "vij ako ne iska6 da sme zaedno mi kaji"i tq mi kaza "SAMIO PRIQTELI" e togava ne6to v men se s4upi,neznam napravo poludqh.cqla vakanciq sam se sdarjal da ne pla4a da ne taja daje tragnah s druga za da ubiq mukata ama ... NE NE I NE.Ne mojeh da q zabravq.kogato se celuvah s novoto si gadje si predstavqh staroto,predi da zaspq se predstavqh staroto,sanuvah staroto.I taka cqla vakanciq...Posle po4na daskaloto(a tq e ot moq klas) i nqma6e kak da ne q sre6tam i si pisahme po 4ata i govorehme.edin den me pita "Za6to ne me gleda6 v o4ite??o6te li me haresva6??" I az kaza "Da".togava tq mi prizna svoqta gre6ka 4e cqla vakanciq e sajalqvala za frazata "SAMO PRIQTELI" i 4e kogato e razbrala 4e si imam drugo gadje e poludqla ot revnost.E ttogava za 2ri pat se po4uvstvah nai 6tastliviq 4ovek na zemqta,daje plakah ot radost.sled 3-4 dena mi kaza po ICQ 4e o6te ne znaela kakvo izpitva i az togava pak plakah li plakah :smt010 :smt010 :smt010 iskah da umra... PO kasno pak tragnahme i sega prodaljavame da sme zaedno no na momenti 4uvstvam 4e ne6to ima 4e ne6to krie ...To ima nqkoi hora ot klasa oito ne trqbva da znaqt za nas i tq umelo krie na6ata vraska i mn q e sram(dori pred tezi koito znaqt ne iska da q pregrana ili celuna... bilo q e sram ili sa 6teli da ni vidqt)neznam ve4e ... nemoga da spra da mislq za neq ... ne izdarjam... neznam haresva li me ili ne ponqkoga se darji super vljubeno a ponqkoga "uj 4e q e sram"e nqkakva ot4ujdena otdrapnata... MN pati sam si mislel da umra da se ottarva ... povqrvaite mi ISKAM iskam vsi4ko da svar6i tolkova mn q obi4am... samo za neq mislq...nemoga da u4a da mislq da se susredoto4a... pove4e ne iskam da se vljubvam NE ISKAM MRAZQ si jivota!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :smt010 :smt010 .

P.S. ako ste si napravili truda da pro4etete tova pls otgovorete,kajete kakvo da pravq haresva li me ili ne...napravo neznam ve4e ne mi se jivee

pussycat
03-20-2006, 20:31
Oo dosta ti e trudno v momenta sigurno? Ama tova 4e ne ti se jivee ne trqbva da si go misli6 6toto e tapo. Vapreki 4e sam momi4e ti kazvam 4e zaradi edno momi4ence ne trqbva da si misli6 4e bez neq jivota ti 6te svar6i. Q se ogledai i vij 4e e palno s drugi koito sa6to moje da ti dadat tova koeto iska6. A i kato pro4etoh mislq 4e tq nz kakvo iska. Pokaji i 4e moje6 bez neq i tq 6te razbere 4e kato te nqma 6te i e gadno i moje da se osaznae nz. Vse pak jivota si prodaljava i kakto si sre6tnal neq 6te sre6tne6 druga i ti kazvam da ne se predava6 6toto nikoi ne zaslujava da strada6 za nego... :(

cold_kiss
03-20-2006, 22:04
ami ne iskam da te ot4ajvam ama tova 4e uj q e sram ne6to ne mi vdyhva mn doverie :( na kolko ste btw za da ti kaja dali moje da q e sram ili e ne6to...drugo
znae6 li kolkoto i gadno da zvu4i mislq 4e te vodi ne6to kato"rezerven variant"...tu 6te hodi s tebe tu ne i syotvetno...te naranqva
e razbira se moje i da gre6a..az ne q poznavam li4no i ne moga da ti kaja no tova ti go kazvam kato 4ovek koito e mn blizo do edin podoben vid vzaimootnoe6niq...edna priqtelka prave6e sy6toto na edno mom4e i...abe ne svyr6i mn dobre vsi4ko.. :(
za tova ako iska6 pogovorete,izqsnete se ..ako 6te ste gadjeta da ste si gadjeta.za6to 6te go krie kato 4e li se sramuva ot teb
mn mrazq takiva momi4eta koito jne znaqt kakvo iskat.... ](*,)
uspeh 4ove4e dano tova koeto izpisah do sega ne e vqrno...dano te obi4a i te napravi 6tastliv
uspeh

03-21-2006, 04:24
abe pi4 nema kvo da se vruzva6 pove4eto momi4eta sa takiva prosto e taka q pritisni da vidi6 dali krie ne6to za da si spokoen ina4e trea da ne ti puka :lol:

dEnIsTy
03-21-2006, 06:58
kak 6te si mrazi6 jivota e?popadala sym i v dvete situacii:i v tvoita i v neinata...moje naistina da e obyrkana iz4akai malko,makar 4e .....nz :-k
no 6tom q obi4a6 6te pro6tava6 nqma kak :smt007 :wink:

svetla_88
03-21-2006, 07:10
личи си че сте 6 7 клас
ами нормално е момичето да се държи така защото възрастта е такава
нз какво искат и на вс срещнат лапват ръдицата
дай и малко вр но не мн поговорете мн сериозно
и така.
не плачи пред нея не й го казвай! :-# :smt006

white_chik
03-21-2006, 09:35
po princip nqmam ni6to protiv mom4etata da pla4at ama tva tvoito na ni6to ne prili4a ](*,) spored men tq ne te haresva a hodi s teb samo e taka,za da ne e sama.preodolei q i verno stiga s tiq ligottii :mrazq si jivota"

03-21-2006, 12:21
mi ne ne sam 6-7 klas a 9 !!! i dnes govorih s neq.tq mi kaza 4e do sega ne e izpitvala takiva 4uvstva i e malkoobarkana i nqma ot kakvo da se pla6a :) e mn blagodarq 4e mi vlqzahte v ppolojenieto

addictedtou
03-21-2006, 14:27
po princip nqmam ni6to protiv mom4etata da pla4at ama tva tvoito na ni6to ne prili4a ](*,) spored men tq ne te haresva a hodi s teb samo e taka,za da ne e sama.preodolei q i verno stiga s tiq ligottii :mrazq si jivota"
DA ama nqma smisyl ot taq tema mai?

^sladyranka`
03-21-2006, 14:36
Spored men te haresva samo 4e prekaleno mnogo se vliqe ot 4ujdoto mnenie...ti kazva6 4e ne se e celuvala....moje bi tq samata ne znae kakvo izpitva kam teb....moje bi i tq kato teb e dosta obarkana.....ako preodolee srama si ne6tata 6te badat po dobre,bi mogal da i pomogne6 za tova.....btw kak taka 6te iska6 da se samoubiva6...tova ne e re6enie [-( [-X [-X :smt018 :!: 6te ima mnogo drugi momi4eta v koito 6te se vliubi6.....ne se predavai..prosto se opitai da q spe4eli6!Uspeh!

better_life
03-21-2006, 14:43
abe ti lud li si da reve6 zaradi momi4e??????(qvno da) ta..v momenta v koito spre6 da misli6 za neq ili pone da se napravi6 4e ne ti puka,tq 6te ti4a kato luda sled teb!prbvai! :wink:

fti4ka
03-21-2006, 14:53
аз го прочетох дори сама не си вярвам обаче се чуда са кво да ти кажа..... :-s ми според думите ти излиза че й се натискаш затва малко се отдръпни да не земеш да я задушиш от толко любов... и като не й харесва да я прегръщаш пред другите хора недей...

SlaDka_BliZalka
03-21-2006, 15:04
mi ne ne sam 6-7 klas a 9 !!! i dnes govorih s neq.tq mi kaza 4e do sega ne e izpitvala takiva 4uvstva i e malkoobarkana i nqma ot kakvo da se pla6a :) e mn blagodarq 4e mi vlqzahte v ppolojenieto
nqmalo ot kakvo da se pla6i6?e da samo trqbva da se trevoji6 za vryzkata si...i da gleda6 kak tq e krie!ti q obi4a6 a tq bila obyrkana.....4ove4e use6ta6 li kak tq te pravi na 2 stinki i polovina?
dano se osyznae6 ...no ako e obi4a6 davai dokraq :D
uSpEh