PDA

View Full Version : Как реагират родителите ви?



KRaLiCa_na_OrGaZmA
03-20-2006, 22:37
poneje hodq na mn neshta i nashite malko ne sa dovolni mi doide iideqta da vi pitam vie hodite li na neshto zanimavate li se s neshto izvyn uchilishte i kak reagirat vashite na tova ? O:) :?:


*Липсва описателно заглавие!
Точка 7 от Правила на форума (http://www.teenproblem.net/f/pravila.html).
Редакция на MakeMeLaugh

ProstoAz
03-20-2006, 23:27
За какво по-точно говориш?
Наще нямат нищо против да тренирам нещо или да ходя на фитнес (примерно), но проблемът е, че мен ме мързи, въпреки това другата седмица тръгвам на фитнес! :lol: Ако за това говориш разбира се. Те даже ме насърчават да тренирам нещо, защото по тяхно мнение съм седяла много на компютъра. :lol:
Също така ако говориш за извън класни дейности като екскурзии, зелени училища, морета, лагери...отново едва ли не ме задължават да ходя на такива мероприятия, дори когато аз не съм много навита. :shock:
Разбира се не се оплаквам от това - напротив даже се радвам, че нямам проблемите на повечето деца, чиито родители едвам едвам ги пускат по екскурзии и т.н.

TiA_MaRiA
03-20-2006, 23:37
Do minalata godina se zanimavah s kakvi li ne izvunklasni deinosti i estestveno po4ti ne se pribirah vku6ti i estestveno na6te propi6tqha. Na mene vinagi mi e bilo interesno da se zanimavam s vsi4ko dr no ne i s tova koeto trqbva (naprimer da u4a) na6te tova gi drazne6e, no nikoga ne sum im obru6tala vnimanie. Sega hodq samo na fitnes,za6toto se gotvq za izpiti i....

KRaLiCa_na_OrGaZmA
03-20-2006, 23:38
За какво по-точно говориш?
Наще нямат нищо против да тренирам нещо или да ходя на фитнес (примерно), но проблемът е, че мен ме мързи, въпреки това другата седмица тръгвам на фитнес! :lol: Ако за това говориш разбира се. Те даже ме насърчават да тренирам нещо, защото по тяхно мнение съм седяла много на компютъра. :lol:
Също така ако говориш за извън класни дейности като екскурзии, зелени училища, морета, лагери...отново едва ли не ме задължават да ходя на такива мероприятия, дори когато аз не съм много навита. :shock:
Разбира се не се оплаквам от това - напротив даже се радвам, че нямам проблемите на повечето деца, чиито родители едвам едвам ги пускат по екскурзии и т.н.

vqrno podseti me :) govoreh za trenirovki i takiva neshta ne za ekskurziite :D

korn___
03-21-2006, 07:49
ti na kakvo mu vika6 da se zanimavam s ne6to izvun u4ili6te .... za nqkvi trenirovki li govorime ?hodq da ritkam hek4e i hodq na rabota na kakvo drugo da hodq ....ina4e maika mi i ba6ta mi kak da reagirat .... izob6to imat li pravo na glas ? jivota si e moi 6te si go pravq kakvoto iskam !

sometimes_
03-21-2006, 10:28
Az po princip s stoq v kyshti po-golqmata chast ot vremeto, izlizam samo v petyk i sybota, prez drugoto vreme...stoq na kompiutyra i ucha, taka che nashite nqma ot kakvo da se oplakvat, predi trenirah Badminton i Moderni tanci i te mnogo se radvaha, obache sega zakriha klubovete i...sym se zastoqla vkyshti... :wink:

night_daughter
03-27-2006, 14:50
Да..имат много против това,че съм мажоретка в 7 клас :shock: .И се получава така,че всъщост аз сряда,четвъртък и петък се прибирам в 7:30...

killing_loneliness
03-27-2006, 15:17
Ми ходех на курсове по рисуване, щото мнооо се кефя на рисуването и нашите нямаха нищо против, ама ааз имах против тези курсове.... :smt012

mimetoo
03-27-2006, 21:45
izvan uchilishte hodq na chastni uroci po angliiski i dvapati v sedmicata hodq na fitnes.nashite nikoga ne sa se barkali v moite raboti i vinagi sa mi kazvali da pravq tova koeto smetna za dobre,za koeto razbira se im blagodarq :smt008

midnight...
03-27-2006, 22:33
фитнесче, скоро ще започвам йога(гордея се със себе си) O:)

shtampata
03-27-2006, 22:35
Ти с тоя ник,..всеки би си помислил, че по цял ден друго правиш?! :::

lainagovna
03-27-2006, 23:00
след училище в понеделник сряда и петък ходя на фитнес. вторник и четвъртък на тае бо. а обикновенно неделя релаксирам от събота вечер. а и от април може да тръгна на карате пак всеки понеделник сряда и петък иии.... незнам кога ще уча спя ям сера и т.н. ...

FikyScHetOo
03-28-2006, 21:50
ходя на рисуване и ми се отдава. Наште нямат нищо против....освен ако не направя някоя изцепка там... Иначе много ми се радват и мисля че им харесват рисунките ми.
Преди ходех на фитнес и се дразнеха мелко, че не отделях на училището достатъчно време. Мисля скоро пак :)

marche
03-29-2006, 09:22
hodq na kursove po matematika

priti_kiti
03-29-2006, 09:27
За какво по-точно говориш?
Наще нямат нищо против да тренирам нещо или да ходя на фитнес (примерно), но проблемът е, че мен ме мързи, въпреки това другата седмица тръгвам на фитнес! :lol: Ако за това говориш разбира се. Те даже ме насърчават да тренирам нещо, защото по тяхно мнение съм седяла много на компютъра. :lol:
Също така ако говориш за извън класни дейности като екскурзии, зелени училища, морета, лагери...отново едва ли не ме задължават да ходя на такива мероприятия, дори когато аз не съм много навита. :shock:
Разбира се не се оплаквам от това - напротив даже се радвам, че нямам проблемите на повечето деца, чиито родители едвам едвам ги пускат по екскурзии и т.н. i pri men e taka ;)

ledenata_kralicA
03-29-2006, 10:29
mi pone v tova sa zad men:)))
az treniram ot 10 godini(ne propuskam da se pohvalq:))i te sa za :)

favor_91
03-29-2006, 10:41
ami da treniram basketball i hodq na sportna strelba :) taka relaxiram :P

IKisseDAGirL
03-29-2006, 13:18
мм през лятото ходих на танци, преди съм ходила и на плуване
наште са много "за" щото все пак не само умственото развитие е важно :wink:

Briseis
03-29-2006, 13:31
Сега единсвеното ми занимание е ходенетоп на "Училища Европа".Миналата година ходих и на рисуване, и на БЕЛ, и на не знам си още какво и наще се дразнеха, щото не бях в нас.Главно баща ми де...Все се притесняваше, че няма да уча и че много се натоварвам.За рисуването по-специално.Защото се прибирах около 5-6 часа след свършването на часовете.И сега си рисувам де, само че в нас :-k

teenkopele
03-29-2006, 14:03
В момента не се занимавам с нищо... е джиткам си футбол и баскет, когато мога. :-D
Преди ходех на английски (отдавна), баксет, футбол, карате и плуване...
Как реагираха наще...ми кефеха се. :lol:

ThePainIsReaL
04-01-2006, 11:04
Даскало , Йога , Бягане , уроци по езици .. ваканцията и балет..

Иначе през кво ли не съм минала .. курсове по фотография , рисуване , БИО-организации , спортни танци .. и мноогооо неща. Нашите винаги са ме подкрепяли :mrgreen:

DeSiTo0o
04-01-2006, 12:59
Emi az ne se zanimavam s ni6to izvun daskalo(po-to4no ni6to ne treniram de).Ina4e po cql den sum navun s priqteli i obikalqm po ulicite.Na6te nqmat ni6to protiv,stiga da sum si nau4ila de,no ako sme vakanciq kakto e sega-nqmat ni6to protiv.Daje si mislq 4e po-dobre im e kato sum navun... :lol:

Composure
04-02-2006, 12:41
poneje hodq na mn neshta i nashite malko ne sa dovolni mi doide iideqta da vi pitam vie hodite li na neshto zanimavate li se s neshto izvyn uchilishte i kak reagirat vashite na tova ? O:) :?:
еми не много :) ама 1 година преди 4 години мисля че бая се ядосваха :)
щото не учех прибирам се отивам на карате след това на бокс след бокса ми следваше сулфеша след това китара :) и общо зето нямах време да уча :) и ми спряха китарата и сулфеша :) ама иначе не

sk8girL
04-03-2006, 18:45
Не.Само на тенис ходя от време на време,когато не ме мързи:)

PLAMENKO
04-03-2006, 19:04
ми да тренирам .. Бокс и таекуон-до

nikitooo
04-03-2006, 19:25
taq pa "hodite li na neshto" :lol: :!: :lol: :lol: Lelee nauchi se da se izkazwash !

ycMuBkaTa
04-04-2006, 00:16
Занимавам се с доста неща извън учебно време и наште ме подкрепят напълно, макар че като се замисля, те за доста от тях не знаят :smt004

verdjitO
11-16-2008, 15:49
Ами преди ходех на модерен балет, но на майка и омръзна всяка седмица да ме води на концерти ... :D И се отписах, защото балетът не се развиваше, цяла година въртим 2-3 танца, а и ми писна от неорганизацията на госпожата 8-) После ходех на лека атлетика, обаче мн се уморявах и се отписах. Сега мисля да ставам мъжоретка :grin:

exclusive__16
11-17-2008, 13:40
az ne xodq nikade i ne vuznamerqvam da xodq .. :D .. a sled daskalo sus fr :D :D :grin: :grin: :-D :-D :D :D :shock: :shock: ina4e te iskat da se zapisha na nqkfi xora tam i gluposti :D :x 8-) 8-) :booooomb: :D :D

pOiSoN_kIsS_94
11-17-2008, 14:11
Майка няма нищо против,даже тя искаше да ходя,на пиано,танци и нз си кфи още,но аз съм много мързелива :D :D

Pedigree
11-17-2008, 15:15
Темата е от на баба ми времето.. едва ли авторката има още такива проблеми.



Аз тренирам баскет.
Кво да кажат? Кефят се, че спортувам, проблем ще се отвори, ако заеба уроците, а аз не го правя, така че... :)

sweet_nothings
12-14-2008, 08:42
Миналата година учасвах в мн такива извънучебни занятия и нащи ми се караха, даже ми забраниха да ходя на баскетбол, но аз пак отивах 8-) Ся не ходя никъде шот вече ми писна наистина 8-)

l0v3
12-15-2008, 14:25
da :)

vseki den hodq na nqkade :D

ponedelnik,srqda i petak - tae bo :P

vtornik i 4etvartak - tanci :P



Na6ite nqmat ni6to protiv :)

it_ends_tonight_
12-15-2008, 14:34
Ами аз ходя на Журналистика, на Театрална изкуство (утре имам постановка даже :D ) и в един литературен клуб. Нашите са си доволни от мен, само се притесняват дали ше имам време да си науча, но очевидно имам щом продължавам да си изкарвам 5 и 6 :) Тва ми запълва ежедневието, иначе кво - тря кисна с часове в нета или да бриша улиците и да попадна в някоя кофти компания :)

fenkatakrisi952
12-15-2008, 16:03
Наще винаги ме подкрепят :) :oops: