PDA

View Full Version : Moderated: Много го харесвам, какво да правя?



Viviqn
03-21-2006, 04:43
Zdraveite stra6no mnogo haresvam edno mom4e,ne sme se vijdali,no az znam koi e.Lo6oto e 4e toi haresva dryga a i e s mnogo golqmo samo4uvstvie i ne iskam da mu go "gigam" o6te kato go karam da izlezeme.Do v4era imahme temi za razgovor,a ve4e ne:{{{ Mnogo go haresvam kakvo da napravq???

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 7 от правилника!
Благодаря!

korn___
03-21-2006, 06:56
kato ima golqmo samo4ustvie za6to iska6 da si s nego ?kato haresva druga ti za6to izob6to se zanimava6 s nego ?malko gadno zvu4i ama vzemi go zareji i si hvani nqkoi det e tvoq tip

rowzz
03-21-2006, 07:43
не са занимавай с него щото накрая ше пищиш..

kobrichka
03-21-2006, 08:24
i az sam na mnenie 4e ne trqbva da se zanimava6 s nego,ne si zaslujava sled kato si haresva druga

AiKaTa
03-21-2006, 08:51
kato ima golqmo samo4ustvie za6to iska6 da si s nego ?kato haresva druga ti za6to izob6to se zanimava6 s nego ?malko gadno zvu4i ama vzemi go zareji i si hvani nqkoi det e tvoq tip

mhm...gadno no fakt...az sumv po4ti sy6toto polojenie..no ako neiska6 da strada6 zabravi go predi dase zadylbo4i6 i da se vmania4i6 kakto napravih az:(

white_chik
03-21-2006, 09:27
toi ima golqmo samo4uvstie,haresva drugo momi4e nqmate temi za razgovor i kak taka go haresva6 pri tva mnoo :-k

yanaxxx
05-25-2012, 20:00
Zdraveite stra6no mnogo haresvam edno mom4e,ne sme se vijdali,no az znam koi e.Lo6oto e 4e toi haresva dryga a i e s mnogo golqmo samo4uvstvie i ne iskam da mu go "gigam" o6te kato go karam da izlezeme.Do v4era imahme temi za razgovor,a ve4e ne:{{{ Mnogo go haresvam kakvo da napravq???

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 7 от правилника!
Благодаря!


az sum v absolutno su6toto polojenie,samo 4e s nego si nqmame i edno zdrasti,i az tursq pomo6t,no poneje maika mi mi e nai-blizkiq 4ovek i s neq spodelqm vsi4ko tq me posuvetva da mu pratq pokana za priqtelstvo vav facebook(poneje men me beshe strah/sram),toi q prie,ala ni6to pove4e nito mi e haresval snimki,statusi ili dr,ta i az tursq pomo6t!!

yanaxxx
07-04-2012, 21:51
амиии моя съвет е следния:
Когато го видиш първите 2-3 пъти се прави на важна,вдигни си главата и все едно ти е безразличен,по този начин ще покажеш безинтерес и,ако има поне малко симпатии към теб ще му е неприятно,че не си от онези момичета,който веднага му се оплитат в мрежите и това ще личи.Ако обаче той ти се усмихне,не бъде твърда,отвърни със същото,но съвсем лека,блага усмивка,не да се ухилиш като гладен кон и да се зачервиш.Просто го остави той да прави тези неща пръв:Да се усмихва.да поздравява,да дава знак,че си му симпатична.По-нататък вече започни да казваш здравей,така той няма да знае какво да мисли-дали го харесваш,или пък не...просто с това ,което правиш няма да е очевидно,че го харесваш,няма да си личи.Един ден просто направи така,че да излезете с една група от 5-6 човека,но и той да е там разбира се.Няма как цяла вечер да не ти обърне внимание,при условие,че преди сте си говорили.Когато те заговори се възползвай от това,не стой като пън да го слушаш какво говори само той,говори и ти и се съгласявай с това,което казва.Намерете обща тема за разговор,която ще му е интересна и за която ще му е приятно да говори.Когато си станете по-близки кажи нещо,което да го накара да каже какъв тип момичета харесва.Например:Офф като стана дума,има едно момче,което ме харесва,но аз не харесвам такъв тип момчета.харесвам момчета тип................и така нататък.Когато той ти измърмори нещо му кажи:Ами ти?стига си мълчал кажи нещо и за себе си...., и той ще ти каже.Мисълта ми е да хитруваш и да извъртиш нещата от себе си,на него!!! ии така ще се сближите постепенно според мен,ще го опознаеш по-добре,а и той теб.Ако си му била приятна ии симпатична ще поиска да излезете отново,ако ли не...просто не си струва...:))) надявам се да съм била полезна..:)))

Слънцеее
07-05-2012, 22:53
ами според мене го зарежи....

SmilezZz
07-06-2012, 09:27
Темата е от преди 6 години.