PDA

View Full Version : Onyx in BG!!!!!



blqqh
03-21-2006, 06:30
onyx in bg (http://avtora.com/news/nowini/padna_koncertut_na_dj_muggs__gza_w_sofiya._na_tyah no_myasto_idwat_onyx)

forrzi
03-21-2006, 08:07
знаем
аве...думичката инфо да ти говори нещо?

IdontGiveaFuck
03-21-2006, 08:12
Дата: 10 Април 2006 / Зала: Христо Ботев

Oтваряне: 18:30 / Начало: 19:30 /

Край : 22:00 / Afterparty 23:00

възрастово ограничение за afterparty е 18 +

Sound & Lights: JBL & Martin by Joker Media

Билети: 20,25 и 30 лева

билетите за отменения концерт на DJ Muggs vs GZA
ще важат без преэаверка

билети се продават чрез

TicketStream Bulgaria

в музикалните магазини

Music Fashion (София), Orange Music (София), Boardshop (София, Варна)
На Тъмно (Варна, Велико Търново, Добрич, Плевен, Русе, Стара Загора, София)
както и в интернет с плащане на място или дебитна/кредитна карта на адрес

www.ticketstream.bg

цената на билетите е както следва:
до 31 Март - 20 лв
от 1 до 10 Април - 25 лв
в деня на концерта - 30 лв
брой билети в продажба - 3000

възрастово ограничение

WILD__BOY
03-21-2006, 08:25
Кат знам ква пумия ше се завлече на концерта ми се отщява да ходя

rowzz
03-21-2006, 08:58
офф.. да ида ми трябват много кинти.. :(

'wan`a`doo'
03-21-2006, 13:25
Както може би някой знае с билетите от Gza и Muggs се отива на ONYX, а аз си бях купила билет за тях,та май ще ходя. Всъщност в началото като разбрах си викам "еее май по-добре да си върна билета", ама то на тикет стиийм трябва да звъниш пък се да се занимаваш,та общо взето все повече и повече се нахъсквам да ходя. Ще бъде меле...не знам дали ще оцелея,но отивам :D

Jamalska
03-21-2006, 13:35
1.мамка му защо никой не ми чете темите които пускам и после се пуска нова за същото за което съм писала
и 2.говори се че няма да дойдат истинските Оникс...ще видим на 10ти

'wan`a`doo'
03-21-2006, 13:44
Хаха представям си накрая се оказва концерт на телевизията Onyx...чалга до дупка...ахахах афе неам,България си е мизерно нещо...то и за Rush се говори,че няма да идва пък ше виим. Аз и без тва съм се набутала с кинти ;-)

Jamalska
03-21-2006, 14:57
Ми не...ма некфи пичове от други държави май бяха говорили нещо...
взесто Оникс некфи фейк...
Ама така както българската публика изригва нечовешки от кеф по концерти така може да оставя и трупове смятам аз...

03-21-2006, 17:04
Няма да ида най-вече заради това, че ОНИКС са негри и ще стоят на по-високо ниво от мен в залата. И не знам кой нормален човек ще даде пари да гледа НЕГРИ? Лайната по улиците без пари си ги гледам, а тук искат и пари да давам че да ги гледам. Не знам, как хубави БЕЛИ хора като вас ще дават пари да идат и разни печки да им се карат на главите.

Jamalska
03-22-2006, 11:30
АЗ ще отида.Дала съм пари за да гледам НЕГРИ...не знам до колко съм хубав бял човек,но тези НЕГРИ са ме направили това,което съм.Дали с ми едва ли не всичко ценно в живота на над-материално ниво...Не говоря за Оникс конкретно...говоря за хип-хопа като музика,като танц,като изкуства и начин на живот...като една идея и общество.И другите негри...тези,които са ми дали най-чистата и свежа философия за живот...РасТафари фрий ъс!