PDA

View Full Version : Do kolko ste sklonni da proshtavate ?



Atika
03-21-2006, 10:26
Po nadolu prochetoh tema v koqto nqkoi udrq priqtelkata si :shock: Nikoga ne mi se e sluchvalo .. i za men tova bi bilo nai-neprostimoto neshto koeto moje da mi se sluchi v edna vryzka..A za vas ? Koe e nai-neprostimoto .. shamar, iznevqra ili ..

priti_kiti
03-21-2006, 10:36
da..aide 6amar ako ima pri4ina ok ama za po seriozno biene e tva ne bih go prostila N I K O G A :!: su6to taka i iznevqrata .. estestveno zavisi kolko seriozna e vruzkata;naprimer ako sum se fanala s nqkoi jenkar nqma da mi stane tolko kofti 4e mi e izneveril ...no ako gajeto mi s koeto sme ot dosta vreme mi izneveri su6to ne bih mu prostila :!: su6to taka i lujite v edna vruzka sa nedopustimi :roll:

sladkoto_Eli
03-21-2006, 10:41
Po nadolu prochetoh tema v koqto nqkoi udrq priqtelkata si :shock: Nikoga ne mi se e sluchvalo .. i za men tova bi bilo nai-neprostimoto neshto koeto moje da mi se sluchi v edna vryzka..A za vas ? Koe e nai-neprostimoto .. shamar, iznevqra ili ..

Napulno si prava. Nikoi ne moje da udrq kogoto i da e :smt011

beB_
03-21-2006, 10:53
da..aide 6amar ako ima pri4ina ok ama za po seriozno biene e tva ne bih go prostila N I K O G A :!: su6to taka i iznevqrata .. estestveno zavisi kolko seriozna e vruzkata;naprimer ako sum se fanala s nqkoi jenkar nqma da mi stane tolko kofti 4e mi e izneveril ...no ako gajeto mi s koeto sme ot dosta vreme mi izneveri su6to ne bih mu prostila :!: su6to taka i lujite v edna vruzka sa nedopustimi :roll:


zavisi kfi luji ina4e sum 100% suglasna

cvety_i_bebeto
03-21-2006, 11:43
ako gajdeto mi me udari-VIS4KO SVAR6VA,na secundata....a pak da ne govorim za malko pove4e....za men tova e nai-neprostimoto

648541
03-21-2006, 12:05
mi do sega ne mi se e slu4valo. nadqvam se i da ne mi se slu4i,no i da stane nz moje bi 6te prostq.Poprincip mn lesno pro6tavam i mislq 4e moga da go prostq,no ne i da go zabravq za6toto ako mi se slu4i 2-ri put tva e kraq:roll:

BeBbzzZZzzZZzzZZzzZZ
03-21-2006, 12:16
ami.. estestveno i proshkata si ima granici, tova che obichash spored men ne e osnovanie da proshtavash vsichko, vse pak chovek trqbva da im anqkakvo dostoinstvo ... drebnite neshta kato e ne che sa drebni de no.. primerno nqkakva ubida ili neshto takova da.. iznevqrata -donqkyde, no udara primerno... ne

better_life
03-21-2006, 12:34
az napravih ogromnata gre6ka da prostq i udari i luji i iznevqra za koqto razbrah sled vreme :shock: :smt011

Donidarko
03-21-2006, 12:56
mi as 4esno kazano ako obi4am naistina nqkoe momi4e prosto ne moga da ne mu prosta prosto za6toto bes nego ne moga i kakwoto i da e naprawilo razbira li gre6kata si i tarsi li proshka nemoga da ne prostq
ako obichash dostata4no i te obichat dstatachno trqbwa da ima proshka inache lubowta nqma da sashtestwua nikoga !! WSEKI CHOWEK GRESHI !!

Donidarko
03-21-2006, 12:59
A za iznewqra (zawisi kakwa) ili za udar ne moje da se pomisli !!
Kak prosto kato obichash nqkoi shte go udarish ????
Tva ne moje da stane nikoga!

sometimes_
03-21-2006, 13:01
Az syshto ne bih prostila ako me udari, za iznevqra syshto. Ako se sluchi to znachi, che ne me obicha naistina... Ne bih pozvolila na gadjeto si da me udrq ili da mi izneverqva kogato poiska, a az da proshtavam vsichko i da si mislq, che shte se promeni... ](*,)

addictedtou
03-21-2006, 14:17
Emi ako trqq sm iskrena i dvete ne bih prostila...zashtoto toi posegne li mi vednyj.. tova znachi ch ei ctori pyt she go napravi..syshtoto e i s iznevqrata...

LP_girl_14
03-21-2006, 15:30
В една връзка едни от най-важните неща за мен са чувствата,верността,уважен ието и това тръпката да бъде жива и да не се позволява любовта да се превърне в навик.Не мисля че бих му простила ако ме удари,защото по принцип мразя проблемите да се решават чрез физически действия и саморазправи.Освен тва аз не съм неква боксова круша,че да ме удря!Колкото до изневярата...определено не бих го понесла леко...може би ако имам много силни чувства към него,знам че ме обича и изневярата е била само физическа,случило с ее само веднъж и това момиче не значи нищо з анего...тогава може би бих простила,но НИКОГА не бих простила една духовна изневяра [-X =; :smt017

LoRinSeR
03-21-2006, 15:36
Ами аз не бих простил изневяра, но каквото и да стане не бих ударил гаджето си :?

geri777
03-21-2006, 17:41
emi 1-vo nikoga nqma da pozvolq na gadjeto mi da me udari.prosto 6e pati mnogo posle ot tozi 6amar.2-ro vinagi trqbva da prosti6 na 4oveka kogoto obi4a6.no posegne li ti boi boi do dupka dokato ne izdyhne \:D/

LoRinSeR
03-21-2006, 17:45
emi 1-vo nikoga nqma da pozvolq na gadjeto mi da me udari.prosto 6e pati mnogo posle ot tozi 6amar.2-ro vinagi trqbva da prosti6 na 4oveka kogoto obi4a6.no posegne li ti boi boi do dupka dokato ne izdyhne \:D/

Най - обичам 13 годишни да ме заплашват с тати :-D :-D :-D

HandOfBlood
03-21-2006, 17:48
доста трудно бих му простила изневяра... 1-2 пъти... МОЖЕ БИ... но не повече
но ако ме удари да забрави, че съществувам просто >:[

geri777
03-21-2006, 17:51
az ako sym na 13 trebva ti da si na 2.i nikoga ne izpolzvam tati taka kakto mi se struva 4e nqkoi hora pravqt. :-s

LoRinSeR
03-21-2006, 17:57
az ako sym na 13 trebva ti da si na 2.i nikoga ne izpolzvam tati taka kakto mi se struva 4e nqkoi hora pravqt. :-s

Аз съм бебе гений, виж на 2 мога да пиша вече. Личи си от повечето ти коментари, че си малка, максимум 15. Поздрави 8)

geri777
03-21-2006, 18:05
pozna na 15 sym.ama kvo ot tva :-s

LoRinSeR
03-21-2006, 18:09
Абсолютно нищо лошо няма, късмет в любовта ...

SeXyTo_f
03-21-2006, 18:13
Ако ме удари....никога няма да му го простя... :-s заа изневяра...също...сано ще го пребия и ще го замерям с всичко около мен...

Sunny_stz
03-21-2006, 22:28
Shamar?Da probva ne me udari ,togava prosto nqma da me vidi pove4e!Ako gadjeto ti te udari vednuj,6te go pravi pak!Puk i ne6tata ne se re6avat s fizi4eski deistviq!Tova nemoga da go priema NE!
Iznevqra su6to ne buh prostila,abe zavisi ot situaciqta i ot 4oveka koito e s men.Dali si struva da sum s nego i t.n.

TiA_MaRiA
03-22-2006, 03:19
Vsi4ko zavisi ot situaciqta - nemoa da kaja kakvo nikoga ne bih prostila. Predpolagam 4e nqma da mu prostq ako me udari, no do sega ne se e slu4valo i ne moga da sum sigurna. Vij za iznevqra....ako e bilo samo za edna no6t i ako naistina mnogo go obi4am....mnogo "ako" stanaha :) Kogato mi se slu4i (dano da ne mi se) 6te mislq dali da prostq

SancheZzZz
03-22-2006, 06:33
Бащата на една моя приятелка е от онези кретени дето бият жените си. Нагледала съм се на това и за мене е най-непростимото нещо. Дори и изневярата не може да се мери с това за мен =;

korn___
03-22-2006, 06:46
iznevqra n bih prostil osobeno ako e skrita ot men i ne mi se kaja za neq ... moje da se stigne i do 6amarite

LoVe_RuSlAn
03-22-2006, 07:51
Ami na mene ne mi se e slu4valo a ako slu4aino mi se slu4i da si hva6ta pytq i tva no no do izvestna stepen na ne6tata vsi4ko zavisi i ot 4oveka na koito trqbva da pro6tava6 zashtoto na edni hora as bih mogla da go prostq no na drugi nikoga a za iznevqrata sy6to zavisi koi e 4oveka koito ti e izneveril zavisi s koq i zavisi za kakyv vid iznevqra govorime

lady_miss
03-22-2006, 08:13
da..aide 6amar ako ima pri4ina ok ama za po seriozno biene e tva ne bih go prostila N I K O G A :!: su6to taka i iznevqrata .. estestveno zavisi kolko seriozna e vruzkata;naprimer ako sum se fanala s nqkoi jenkar nqma da mi stane tolko kofti 4e mi e izneveril ...no ako gajeto mi s koeto sme ot dosta vreme mi izneveri su6to ne bih mu prostila :!: su6to taka i lujite v edna vruzka sa nedopustimi :roll:

TheMaggie
03-22-2006, 08:31
Po nadolu prochetoh tema v koqto nqkoi udrq priqtelkata si :shock: Nikoga ne mi se e sluchvalo .. i za men tova bi bilo nai-neprostimoto neshto koeto moje da mi se sluchi v edna vryzka..A za vas ? Koe e nai-neprostimoto .. shamar, iznevqra ili ..
Samo 6amar trqbva da mi zabie,posle 6te go napravq na ni6to.Az kakto treniram boen sport,6te go napravq na g*z.A ako mi izneveri da ne mi se mqrka pred o4ite,4e NQMA da dojivee utre i e hubavo,4e pove4eto mom4eta go znaqt tova za men.Zavisi i ot stepenta na iznevqra i dali 4oveka do men e vinoven ili nqkoq p**ka se opitva da ni skara ot revnost.Abe zavisi i ot nastroenieto mi-ako e dobro po-sklonna sam da prostq;ako e lo6o...lele male 6te mu ostavq spomen ta da me pomni cql jivot! :evil:

He3HauKa
03-22-2006, 08:33
Mislq che nqma neshto koeto nemoga da prostq ako vidq che choveka naistina sajalqva.Bih prostila za shamar iznevqra ili neshto podobno no otnosheniqta mi s tozi chovek shte se prostirat do edno ,,Zdrasti'' po ulicite nishto poveche.Na vseki mu se sluchva da sgreshi no ne vseki e v sastoqnie da prosti :smt016

IKisseDAGirL
03-22-2006, 08:53
ами не бих простила лъжа.. не зависимо каква :oops:
педишния ми приятел лъжеше за най-различни глупости, даже незнаех как да си обясня лъжите му :?
питам го "преди да се видим да не си пил", той ми казва, че не е и че просто е сънлив, щото става преди малко
точно след 5 мин. случайно дочувам да казва на ухото на един негов френд "...., че две не виждам" :roll:
беше ме излъгал и за един телефон... уж ми вика, че тоя телефон майка му му го била взела
минават няколко дена и разбирам, че го е изгубил - ок, но в последствие ми казват, че тоя телефон шефа от работата му му го бил дал за няколко дена и той просто му го е върнал :?
и до ся не проумявам за какво беше всичко тва :-k нито съм се държала зле, нито съм му забранявала да пие, нито пък съм му казвала "няма да ходиш еди къде си" или "с по-скъп телефон ще те харесвам повече" :?
прошавах му, прощавах му, обещаваше, че ще спре да ме лъже, а на следващия ден пак ми изтърси някаква уж невинна и малка лъжа, която обаче в последствие разкривах и, колкото и да беше нищожна, все пак ме ядосваше [-(

иначе, ако примерно приятелят ми ме бие, хм, тва също не бих го търпяла =; :x

SmiLe_BaBy{P}
03-22-2006, 09:09
Ако гаджето ми ме удари съм сигурна,че няма да успея да му простя.Плюс това ...ако веднъж го е направил,нищо няма да му попречи да го повтори.Колкото до изневярата....мисля,че нея по-лесно бих я преглътнала.А може би вината до някоя степен ще е и моя,щом приятеля ми търси при друг човек това,което аз не му давам... #-o :roll:

priti_kiti
06-26-2006, 22:15
da..aide 6amar ako ima pri4ina ok ama za po seriozno biene e tva ne bih go prostila N I K O G A :!: su6to taka i iznevqrata .. estestveno zavisi kolko seriozna e vruzkata;naprimer ako sum se fanala s nqkoi jenkar nqma da mi stane tolko kofti 4e mi e izneveril ...no ako gajeto mi s koeto sme ot dosta vreme mi izneveri su6to ne bih mu prostila :!: su6to taka i lujite v edna vruzka sa nedopustimi :roll: уф...дали? хора не е полезно да си променяте мнението :|

06-26-2006, 23:16
za 6amar ili iznevqra prosto ne mi se misli ko 6te napravq :smt013 ama nai gadno mi e prezritelno otno6enie kam men i kam ne6tata koito me radvat :smt075

HandOfBlood
06-27-2006, 00:17
da..aide 6amar ako ima pri4ina ok ama za po seriozno biene e tva ne bih go prostila N I K O G A :!: su6to taka i iznevqrata .. estestveno zavisi kolko seriozna e vruzkata;naprimer ako sum se fanala s nqkoi jenkar nqma da mi stane tolko kofti 4e mi e izneveril ...no ako gajeto mi s koeto sme ot dosta vreme mi izneveri su6to ne bih mu prostila :!: su6to taka i lujite v edna vruzka sa nedopustimi :roll: уф...дали? хора не е полезно да си променяте мнението :| евалата обаче... кой го казва... \m/

Tesinka
06-27-2006, 21:20
Po nadolu prochetoh tema v koqto nqkoi udrq priqtelkata si :shock: Nikoga ne mi se e sluchvalo .. i za men tova bi bilo nai-neprostimoto neshto koeto moje da mi se sluchi v edna vryzka..A za vas ? Koe e nai-neprostimoto .. shamar, iznevqra ili ..


Ami spored men nai-neprostimoto neshto e lujata (iznevqrata.............)

ziky
06-27-2006, 21:23
Аз съм склонен да простя в рамикте на допустимото...примерно ако разбера че момичето ми се е целувало с някой ня купон може да го приема щото тогава тия нещша излизат внезапно и неможе да ги предвидиш...

zoben_pitbul
06-27-2006, 21:32
Ами не знам,за изневярата всичко завичи от обстоятелствата,но въпреки това едва ли бих простил,поради простата причина,че аз самият за нищо на света,никога,при никакви обстоятелства(знам какво говоря) не бих изневерил.Също така за някоя голяма лъжа едва ли бих простил...но всичко си зависи де.

Absconding
06-27-2006, 22:32
Изневяра бих простила само при положение, че той ми даде някакво що годе разумно обяснение защо го е направил. Макар че на мен 99% няма да ми се стори разумно. Но виж да ме удари - никога няма да му простя. По безброй много причини.

Ако се почувствам наистина много наранена, трудно бих простила.. а ако простя - то със сигурност няма да забравя и повтори ли се - КРАЙ. Като цяло съм на мнение, че не всичко може и си заслужава да се прости.

LP_girl_14
06-28-2006, 01:07
Ако ме удари или пък ме обиди по някакъв жесток начин!Тва никога няма да го простя,защото едно от нещата които търся в една връзка е уважението!За изневярата...бих я простила само ако този човек ми докаже че наистина ме обича,че онова е било само моментно,че никога повече няма да се повтори и че съжалява за постъпката си :!:

rali4ka91
06-28-2006, 01:11
Поприцип дребните неща лесно ги забравям...но ако става въпрос за лъжа,изневяра и посегателство - НИКОГА!!!

BeBencEto
06-28-2006, 08:18
aKo ima neshto ot koeto nai mnogo me boli to e iznevqrvata no ako naistina obicham momcheto moje i da se vurna pri nego...vupreki slu4iloto se...se shte namerq za kakvo da se hvana i da zabravq...no vse pak e adski gadno

sameone
06-28-2006, 09:21
Po nadolu prochetoh tema v koqto nqkoi udrq priqtelkata si :shock: Nikoga ne mi se e sluchvalo .. i za men tova bi bilo nai-neprostimoto neshto koeto moje da mi se sluchi v edna vryzka..A za vas ? Koe e nai-neprostimoto .. shamar, iznevqra ili ..

Ako si 4ela temata za koqto si mislq po-nadolo se okaza 4e momi4eto laje 4e preovili4ava i savsem leko q e drapnal,no neznam dali za edni i sa6ti temi si govorim kakto i da e.Az sam pro6tavala mnogo laji i kakvo li ne i 4estno kazano sega ne sajelqvam 4e sam prostila za6toto vseki pravi gre6ki i trqbva na 4ovek da mu se dade o6te edin 6ans.No estestveno vsqko ne6to si ima granici-tova e moeto mnenie.

Dharma
06-28-2006, 10:14
awe zavisi 4ovek ne znae kakvo bi napravil,dokato ne mu se slu4i; Mislq 4e bih prostila mnogo ne6ta bez dori da se zamislqm, prosto mrazq da taq lo6i 4uvstva kum horata, no ako tova,koeto pro6tavam se slu4va permanentno [-X sorry

akademika
06-28-2006, 10:19
Аз прощавам за абсолютно всичко, освен подигравка с чувствата ми. Момичето което ми е присърце дори и по стълбите да ме бутне , пак няма а и се разсърдя , а дори и да го направя ще ми мине след 15 минути !!!