PDA

View Full Version : Nqmam sili



mn^sladko^angelche
03-21-2006, 12:01
Zdraveite na vsi4ki,i az kato vsqko tiinche si imam problemi.
Znachi xodq s momche poveche ot 5 meseca,
toi purvo se durjeshe s men putvonachalno mn dobre,no neshtata sled vreme se promenixa.Toi prestana da mi govori mili dymi,prestana da me tarsi,vsichko sqkash izchzna ot negova trana,a toi tvardi che az sym se ottdalechila ot nego koeto ot moq gledna tochka ne e taka...
Napravix vsichko kakvoto mojax neshatat m/y nas da potragnat no toi vse se darji nqkak gadno s men... razlichen e,Obicham go i nemoga da go ostavq!Toi e vsichko za men.No veche e razlichen...nz kakvo da pravq i kak da postapq!No da go zabravq ili da se razdelq s nego NE MOGA I NE ISKAM. :( :( :( :( :cry: :cry: :cry: ](*,) ](*,) POMOGNETE MI
I blagodarq predvaritelno

better_life
03-21-2006, 12:31
mi..nz vazmojno li e da haresva druga? :roll:

kobrichka
03-21-2006, 13:00
Mili4ka mn ti sa4ustvam,no spored men trqbva da si pogovorite dosta seriozno i da se razberete,saglasna sam s vaprosa na better_life-vazmojno li e da haresva druga? ako e taka ne ti ostava ni6to drugo osven da se otkaje6 ot nego :( 4e nqma da ti e lesno tova e qsno na vsi4ki i 4e 6te ti e mn trudno da go zabravi6,no ne trqbva da se ot4aiva6. jelaq ti mn uspeh i mn sila,nadqvam se pone malko da sam ti pomognala

sometimes_
03-21-2006, 13:04
Sybirash sili i vodish seriozen razgovor s nego, nezavisimo kolko te e strah da ne go zagubish. Inache shte si stradash mnogo vreme taka. Prosto mu kazvash vsichko, koeto mislish reshavate problema zaedno. Ne se izmychvai sama...Uspeh! :wink: [/b]

Glezlata
03-21-2006, 13:11
To4no taka,razgovora mu e re6enieto! Kazva6 mu vsik4o koeto misli6,taka kakto go 4uvstva6! Ako naistina te obi4a i toi,6te razbere i vsik4o 6te se opravi! Mislq,4e 5 meseca ne sa malko,no na vseki se nalaga v nqkoi moment da opravi malko vruzkata.Sega e tvoq-taka,4e deistvai!

^sladyranka`
03-21-2006, 14:05
uhh kofti situaciq...predi nqkolko meseca i az bqh v gore dolu sa6tata situaciq i iskarah taka nqkolko meseca ,sled koeto prosto ne izdarjah i se razdelih s mom4eto....da naistina mi be6e stra6no trudno ,no postepenno ne6tata se varnaha na mestoto im i sega mi e mnogo po dobre.....ti si re6ava6,no vse pak mislq 4e e po dobre da ne si s ne6to za6toto taka samo 6te strada6.....uspeh!

addictedtou
03-21-2006, 14:06
I az mislq che trqbva da si pogovorite mnogo seriozno.. da go popitash zashto se otdalichil taka...v teb li i e vinata... i t.n... no ne go zapochvai otnahcalo s upreci za tova che e stanal studen.

midnight...
03-21-2006, 14:11
прояви малко воля, дайте си малко почивка, за да размислите и двамата и може би той ще осъзнае че неможе без теб
успех :wink:

DiabolicAngel
03-21-2006, 14:19
Трябва да се изясните.Седнете и си поговорете сериозно какво искаш ти и след това както иска той.Успех :oops:

AiKaTa
03-21-2006, 17:04
Sybirash sili i vodish seriozen razgovor s nego, nezavisimo kolko te e strah da ne go zagubish. Inache shte si stradash mnogo vreme taka. Prosto mu kazvash vsichko, koeto mislish reshavate problema zaedno. Ne se izmychvai sama...Uspeh! :wink: [/b]

mislq che tova e nai-pravilnoto reshenie!

mn^sladko^angelche
03-23-2006, 12:28
blagodarq vi mn za savetite,da vi kaja chesno se vslyshax f tqx i vsi4ko otnovo e tip-top blagodarenie na vas i vashite dobri saveti MERSI MNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> \:D/ \:D/ \:D/ \:D/

samotnica
03-23-2006, 16:16
oh mili4ka mn se radvam 4e sa ti pomognali savetite na drygite!:} kak da ima6e i na mene nqkoi da pomogne...6toto sam v podobno polojenie....samo4e moito e dosta po zle! naslajdavai se na hybavite momenti ...dokato gi ima...! iska mi se i pri mene vsi4ko da se opravi....no..:((( yspeh mila

03-23-2006, 16:43
Поговори с него,дай му време,накарай го да се замисли в/у чувствата си и да си ги припомни,ако все още има такива.Ако те обича ще е с теб,ако не те обича вече значи просто чувствата не са били истински,т.е. няма за какво да съжаляваш!
Е,няма да спреш да го обичаш лесно,но..няма нищо лесно! O:)

bY little_black_dress

white_chik
03-23-2006, 18:57
spored men mom4eto e zagubilo interes i trq da se opita6 ili otnovo da go spe4eli6 da vurne6 trupkata ili da go preodolee6

SweetBunny
03-23-2006, 21:12
Наистина може да има друга 8-[
Може в теб да е проблема и твоето държание да го дразни (все пак не те познавам, може да си прекалено ревнива и така той да те отбягва :smt017 )
Но най-вероятно връзката ви е еднообразна и скучна ](*,)
Искам да кажа, че може да липсва тръпка, нещо интересно, което да разнообрази... :-)
Направете нещо нетипично, нещо диво, яко, откачено... :smt041 :smt030 :smt045
Така връзката ви ще стане по-интересна :-D
Може да разнообразите ...... сексуалните игри :smt028

mn^sladko^angelche
03-24-2006, 11:59
samotnica nedei taka ... i az si mislix che nqma smisal za nishty..... prez yma mi znaesh li kolko glupavi ide sa mi minavali no puk kato se zamislq ..... nqma smisal nity she e parvi nity posledniq ama ........samo na dumi :roll: Stegni se malko..... pogovori s nego kakto az naparvix.....,edin seriozen razgovor i tova e ... nishto strashno taka she se razbere kak stoqt neshtata dali she ste zaedno ili ne .....trebva da imash sili za vsi4ko i da o4akvash vsi4ko,az bqx gotova i za nai loshtoto -Razdqla .... no i toi nz kakvo to4no e iskal...dali da e s men ili ne,no ve4e si e izqsnil vsi4ko CHE ISKA DA E S MEN ZAVINAGi....za tva NE SE PREDAVAI!!!nie sme s teb! =; \:D/ \:D/ \:D/ :wink: :wink:

^Pretty{}Girl^
03-24-2006, 12:14
ami mila pogovorete si tfa e nai dobroto reshenie ,no moje i da ima druga i na nego da mu e jal da ti kaje kato znae kolko go obi4ash ...... :cry: :-({|=