PDA

View Full Version : Moderated:Последните 2 седмици наще само ми се карат...



03-21-2006, 12:30
help mi poslednote 2 sedmici mi se karat vseki den bez ni6to da sam napravila tova normalno li e :smt017 mislih ama ne moga d are6a -pls pomogbete mi daite savet pls [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< :smt089


Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:

sometimes_
03-21-2006, 13:25
Malko nerazbiraemo si obqsnil/a, no kakto i da e.
Ta predpolagam,che stava vapros za roditelite ti :arrow: Moje bi imat nqkakvi problemi i sa iznerveni, ne moje da nqma prichina. A pyk se symnqvam prosto ei taka kato te vidqt da zapochnat da ti vikat, qvno pravish neshto, s koeto da gi predizvikash. Opitvai se ne gi draznish i da ne im davash povodi da ti se karat, distancirai se malko ot tqh... :-k

addictedtou
03-21-2006, 19:35
Vij sega te naitina ne moje da ti se karat bez prichina...moje da se iznerveni ot neshto da imat problemi ili neshto ot sorta...no ne gldai da gi draznish...dryj se dobre...i nqma da e taka

pussycat
03-21-2006, 20:04
I na men na6te ponqkoga mi vikat za drebni ne6ta ama se opitvam da gi razbiram 6toto sa iznerveni ot rabota, ot malkiq mi brat. Ama si mal4a i mn ne im obra6tam vnimanie kato mi se karat ama ponqkoga sam si vinovna 6toto vaob6te ne gi slu6am i si prava kvoto si iskam. :smt019