PDA

View Full Version : Вагинални таблетки



Lea
03-21-2006, 13:40
Здравейте.
историята им е следната.
пих постинор и сега имам усложения и ходих на гинеколог,казаха ми по никакъв начин да не се стига отново до Постинор и затова ще използвам вагинални таблетки,но тъй като нз как ще ми понесат първите пъти,мислех да бъде с презерватив + вагинални таблетки.
Но една приятелка ми каза,че не можело и да се използват заедно.
Вярно ли е това?
Чкам мнения,въпреки че знам,че малко хора използват вагинални таблетки,но се надявам да знаете...

Майка ти
03-21-2006, 13:47
Като си била на гинеколог, що питаш сега тук? ](*,)
И тези таблетки той ли ти ги изписа? Ако не - защо не отидеш пак и да поискаш да ти изпише най-подходящото за тебе? Нали се сещаш, ако стане пак някой фал, ти ще загазиш, а не "компетентната" ти приятелка?
А стига вече с този синдром ЕПМК ("една приятелка ми каза")! [-X

03-21-2006, 13:55
ми да той ми ги предписа,иначе ще ходя след 2 седмици пак при него,а вече от една се чудя.
а по относно това с приятелките,наистина е тъпо,но какво да направя притесни ме,все пак не ми се рискува
не че толкоав ми е спешно,няма да правим секс 3 седмици това не е проблем,просто искам да знам как седят нещата

Майка ти
03-21-2006, 14:11
Най-добре изчакай лекарят да каже. А не можеш ли да го питаш по телефона?
Прочети внимателно упътването на таблетките - там също може да е указано нещо по въпроса.
Така или иначе, би трябвало да изчакаш таблетката да се разтвори, преди да правиш секс, с или без презерватив, колкото там минути пише. Но двойното подсигуряване си е за предпочитане, мисля аз. :wink: :D

03-21-2006, 14:29
е,прочетох го естествено,все пак за мен сексът е и отговорност :wink: мерси все пак,че се опита да ми помогнеш
а иначе ще изчакаме и без тва и двамата смятаме,че по-добре сега 2 седмици,отколкото после ако стане усложнение да чакаме мн повече :D

Lea
03-22-2006, 20:49
мн жалко,че никой не знае...

DrSmurph
03-22-2006, 21:10
Е добре брееее ако помилсиш логично каква е връзката на презерватива и таблетката? НИКАКВА! Разбира се, че можеш да ги ползваш! Или предлагаш да правим секс без презерватив, а само на татаблетка?