PDA

View Full Version : analen seks!!!



SlAdurAnA_18
03-21-2006, 14:24
iskam da zadam nqkoklo v1prosa otnosno analniq seks...ammm p1rviq e ako gajeto vi vi br1kne p1rviq p1t samo s pr1st4e kato si izkara pr1sta 6te ima li ostat1ci ot....za6toto ako ima 6te stane mn kofti...:(:(:(...sy6tata rabota i ako si vkara penisa..kato si go izkara 6te ima li...?ammm az li4no imam super dobra higiena...i spored men i bez klizma moje da ne stane gaf...iskam i va6ite mneniq...blagodarq predvaritelno!!!...{}{}{}{}amm i o6te ne6to...moje i da napi6ete kakvo znaete za analniq seks ... :oops: :oops: :oops:

Coki
03-21-2006, 14:27
например това би ти било полезно:
http://www.teenproblem.net/index.php?m=s&id=1243

това също:
http://www.teenproblem.net/index.php?m=s&id=1006


вземи разгледай статийте:)

spidey
03-21-2006, 14:55
da tva za dali ima ostatyci ot lai*a i az iskam da znam? :mrgreen:

mis_marry_jane_13
03-21-2006, 21:54
ne pravi analen seks boli

Ronald
03-22-2006, 10:03
Не прави анален секс ! Извратено е, но ако ще правиш си направи клизма задължително ;) !

LoRinSeR
03-22-2006, 10:08
ne pravi analen seks boli

С две момичета съм го правил, ловим ли бас, че боли само първия път. Естествено е важен и партныора, колко разбира и колко му пука. Анален секс - единствено с овлажнител.

An`Ji_l4
03-22-2006, 10:23
ne pravi analen seks boli

С две момичета съм го правил, ловим ли бас, че боли само първия път. Естествено е важен и партныора, колко разбира и колко му пука. Анален секс - единствено с овлажнител.
analen bez ovlajnitel staa samo za momi4eta s mazohisti4ni naklonnosti..

LoRinSeR
03-22-2006, 10:25
ne pravi analen seks boli

С две момичета съм го правил, ловим ли бас, че боли само първия път. Естествено е важен и партныора, колко разбира и колко му пука. Анален секс - единствено с овлажнител.
analen bez ovlajnitel staa samo za momi4eta s mazohisti4ni naklonnosti..

E тя представяш ли си, на 13 какво ли разбира от вагинален секс, пък вече говори за анален ...

Fat_phil
03-22-2006, 11:14
ne pravi analen seks boli

Boli vednuj, boli vtoriq put i na tretiq samo tam shte iskash da te boli :wink:

amarno
03-22-2006, 12:07
Еми да възможно е да има нещичко и това не зависи от това дали имаш супер добра лична хигиена росто щото се дразни дебелото черво и особено ако се изпразни в теб после почти 100% ще ти се ходи до тоалетната. Аз винаги когато се изпразня в нея след известно време на нея и се ходи така, че и при теб ще стане така сигурно така, че или капут или клизма!!! :mrgreen: :P

Svetlana_Pei4eva
03-22-2006, 12:17
Не прави анален секс ! Извратено е, но ако ще правиш си направи клизма задължително ;) !
abe vie ne ste dobre!1voto koeto e ne e izvrateno!naprostiv kat se svikne daje e priqtno!!!2roto koeto e klizmata ne e zadaljitelna!!!!no za preporu4vane e analniq sex da se pravi s lubrikant,za da bude pronikvaneto po lesno!nqma ni6to izvrateno v sexa,vsi4ko e vapros na naglasa!

03-22-2006, 17:53
Ot li4en opit moga da kaje,4e analniq sex moje da e boleznen ,no moje i da e nai vurhovnoto izjivqvane zavisi kak se podhojda i v kakva poza se pravi.A otnosno dali ostava.....Trqbva da se spazva super higiena i e za predpo4itane da si hodila do WC-to predi sex i da si se izmila dobre za da si sugurna 4e vuv vurhoviq moment niama da ti se dohodi do toaletnata a i kato se ima pred vid 4e pravi6 analen sex.....susu sigurnost niama da moje6 da se sdurji6 i 6te stane niakoi fal.

mis_marry_jane_13
03-22-2006, 22:12
ne pravi analen seks boli

С две момичета съм го правил, ловим ли бас, че боли само първия път. Естествено е важен и партныора, колко разбира и колко му пука. Анален секс - единствено с овлажнител.
analen bez ovlajnitel staa samo za momi4eta s mazohisti4ni naklonnosti..

E тя представяш ли си, на 13 какво ли разбира от вагинален секс, пък вече говори за анален ...

Na 15 sum ve4e.i e mis_marry_jane_13 za6toto sum nomer 13 v klas i mi e liubimoto 4islo.I razbiram ot mnogo ne6ta za tvoe svedenie.Vodq polov jivot ot 2 god i se pak ne misli6 li 4e sum nau4ila mnogo?!

aLakaZam
03-23-2006, 00:15
ne pravi analen seks boli
Не си попаднала на точния човек. Всичко е въпрос на нъгласа и разбира се какъв е партньора

favor_91
03-23-2006, 08:07
klizma ili ovlajnitel :P

zara_i_mel
03-23-2006, 08:35
ti da ne si luda znae6 li kak boli tova,az li4no ne sam go probvala no sa mi razkazvali 4uvstvoto e otvratitelno,a bolkata e prosto netarpima :smt010 naistina ti prepora4vam da ne pravi6 analen sex.tova e moeto mnenie :wink:

LoRinSeR
03-23-2006, 18:00
Абе защо коментирате без да сте го пробвали, баси хората ...

rowzz
03-23-2006, 19:03
Абе защо коментирате без да сте го пробвали, баси хората ...
ти пробвал ли си, а ?.. и като си пробвал колко пъти са ти го давали в дупето ей така за лично инфо да знам.. момичетата казват че не им харесва на 80 процента а ти спориш.. ](*,)

LoRinSeR
03-23-2006, 19:34
f0r3v3r]
Абе защо коментирате без да сте го пробвали, баси хората ...
ти пробвал ли си, а ?.. и като си пробвал колко пъти са ти го давали в дупето ей така за лично инфо да знам.. момичетата казват че не им харесва на 80 процента а ти спориш.. ](*,)

Ми за разлика от тебе, не са ме боцвали в дупето, говоря от това, че с колкото момичета съм го правил са оставали доволни, чу ли шамарче :-D

rowzz
03-23-2006, 20:46
f0r3v3r]
Абе защо коментирате без да сте го пробвали, баси хората ...
ти пробвал ли си, а ?.. и като си пробвал колко пъти са ти го давали в дупето ей така за лично инфо да знам.. момичетата казват че не им харесва на 80 процента а ти спориш.. ](*,)

Ми за разлика от тебе, не са ме боцвали в дупето, говоря от това, че с колкото момичета съм го правил са оставали доволни, чу ли шамарче :-D
окей окей.. ся ше си замълча въпреки че са чуствам "нареден".. достатъчно станаха негативите с който сички ма заливат..

Ангела_на_мрака
03-24-2006, 14:55
Анален секс може да се прави и без подобни смазки.Какво ще кажете след вагинален секс - анален.Достатъчно е колко ти е овлажнен пениса за да проникнеш отзад.Личен опит,а и до сега не съм виждал лай.. по члена си...Успех

hforce
03-24-2006, 19:51
hora koi vi luje 4e pri analniq sex boli, do sega sum go pravil s nekolko momi4eta i na si4ki im haresva i ne gi boli, spored mene ne ste popadali na podhodq6t partnior

kolega, sled vaginalen sex - analen stava bez nikakuv problem, obratnoto oba4e ne 6tot ima mnogo mikrobi otzad i moje da se polu4i nekoq infekciq pri momi4eto kato trugnete da go pravite vaginalno za tva smenqi prezervativite predi sled analen sex

lubrikantite sa po-dobri no v kraen slu4ai i tva stava

pOny
03-25-2006, 08:00
Много ясно , че няма да има е Вие к'ви ги говорите .... Е ако правите анален секс , 5 минути след като мацката е акала, тогава може и да има , ама иначе няма , понеже пениса неможе да влезе толкова навътре ;)

:!: Правете анален секс ;)

Francheska_Delera
05-31-2007, 00:32
iskam da zadam nqkoklo v1prosa otnosno analniq seks...ammm p1rviq e ako gajeto vi vi br1kne p1rviq p1t samo s pr1st4e kato si izkara pr1sta 6te ima li ostat1ci ot....za6toto ako ima 6te stane mn kofti...:(:(:(...sy6tata rabota i ako si vkara penisa..kato si go izkara 6te ima li...?ammm az li4no imam super dobra higiena...i spored men i bez klizma moje da ne stane gaf...iskam i va6ite mneniq...blagodarq predvaritelno!!!...{}{}{}{}amm i o6te ne6to...moje i da napi6ete kakvo znaete za analniq seks ... :oops: :oops: :oops: az sy6to sym na 15 i ot 2 godini vodq polov jivot, no dosega ne sym pravila analen sex i nqmam i namerenie 1vo 4e tozi otvor e daden za syvsem drugo prednazna4enie, 2ro 4e 6te trqqq da si zimam razni ovlajniteli i da si pravq klizma tva kvo zna4i?!sexa nqma da e spontaten,a imenno toi e nai-priqten, a planiran, ot klizmata debeloto 4ervo stava "myrzelivo" vqrno dobre se po4istva no izvestno vreme 6te ima zatrudneniq s hodeneto po-golqma nujda...dr koeto e na mn mesta sym 4ela 4e se polu4avat stra6ni hemoroidi, a operaciqta se pravi bez opoika za6toto TAM IMA MN NERVNI OKON4ANIQ koito ako bydat zasegnati moje da ostane6 invalid ve4e ima i lazarni operacii no ne blagodarq predpo4itam da si pravq vaginalen sex!a pyk ako ne ti izleznat hemoroidi debeloto ti 4ervo 6te "цъфне" kato maiska roza mn e bolezneno a i ne minava byrzo i 6te zeme nakraq da stane - въръ-серъ-въръ-серъ 8) ne iskam da vi pla6a no istinata e takava pravete sex tam kydeto vi dostavq udovolstvie ne si jertvaite zdraveto zaradi sulio i pulio....poe4e ne iskam ni6to da kaja dano da ste me razbrali pravilno :oops:

g071na7a
05-31-2007, 07:58
MOMI4E KAK MOJE ZADALJITELNO 6TE IMA PO EDNO PAR4ENCE OT AKO (LAINO) NO NE SE PRITESNQVAI TOVA 6TE E PARVIQ TI PAT NE SE PRITESNQVAI AKO STANE NQKAF GAF 6TE MU SA IZVINI6 SPOKOINO AIDE USPEH USPEH {}

06-01-2007, 14:29
i po prust i po penis... kolkoto i da si higieni4na bez klizma ne stava

WaKo
06-01-2007, 15:48
А не сте ли се замисляли над въпроса, че и той много добре знае какво е принципното предназначение на тоя отвор и е съвсем наясно с възможността да има нещо по оная работа? И че щом иска да го прави въпреки това си знание значи не му пука особено от възможността да се изцапа. Поне аз така мисля, пък за другите не знам, но мисля че който е тръгнал да прави анален секс е наясно с тия неща и съответно ги е приел. Ако не ги приема и му е гадно, гнусно и т.н. просто не иска тоя вид секс. Знам такива хора и те поради тази причина изобщо не искат да правят анален секс, но тия пък които знам че правят и си го искат не им пука

06-01-2007, 19:06
BOLIIIIIIIIIII :x

Glezanka
06-01-2007, 19:32
1.Lichnata higiena nqma absolutno nikakwo znachenie w sluchaq!Ti nemojesh da si izmiesh wutre w anusa,zatowa nqkoi hora si prawqt klizmi.
2.Analniq sex bez owlajnitel ne e mazohistichna proqwa,goworq ot lichen opit,a i az lichno ne se smqtam za mazohistka.
3.Bolqlo samo purwiq put ... drun drun ... ako momicheto se pritesnqwa ot analniq sex shte boli i prez sledwashtite pyti.
4.Kwo dawate mneniq kato ne goworite ot lichen opit ... :roll:
5.Shtom momcheto iska analen sex,da se podgotwi psihicheski i za posledstwiqta ...
6.Nqma 6 i az neznam zashto :P

kerime_1
07-05-2007, 11:55
еми немога да отговоря ни6то за6тото и аз незнам не с1м опитала и искам да питам не6то ако си п1хне само пениса и да не пуска ни6то пак ставали не6тО

07-05-2007, 12:37
mi spored men ima zna4enie ot li4nata higiena nai ve4e dali 6te ima la*na??!! a ot tova dali 6e te boli,mi samo purviq put boli vsi4ki drugi puti 6e ti e mn priqtno daje :) ;) emi tva mi e mneniety po vaprosa ne znam mn otnosno analniq seks :( :( :(

Palav_Sharan
10-31-2007, 22:18
Na 15 sum ve4e.i e mis_marry_jane_13 za6toto sum nomer 13 v klas i mi e liubimoto 4islo.I razbiram ot mnogo ne6ta za tvoe svedenie.Vodq polov jivot ot 2 god i se pak ne misli6 li 4e sum nau4ila mnogo?!

ти изби рибата...........
и аз мога да ти кажа че няма да те боли ако имаш кадърен партняр :smt001

swords1010
10-31-2007, 22:20
Стара тема!