PDA

View Full Version : 6te mi spreli rasteja na gurdite ako propu6a



portokalka
03-21-2006, 15:20
въпроса е ясно зададен горе

Ani_girl
03-21-2006, 15:23
NE .

sk8_dont_h8
03-21-2006, 15:35
По-добре не пуши - не само, че ще ти се смалят циците, но може да ти порастне и пишка :twisted:
-
Сега сериозно - казваш "АКО ПРОПУШИШ" - явно си решила, че требва да почнеш да пушиш :
а.) за да се правиш на готЯна
б.) щот некое момче което харесваш пуши
в.) и двете
Ок, но няма нито да си готина, нито модерна, нито ще те харесват повече ако пропушиш, защото :
а.) ще миришеш на гадно(цигари)
б.) Ще е неприятно за момчетата да те целуват след като си пушила - повервай - гадно е
в.) Рано или късно ще имаш проблеми с :
1.в) Родители
2.в) Приятели
3.в) Здравето
-
Помисли си пак преди да налапаш цигарата, защото почнеш ли ги ще бъде гъсно да спреш - мои приятели се мъчат да откажат цигарите след като са пушили 6-12 месеца и пак им е трудно...

sunshineee
03-21-2006, 15:57
ахах определено не мисля,че ще повлияе то1но на гърдите ти...по принцип на здравето и кожата дам,но за това...съмнявам се!
иначе аз пуша и нямам такива проблеми :wink:
аа и това е мн тъпо,че си решила да пропушишзащото после е мноог трудно да ги откажеш,а и само си вредиш на здравето...вярно е че всеки почва от гъзария,или защото си има някакви проблемин,но това не е решението за жалост :?

LyLa
03-21-2006, 16:28
moje i da navredi na gurdite ti no 6te ti povliqe po drugi lo6i na4ini
naprimer sustarqvane i izsu6avane na kojata kakto i pojultqvaneto i .Izsu6avane i na kosata
pojultqvane na zubite i o6te kup ne6ta

InSOMnIAaa
03-21-2006, 17:42
Nqma spox :mrgreen:

03-21-2006, 19:53
Решила че трябва да пропуши,малееееееее колко сте ми смешни :!: И кво мн интересна ли ще си с цигарата в устата хаха.И аз по едно време пушех около година но не за да се правя на интересен и защото другите го правят.Пък и сега почти всички от компанията ми пафкат но защо да съм като тях

03-21-2006, 20:34
Човече много си неубразован. Не пуши цигари, а трева това е истинско мисловно прочистване. Не слушай гадните конформисти, живей! Разбираш ли?

fti4ka
03-22-2006, 12:20
на циците незнам но иначе разтежа ще ти го спре.........

Ini4ka
03-22-2006, 13:17
Ами аз пуша от 7 месеца сериозно и забелязвам че гърдите ми не растат така както преди, на 15 съм и на момичетата препоръчвам да забравят за пушенете

IKisseDAGirL
03-22-2006, 15:49
По-добре не пуши - не само, че ще ти се смалят циците, но може да ти порастне и пишка :twisted:
-
Сега сериозно - казваш "АКО ПРОПУШИШ" - явно си решила, че требва да почнеш да пушиш :
а.) за да се правиш на готЯна
б.) щот некое момче което харесваш пуши
в.) и двете
Ок, но няма нито да си готина, нито модерна, нито ще те харесват повече ако пропушиш, защото :
а.) ще миришеш на гадно(цигари)
б.) Ще е неприятно за момчетата да те целуват след като си пушила - повервай - гадно е
в.) Рано или късно ще имаш проблеми с :
1.в) Родители
2.в) Приятели
3.в) Здравето
-
Помисли си пак преди да налапаш цигарата, защото почнеш ли ги ще бъде гъсно да спреш - мои приятели се мъчат да откажат цигарите след като са пушили 6-12 месеца и пак им е трудно...
много вярно :!:
не прави моята грешка - пропуших, щото всики около мене пушеха и постоянно ми викаха "запали 1 цигара, запали 1 цигара" и аз ги почнах :roll: първо по 1-2 на ден, после уж само на кафе по няколко, ама накрая почнах по доста да пуша :roll:
по едно време пробвах да ги откажа, но успях само за месец и нещо
след тва сичко почна на ново
втори път уж ги отказах, ама за две седмици :?
сега може да пуша, ама поне по по-малко и като че ли се контролирам :roll: все пак е тъпо и безмислено... мн съжелявам ,че ги почнах тея цигари :evil:

аа по темата - няма нищо лошо да се случи с циците ти, не се ревожи :lol:

Roshav
03-24-2006, 11:11
Въпрос: Циците ти ли са по важни или живота ти :?:

e4o
03-25-2006, 09:05
ne :)

03-26-2006, 16:58
Дам ми кат пушиш, бате не можеш станеш каянка.

i'm so excited!
03-26-2006, 17:52
разтежа на циците, както и на всичко останало се ЗАБАВЯ от цигарите.
вземете някоя детска книжка за пубертета /такива бол/ и се образовайте малко...
както се увеличава вероятността за стерилитет и други гадни неща.

Estranged
03-26-2006, 20:55
Напротив - пушенето вреди на растежа и то много. Забавя растежа на тялото и неговото развитие във всякаква посока. Затова се дебелее по-трудно. Гърдите представляват като цяло мастна тъкан (това не означава, че трябва да си 200 кг, за да имаш), която се увеличава, благодарение на едни специални хормони, които са пряко свързани с растежа и развитиено на тялото.

бойна кокошка
03-28-2006, 12:52
Вреди на растежа, а хората не надебеляват толкова когато пушат по простата причина, че пушенето потиска апетита- не за друго. Именно затова когато спреш цигарите надебеляваш - защото ги заместваш с ядене. Впрочем, да решиш да пушиш е най-тъпото нещо, което може да ти дойде наум, съжалявам. Аз така реших и пушех 6 години. В един момент (рано или късно) осъзнаваш че е наложително да ги спреш, а е толкова трудно.. месеци сънуваш, че ти се пуши, а няма как да си запалиш... усетил си, че дъхът ти сутрин става все по-гаден, усетил си, че се задъхваш като пенсионер, ако решиш да изкачваш повече от един етаж.. отразява се и на секса, а повярвай ми, не е модерно да се умориш на десетата минута и да кажеш на гаджето си "Айде давай, че ме мързи". Да не говорим колко парички станаха цигарите от Нова година. Успех с НЕзапочването (:

portokalka
04-04-2006, 17:22
shto ve4e ne mi otgovarqte,iskam da mi se izqsni tova 6toto mislq da zapo4vam da pu6a kat po4nem pak daskalo