PDA

View Full Version : Moderated:Струва ли си да му пиша смс или да му звънна??



zaharcheto_f
03-21-2006, 17:53
taka...problemat e sledniq...hodihme s edno mom4e po4ti dva meseca i izvednaj mi kaza 4e ne moje pove4e da badem zaedno ...prosto taka ...bez da mi oto4ni pri4inata...pitah go no toi mi kaza ako go obi4am da ne go izma4vam pove4e...po o4ite mu si li4eshe 4e vse oshte me obi4a pak i go e dokazval hilqdi pati...mnogo mi e tajno i se 4uvstvam kofti tolkova mi lipsva.Sega se 4udq dali da mu zvanna ili da mu pisha sms da go 4uq pone za malko...no se pitam dali si zaslujava shtom spored nego ne moje ve4e da ima nishto ili pone ne kakto predi

neznam kolebaq se kakvo da napravq ???samo znam 4e postoqnno mislq za nego :cry:

Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:

NaSkO_
03-21-2006, 17:57
taka...problemat e sledniq...hodihme s edno mom4e po4ti dva meseca i izvednaj mi kaza 4e ne moje pove4e da badem zaedno ...prosto taka ...bez da mi oto4ni pri4inata...pitah go no toi mi kaza ako go obi4am da ne go izma4vam pove4e...po o4ite mu si li4eshe 4e vse oshte me obi4a pak i go e dokazval hilqdi pati...mnogo mi e tajno i se 4uvstvam kofti tolkova mi lipsva.Sega se 4udq dali da mu zvanna ili da mu pisha sms da go 4uq pone za malko...no se pitam dali si zaslujava shtom spored nego ne moje ve4e da ima nishto ili pone ne kakto predi

neznam kolebaq se kakvo da napravq ???samo znam 4e postoqnno mislq za nego :cry:
dam mnogo jalko!
Spored men e s druga i za tova taka ti e kazal.
A i tova 4e te gledal po takuv na4in 4e vse oshte te obi4a ti si go vuobrazqvash...

better_life
03-21-2006, 17:58
mn lo6o :( a vie ot edno daskalo li ste?4esto li se vijdate??...posledvai saveta mu i go zabravi...nedei da mu zvani6,ako toi iska da e steb 6te te potursi.

03-21-2006, 18:47
ne sme v edno daskalo ama dnes za malko da go vidq vsashtnost sestra mi go e vidqla zashtoto 4esto minava pokrai nas
toi mi kaza 4e ima nqkakv problem i ne moje da ima momi4e v momenta taka 4e ne mislq 4e e tova
predi dva dena neshtata bqha korenno razli4ni, smqtam 4e e imalo neshto pove4e ot privli4ane ne znam i az....

zaharcheto_f
03-21-2006, 18:48
ne sme v edno daskalo ama dnes za malko da go vidq vsashtnost sestra mi go e vidqla zashtoto 4esto minava pokrai nas
toi mi kaza 4e ima nqkakv problem i ne moje da ima momi4e v momenta taka 4e ne mislq 4e e tova
predi dva dena neshtata bqha korenno razli4ni, smqtam 4e e imalo neshto pove4e ot privli4ane ne znam i az....

addictedtou
03-21-2006, 18:58
Mnogo straan situaciq... naistina..no shtom ima nqkakv problem.. opitai se da go predrazpolojish da ti kaji...ili go ostavi za malko i mu kaji che si gotova da izchakash dokato si opravi problema.Pokaji razbirane...ne go zadushavai ili pritiskai!

zaharcheto_f
03-21-2006, 19:16
Mnogo straan situaciq... naistina..no shtom ima nqkakv problem.. opitai se da go predrazpolojish da ti kaji...ili go ostavi za malko i mu kaji che si gotova da izchakash dokato si opravi problema.Pokaji razbirane...ne go zadushavai ili pritiskai! :arrow:



toi mi kaza 4e sled vreme neshtata shte sa promeneni i 4e "ne sam momi4e na povikvane" (vsashtnost e prav) i 4e na nego shte mu e gadno edva li ne da mi se moli...ne znam mnogo e slojno

shte iz4akam oshte malko osven i ako me obi4a...shte me potarsi vapreki vsi4ko vapreki 4e e mnogo malko veroqtno

^sladyranka`
03-21-2006, 20:13
6tom si vidqla v o4ite mu 4e vse o6te te obi4a kakvo 4aka6 togava?!?Moje bi nqkoi mu e kazal nqkakva glupost za teb ....sigurno ne iska da se karate ili da sporite,zatova e iskal da se razdelite vazmojno nai-mirno....pone na men taka mi izglejda