PDA

View Full Version : Moderated by W.I.M.: Малко оптимизъм !



03-21-2006, 18:58
Всеки ден влизам във форума и чета за хора, разочаровани от любовта (включително и аз) :? . И днес когато за пореден път се скарах с гаджето и за пореден път бях на път да се разплача, си казах "Стига вече!". Аз съм на 16 години и още от сега вгорчавам живота си. И за какво?-Заради едно момче, което даже не уважава чувствата ми. И се зачудих какво всъщност обичам в него? Наистина незнам, карали сме се повече пъти от колкото сме се виждали за тия 9 месеца.
Та пиша това, за да кажа на всички, които не намират смисъл да живеят, за всички, които са в депресия и мислят, че е дошъл края на света заради любовта. Огледайте се около себе си и вижте... сега ни е времето да живеем, а не да страдаме. Вярно е, че няма любов без сълзи. Така е! Но аз говоря за такива като мен, коита знаят, че няма смисъл да се борят и въпреки това продължават. Спрете! Няма смисъл от всичката тая болка, която си причиняваме сами... Има толкова хубави неща, за които да се живее, не ги пропускайте.

Вече съм силна да тичам,
силна съм дори без теб.
Може би не те обичам.
Силна съм да съм море,
което с вълните сини
прехвърля всеки миг,
забравя спомени мними,
заглушава тихия ми вик.
Силна съм и да мразя,
даже силно да боли.
Силна съм и да се пазя,
да спра ненужните сълзи.
Силна съм да бъда тиха,
силна съм да съм небе,
да бъда даже никой,
докато любовта умре.
Силна съм дори да плача,
в смеха се всичко ще тая.
Пропасти тихо ще прескачам
и даже тихо ще мълча.

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 7 ! §§

addictedtou
03-21-2006, 19:06
Vqrno lubovta e vajna za nas teenage-rite...no ne tq e na pyrvo mqsto... zamislql si si se kolko boli kogato..nqkoi tvoi lubim chovek si zaminava ot tozi svqt...i kak se chuvstvash kogato si iskal da mu kajesh i da napravish za nego tolkova mnogo neshta a ne si uspql??I razbirash kak bolkata ot lubovta nqma nishto obshto s tazi...Vqrno i ot neq boli...no kakto kazvash ti lubov bez sylzi nqma...taka che...kazvai i pokazvai vsichko koeto iskash na horata ot sem i priqtelite da ne syjalqvash kogato veche shte gi nqma...obichai gi i gi razbirai!!A lubovta shte doide...tq ne e tolkova vajna...kolkoto obichta na sem...zashtoto bez partnior shte prejiveesh,no bez...chovek ot sem na koito znaesh che vinagi shte mojesh da razchitash edvali....

SeXyTo_f
03-21-2006, 19:14
BRAVOOO =D> =D> =D>

sometimes_
03-21-2006, 19:34
Temata q moq :wink: Pak zabravih da se logna.

Nofacenoname
03-21-2006, 19:58
Всеки ден влизам във форума и чета за хора, разочаровани от любовта (включително и аз) :? . И днес когато за пореден път се скарах с гаджето и за пореден път бях на път да се разплача, си казах "Стига вече!". Аз съм на 16 години и още от сега вгорчавам живота си. И за какво?-Заради едно момче, което даже не уважава чувствата ми. И се зачудих какво всъщност обичам в него? Наистина незнам, карали сме се повече пъти от колкото сме се виждали за тия 9 месеца.
Та пиша това, за да кажа на всички, които не намират смисъл да живеят, за всички, които са в депресия и мислят, че е дошъл края на света заради любовта. Огледайте се около себе си и вижте... сега ни е времето да живеем, а не да страдаме. Вярно е, че няма любов без сълзи. Така е! Но аз говоря за такива като мен, коита знаят, че няма смисъл да се борят и въпреки това продължават. Спрете! Няма смисъл от всичката тая болка, която си причиняваме сами... Има толкова хубави неща, за които да се живее, не ги пропускайте.

Вече съм силна да тичам,
силна съм дори без теб.
Може би не те обичам.
Силна съм да съм море,
което с вълните сини
прехвърля всеки миг,
забравя спомени мними,
заглушава тихия ми вик.
Силна съм и да мразя,
даже силно да боли.
Силна съм и да се пазя,
да спра ненужните сълзи.
Силна съм да бъда тиха,
силна съм да съм небе,
да бъда даже никой,
докато любовта умре.
Силна съм дори да плача,
в смеха се всичко ще тая.
Пропасти тихо ще прескачам
и даже тихо ще мълча.
Много си права!Защо да си вгорчаваме живота?Живейте си живота защото после ще е прекалено късно!Живота е пред нас ;-)
Не всичко е любов! \:D/

^sladyranka`
03-21-2006, 20:05
Bravo! =D> Super e

cold_kiss
03-21-2006, 20:11
macka tova naistina e edna strahotna tema...uvajavam hora kato tebe koito vypreki bolkata ot lubovta namirat sili da prodyljat da se borqt i da vdyhvat doverie na ostanalite koito moje bi sa po-slabi i gi e starh pove4e ot tova da bydat naraneni povtorno...
a 6to se otnasq do bolkata koqto ostava sled lubovta..ami tq e silna da...ama vse pak tezi momenti koito ostavat sled razdqlata..tezi momenti koito ste prekarali zaedno...bili ste 6tastlivi,ne ste misleli za drugo...edinstvenoto na sveta ste bili vie....ami da tezi spomeni sa bezcenni za6toto vse pak s vremeto nie zabravqme gadnite momenti,bolkata i tova koeto pomnim ve4e sa krasivite emocii...
a bez lubov...tova ve4e e po-gadno...imalo e momenti v koito sym se 4uvstvala 4e sym sama ,4e na nikoj ne mu puka za men..4e na celiqt tozi svqt az sym sama...bez lubov ostava spomenyt samo za bolkata a tezi krasivite spomeni ot 4udesnite emocii nqma da gi ima :(
za tova...hora ne syjalqvajte 4e ste obi4ali ili 4e ste bili obi4ani...mislete samo za priqtnite spomeni i zabravete tygata...znam 4e e trudno no prosto se ostavete na vremeto....

cold_kiss
03-21-2006, 20:14
a za stih4eto koeto si napisala.. :)mn e krasivi4ko....i realno
naistina mi haresva a i vqrvam 4e i dr 6te sa na moeto mnenie...prodyljavaj v sy6tiq duh ;)

Sunny_stz
03-21-2006, 21:04
Kato si 4uvstval nqkoi blizo do sebe si,kogato si spodelql svoite dni s nego,svoite problemi dori i ti e bilo priqtno,kogato si izjivqval hubavi i lo6i momenti s nego ,s edna duma kogato si OBICHAL[ne stava vupros samo vlubvane i nqkakvo vremenno uvle4enie],a naistina lubov,boli adski zlove6to!!!I dosta teenove sa go izpitvali !No az usoqh da preodoleq bolkata kato si kazah ,4e 6te ima o6te mnogo ne6ta da vidq ot jivota,6te se zapoznavam s mnogo novi hora i 6te sre6tna nqkoi po-podhodq6t,nqkoi koito 6te me obi4a ,taka kakto az nego!!!Taka istinski !!!!Izpitvala sum mnogo bolka ot lubovta ,no nadejdata ostava!Vqrvam ,4e 6te namerq tova,koeto iskam i to 6te bude s men do kraq na dnite!
Eeeh ,kolko krasivo!!!