PDA

View Full Version : Луната



>@>>>@<
03-21-2006, 20:51
Здравейте, днес като никога, гледах новините по Бтв, където съобщиха, че вече всеки българин може да закупи парцел на Луната..(???), ДА, луната вече се продава..
жалко нали..
Всеки път, когато погледнете към нея, тя вече няма да притежава онази магическа и приказна сила, а ще бъде просто един обект на покупко - продажба..
И ако досега сте си мислели, че луната е на всички, вече не..тя е разделена, разпарчетосана и принадлежи на Петкан, Драган и не знам си още кой..
Според информацията по Бтв, лунните парцели не са скъпи, но каквато и да е цената им, кой има право да продава и да печели от нещо, което не е негово..
На много от вас, темата ми ще се стори безсмислена..но всъщност поводът за нея е поредното безумие, което ни се случва..
На всички романтични души, обичащи лунните разходки, ще кажа само едно.. наслаждавайте им се, докато собствениците не са решили да поискат такса "лунно осветление"...

Master_88
03-21-2006, 20:58
Има хора,които не си знаят парите и ще си купят частна собственост на Луната. Не защото им трябва,а,за да се покажат. Друг е въпроса за какво ще я използват

air_wisp
03-21-2006, 21:02
Е тва е глупаво!И при кой отиват тези пари които се дават за парцелите?При собственика на Луната?Кво да кажа...много глупаво...поредната простотия :-& #-o :-#

machoka
03-21-2006, 21:09
Луната е точно такава, каквато я виждаш :idea: И това важи в пълна сила за много неща около нас. Някой може да вижда в нея своята инвестиция, аз като погледна нагоре виждам все още мистериозно светещо кълбо, единствен свидетел на много страстни нощи. :)

rusalkata_
03-21-2006, 21:27
:cry: и аз го гледах това по телевизията.да продаваш Луната...отвратително е...накъде върви света?!за тези тъпанари които са измислили тази подигравка с Луната спецално ще им купя парцели на Слънцето та да се изпържат и изгният там! :x

lainagovna
03-21-2006, 21:46
чудят се как да ти вземат парите

tra^la^la
03-21-2006, 21:47
поредната глупост...ама ми е все едно...не виждам как някой ще ми отнеме луната...или правото да си я гледам нощем...луата винаги ще си е там...цял живот"
\/

ledenata_kralicA
03-21-2006, 21:54
tva da prodade6 ne6to kato lunata,koeto po nikakuv na4in ne moje da
bude tvoe ....pulnata prostotiq!!!!predstavete si sled 100godini poglejda6 kum lunata v edna prekrasna no6t i vijda6......ku6ti4ki
tova moje da te otkaje da me4tae6 :smt013

Estranged
03-21-2006, 22:18
Ех, толкова ли ви е трудно да го разберете? Това е точно за най-романтичните. Просто даваш определени пари и ти дават някакъв сертификат и го подаряваш на любимия човек. Като звездите. Никой няма да тръгне да я заселва, потъпква и т.н. Това просто ще бъде един прекрасен подарък за един романтик. Никой няма да ви открадне Луната, не се безпокойте.

cannabinoid
03-21-2006, 22:25
Ами аз ще къпя 1 кв.мм. и ше кажа на жена ми, че е цялата луна ;-) и тя ще отиде да провери ли ?

KRaLiCa_na_OrGaZmA
03-21-2006, 22:57
tva da prodade6 ne6to kato lunata,koeto po nikakuv na4in ne moje da
bude tvoe ....pulnata prostotiq!!!!predstavete si sled 100godini poglejda6 kum lunata v edna prekrasna no6t i vijda6......ku6ti4ki
tova moje da te otkaje da me4tae6 :smt013

haha tova s kashti4kite mi haresa :-) . no naistina mn glupavo . i da si kupat
zemq tama nema kfo da q pravqt .

thirteen
03-21-2006, 23:22
Ех, толкова ли ви е трудно да го разберете? Това е точно за най-романтичните. Просто даваш определени пари и ти дават някакъв сертификат и го подаряваш на любимия човек. Като звездите. Никой няма да тръгне да я заселва, потъпква и т.н. Това просто ще бъде един прекрасен подарък за един романтик. Никой няма да ви открадне Луната, не се безпокойте.
da za zvezdi i az sym chuvala .. Spoko ‘ora

LyLa
03-22-2006, 09:07
200 lv za da pritejava6 4ast ot lunata qko a

fti4ka
03-22-2006, 09:18
ахах да и аз разбрах за тая оферта :D чудно кой ли шси купи парцел на луната.... за кво ше му е :-k

ledenata_kralicA
03-22-2006, 09:26
xax na vsi4koto otgore q prodavat evtino.Aide da hodim da si kupim :P

korn___
03-22-2006, 09:47
6te si kupq nqkolko dekara ta kat kacne nqkoi den sovalka da slojat edin ogromen svete6t nadpis "are lqgai si be vampir" :}} hahahahaha

blondito:)
03-22-2006, 10:21
Olele,nqmam dumi prosto :? Kake v1zmojno podobno ne6to..ne stiga,4e jiveem v edin absolutno komersialen svqt,ami sq i nebeto i nebesnite tela nqma da sa neprikosnoveni ot 4ove6kata anarhiq..ebasi :x Te za ko naprao ne obqvqt dan1k v1zduh,kakto se ebavaha vedn1j v NLO*mislq,4e tam be6e*, 4e toku-vij nqkoi gl1tnal malko pove4ko ot pozvolenoto mu..a Lunata-ha,4e kak 6e si sedi tam v nebeto,bez da e ](*,) ot horata..haha,ne sme6no mi tragi4no ze da staa..

Ini4ka
03-22-2006, 13:11
За вас незнам, обаче за мен луната винаги е била символ на романтиката, любовта... ако щете и на свръх силата... С продаването на парцели от нея тя се опорочава според мен... Как може на едно от малкото места където човека не е оставил своя отпечатък дори и там да се покаже безкруполността на човека, манията му за власт и пари... мисля че е прекалено, глупаво и наи вече гавра със вселената!

Crazy_Vamp
03-22-2006, 13:21
Ама това е пълна свинщина! И като я купи някой, после какво ще ни бъде без луна? Тя да не е ...абе не знам как да се изразя... :?

Enrique.Iglesias
03-22-2006, 13:59
Не знам,но аз лично никога не съм искала да отида на Луната.
Колкото до парцелите,наистина не е много разумно.Сега хората ще се разпръснем на две планети,разстоянието между които хич не е малко.Ами ако твой приятел отиде там,нима ще може когато си поиска да се върне да се видите?Не.Ще си стоят цяла вечност в тая пустош,в тия лунни парцели и ще се чудят кво правим ние на Земята.А ние,вечер като погледнем към тази планета,какво ще видим?Та Луната няма да е същата...няма.Пък и защо ще харчат пари за глупости,като има толкова по-разумни неща?Оф боже...Човек става по-тъп и по-тъп,но с по-голямо въображение.