PDA

View Full Version : Присъдената коса????



SheLLia
03-21-2006, 20:02
Здравейте на всички фенки на изкуствените коси :)) Искам да попитам някой ако си е присаждал коса как става това .... но не с лепени кичури,а с ленти.С три ленти ще стане ли или ще стои грозно?Ще помоля всички които имат някаква точна и ясна представа да ми пишат :P

SLaDkO_Mi6Le
03-21-2006, 20:23
а защо не лепени?аз сам си присаждала миналата година лепени и не беше лошо да ти кажа!ти защо точно си решила ленти?:) ами пробвай де според мене 3 ленти ще е добре ама май ще трябва да ходиш всеки месец на поддражка много играчка е поне така ми казваха де докато лепените може 3 месеца без да ги бараш!:)

SheLLia
03-22-2006, 12:11
SLaDkO_Mi6Le: ...ми да ти кажа,разговаряла съм с фризьори и лентите се пришиват на всеки 4-5-6 месеца от зависимост как ти расте косата.Казаха ми , че с лепените много гори косата аз за това съм решила с ленти,поне за сега мисля че това е най-добрият вариант.За лепените кичури не съм разпитвала и не знам нищо....искам да разбера за лентите малко по подробно някой ако си е слагал.Как се слагат?Колко ленти? и каквото се сетите друго