PDA

View Full Version : Групово Отслабване



Belotrasicaта
03-21-2006, 20:54
Предлагам да си сформираме групичка и да отслабваме заедно, катно се стимулираме една друга. И другият ми въпрос е:
Как да сваля 2 килограма за 10 дни? И какви упражнения трябва да правя за да постегна корема, че зимата му се отрази зле?[/quote]

648541
03-21-2006, 20:58
ooo daaaa az sum mn navita!!!emi az sega 6te trqabva malko da se poograni4avam-trudno no nqma kak.naistina zimata nai se otrazila lo6o na vseki :evil: emi uprajnenie osven koremni presi za korem drugo nz

De_mikke
03-21-2006, 22:39
mn dobra ideq i az se vklu4vam,ama 4akam uprajneniq,6tot az neznam

FlowerinesS
03-22-2006, 05:58
Аз попринцип съм си на някво ограничено хранене от доста време,ама резултата е запазване на теглото и мъъничко надолу.Упражнения-ако ти трябват за домашни условия си свали от нета има разни тае бо-на Били Банкс,каланетика съм виждала,а има и такава програма,която като си дадеш разни мерки и теглото,което искаш да постигнеш то прави хранителен режим и ти избира упражнения,които си ги гледаш на филмче с тая програма..или нещо такова.Някъде бях пуснала линк,но не мога да го намеря.Иначе съм съгласна :D

Belotrasicaта
03-22-2006, 07:36
Ами хайде от петък да започваме, че може да има и други желаещи. Предложете какво да правим. Аз мисля да бягам в парка!

fti4ka
03-22-2006, 08:13
аиде и аз се включвам обаче как ше се контролираме не ми е ясно.....

forrzi
03-22-2006, 08:38
и аз съм насвиняла зимата
а искам да кажа че от супер мноо време за по 1-2 месеца пазя некфа диета и е мноо лесно да отслабнеш с 2 кг за 10 дена
прайш следното-започни от 20 коремни преси сутринта,на обяд направи 25,а вечерта ПРЕДИ вечеря 30 и така ги увеличавай всеки ден ,движение,ядеш салатки,пълнозърнест хляб,риба,плодове,зеленчуц ,млечни продукти,но по-малко и така ше стане
яж малко,но често-по 6 пъти на ден :-D
и помни-ДВИЖЕНИЕ МУ Е МАЙКАТА!

kissorankata
03-22-2006, 11:06
Айде и аз се включвам че нещо тая зима малко качих килограми...Уместен въпрос как ще се контролираме...?И аз това се чудя... :wink:

......
03-22-2006, 11:41
vklu4vam se .ina4e uprajneniq mnogo ama malko ot tqh sa efikasni a i tva koremut e mnogo uporito gadnqr4e i ne im se dava na presite :( :( ](*,) predlagaite ako znaete ne6to naistina efikasno i razbira se dulgotraino
haide macki

better_life
03-22-2006, 12:33
aideee i az! :lol:

stel4eto__
03-22-2006, 12:39
xaxa aide i az moje,az po princip sqka sabota i nedelq ti4am taka 4e na men tova ne im problem,a i sega mislq da probvam taq lunna dieta da vida ima li faida ot neq
az imam edin vapros-kakvi uprajneniq da pravq(osven ti4aneto,koeto i bez tva si go prava)za da se stegna,a ne za da otslabna,za6toto nqmam nujda ot otslabvane,osven pri korem4eto malko,ama iksma da se stegna malko

tainstvenata
03-22-2006, 13:45
emi i az se vklu4vam :) na4i az sq si zeh edni hap4eta det mi gi prepory4aha i nqmat strani4ni efekti i lekarkata mi gi kaza oba4e sled 2 meseca 6tqlo da ima efekt oba4e bez da se ograni4avam nqq stane tai 4e predlagaite :) xaxa

Ice_Queen
03-22-2006, 13:49
stel4e,ако имаш в предвид за Лунната диета ,която се състой от 12 до 12 на др ден да не се яде..от опит ти казавам-НЕ ПОМАГА!( и не съм я правила само 1... :evil: )
а иначе и аз се вклювам! :mrgreen:
Замислила съм да намаля сладишчетата,хляба,да увелича ябълките,портокалите; Взела съм си 1 стягаш лосион за тяло ииии съм си направила комплекс от упражнения!

А хайде да се реши как ще се контролираме (как звучи :smt005 )

Ice_Queen
03-22-2006, 13:52
emi i az se vklu4vam :) na4i az sq si zeh edni hap4eta det mi gi prepory4aha i nqmat strani4ni efekti i lekarkata mi gi kaza oba4e sled 2 meseca 6tqlo da ima efekt oba4e bez da se ograni4avam nqq stane tai 4e predlagaite :) xaxa

Я кажи повече за хапчетата :-s

bibata_sf
03-22-2006, 14:16
ooooo ma i az se vklu4vam ama aide de izberete nqkakuv rejim deto vsi4ki da spazvame vsi4ki nali zaedno da otslabvame :-k

stel4eto__
03-22-2006, 18:14
stel4e,ако имаш в предвид за Лунната диета ,която се състой от 12 до 12 на др ден да не се яде..от опит ти казавам-НЕ ПОМАГА!( и не съм я правила само 1... :evil: )
а иначе и аз се вклювам! :mrgreen:
Замислила съм да намаля сладишчетата,хляба,да увелича ябълките,портокалите; Взела съм си 1 стягаш лосион за тяло ииии съм си направила комплекс от упражнения!

А хайде да се реши как ще се контролираме (как звучи :smt005 )
nz dali govorim za edna sa6ta lunna dieta :lol: ,za6toto taq det sega 6e q prava si ima opredelen 4as v koito zapo4va naprimer dnes e ediniq den i tq zapo4va v 21:11h ili pone az taka razbrah,6toto go namerih v internet tova i kato go 4etoh razbrah 4e zapo4va dnes v 21:11i sar6va utre v 21:11,a sledva6tiq pat kogato si ima drug 4as i taka,a nqma opredelen 4as za vseki edin den
ako si po zapoznata 6te mi go izqsni6 li tova,6toto tva mi e parvata dieta koqto spazvami qvno ili govorim za razli4ni dieti ili az ne sam razbrala... 8-[

FlowerinesS
03-22-2006, 18:47
stel4eto__ , Правилно си разбрала.Ако искаш ще ти дам линк към всички дати с часове за лунната диета :D
Правя това чудо от около половин година,но си признавам,не съм редовна напоследък.Иначе има всяка седмица.Килограмите,които съм свалила с тази диета не се връщат засега,защото се ограничавам,ако започна да ям като луда едва ли няма да ги върна. :wink: Определено е ефикасна,но само когата наистина си само на ВОДА 24 часа,не да пийнеш 1 кафе,1 сок,1 ябълка и 1 домат..то пак няма лошо ,но резултатът е съвсем различен...

stel4eto__
03-22-2006, 18:51
FlowerinesS mersi mnogo,az do utre ve4erta ve4e sam re6ila,4e 6e sam na voda i predi malko hodih do magazina i si vzeh 2 qbalki i 1 banan i 6te se opitam da se ograni4a do tova,dano da udpeq,6toto tva korem4e trqa da go namala malko :)

why_be_normal
03-22-2006, 20:09
stel4eto__ , Правилно си разбрала.Ако искаш ще ти дам линк към всички дати с часове за лунната диета
dai go na men toq link az 6te q probvam
i tova za ednakviq rejim sy6to e mn dobra ideq
ima li nqkoi malko po-opiten v odslabvaneto 6toto az iskam da si svalq malko pove4e kilca okolo6-7 kilca kato cqlo imam stegnato tqlo no sym natrupala dosta slaninki taka 4e HELP ako nqko moje :)

stel4eto__
03-23-2006, 12:13
stel4eto__ , Правилно си разбрала.Ако искаш ще ти дам линк към всички дати с часове за лунната диета
dai go na men toq link az 6te q probvam
i tova za ednakviq rejim sy6to e mn dobra ideq
ima li nqkoi malko po-opiten v odslabvaneto 6toto az iskam da si svalq malko pove4e kilca okolo6-7 kilca kato cqlo imam stegnato tqlo no sym natrupala dosta slaninki taka 4e HELP ako nqko moje :)
az sa6to go imam linka i ot tam sam si gi vzela eto ti go:
http://www.pudriera.com/index.php?mode=statii&id=281

Poulet
03-23-2006, 13:09
Упражненията,които аз правя всяка сутрин са: 50 коремни преси,50 клякания и едно много добро за стягане на дупето-облягаш се с гръб към стената,свиваш краката в коленете,надигаш се на пръсти и така стоиш 5 мин. без да мърдаш.Все едно стоиш на стол,само че на пръсти и столът го няма. :smt005 При мен помага-освен,че ми стегна дупето,и краката ми станаха екстра.Пробвайте!

terry
03-23-2006, 13:14
az sam za broite i men :!:

Ice_Queen
03-23-2006, 15:53
stel4eto__ , Правилно си разбрала.Ако искаш ще ти дам линк към всички дати с часове за лунната диета :D
Правя това чудо от около половин година,но си признавам,не съм редовна напоследък.Иначе има всяка седмица.Килограмите,които съм свалила с тази диета не се връщат засега,защото се ограничавам,ако започна да ям като луда едва ли няма да ги върна. :wink: Определено е ефикасна,но само когата наистина си само на ВОДА 24 часа,не да пийнеш 1 кафе,1 сок,1 ябълка и 1 домат..то пак няма лошо ,но резултатът е съвсем различен...
Stel4e,поне при мен точно тази диета ( за която казва и FlowerinesS)не помага!!!!!!!!!! ](*,)
явно е различно за всеки! :-k :?

Tedito_baby
03-23-2006, 19:20
И аз се включвам и тъй като смятам че съм поне малко опитна ще дам малко съвети на всички:
1. Никакви лунни диети [-X и тем подобни ще ви помогнат да задържите килограмите, които сте отслабнали
2. За да се отслабне ефективно се иска много труд и движение
Сега ще ви разкажа как отслабнах миналото лято(е вярно зимата пак качих 2 килограма, но то си е нормално):
Не съм спазвала никакви диети, а само спряхда ям всякакво сладко(освен по една лъжичка мед в чая вместо захар), никакъв бял хляб само пълнозърнест, никакво пържено, замених олиото в салатите със зехтин, повечко заленчуци, плодовете също ги ограничавах(до 2 на ден), киселото мляко е много полезно, но прясното трябва да се ограничава особено след 16 години. Друго за сега не се сещам ако има нещо за храненето пак ще пиша. Освен това хубаво е да се броят калории. Сметнете си колко калории са ви нужни за да функционира правилно тялото и след това извадете от тях от 200 до 500 така ще получитв границите които трябва да спазвате. Ето как да ги сметнете:
РП:655 + (9.6 X кг) + (1.8 X височина в см) - (4.7 X години)
Умножете РП по коефициента, отговарящ на вашата физическа активност:
1. Заседнал начин на живот с малко движение = РП X 1.2
2. Лека физическа активност (леки упражнения или спорт 1-3 дни в седмицата)= РП X1.375
3. Ако се движите със средна натовареност (не много тежка физическа дейност/спорт 3-5 дни е седмицата)= РП X 1.55
4. Тежка физическа дейност (усилени тренировки/физическа работа 6-7 дни в седмицата) = РП X 1.725
5. Ако сте изключително активни (много тежки физически упражнения, спорт и физическа работа, 2-разови тренировки и т.н.)= РП X 1.9
Сега за упражненията. Всеки ден ходя до училище пеша(около 40мин). Знам на някой не му е възножно, но трябва да намерите време за една хубава разходка, отразява се добре на фигурата и тонуса. Освен това ходя на народни танци 4 пъти в седмицата за по 2 часа. Сеъчетавам полезното с приятното. И поне 1-2 пъти в седмицата правя упражнения вкъщи. По-късно ще напиша една примерна тренировка за вкищи.
Ако имате възможност ходете на фитнес 2-3 пъти в седмицата, но задължително с инструктор в началото иначе няма да има ефект знам от личен опит.
Знам че стана много дълго, но се надявам че поне някой го е прочел. Някой ако има въпроси да пита. И последно имам едно предложение: Искате ли да си пишем кой какво е ял за през деня и какви упражнения е правил за да може да се контулираме по-лесно. Освен това така можем да си помагаме взаимно. Който е за да пише какво е ял и тн.

Ice_Queen
03-23-2006, 20:20
" Искате ли да си пишем кой какво е ял за през деня и какви упражнения е правил за да може да се контулираме по-лесно. Освен това така можем да си помагаме взаимно. Който е за да пише какво е ял и тн."
еми аз прочетох ,но да си броя калориите ..няма да се справя,ще оплеснам нещо :oops:
тва последното ми звучи интересно обаче,др какв :mrgreen: о мислите?

Tedito_baby
03-23-2006, 20:40
Броенето на калории не е задължително просто аз така се контролирам по-лесно. Утре ще пиша какво съм яла нали аз предложих нека аз да започна.

mimetoo
03-24-2006, 13:47
naistina ima mn jelaeshti za otslabvane no kakto kazahte po gore..seki trqbva da predlaga nqkakvi predlojeniq za hranene i uprajneniq i t.n O:)
po gore bqha kazali neshto za nqkakvi hapcheta ama taka i ne se utochni tochno kakvi bqha...
a pak za uprajneniqta:az hodq na fitnes dva pati v sedmicata i 1 pat na taibo.hodq ot 1 mesec noo instruktorkata mi kaza che lesno ne se toplqt maznini i se iska mnogo postoqnstvo.naprimer ne za 1-2 meseca da si stegnesh korema i t.n
nai lesno se svalqt kilogrami i se stqga tqloto prez lqtoto.naprimer si kombinirash vseki den kakvo shte pravish-bqgane,karane na koleo,razhodki a pluvaneto e izkluchitelno polezno dori svobodnoto.mn dobre se otslabva i s dinite tai kato te sadarjat golqmo kolichestvo voda no za jalost sega oshte nqma dini.amii nz oshte kvo da kaja.predlojete nqkakvi uprajneniq za vkashti... :lol:

why_be_normal
03-24-2006, 16:08
ami tova za ednakviq rejim kakto kazah e mn gotina ideq oba4e ne smqtate li 4e vseki 4ovek si e s razli4en organizym i po razli4en na4in 6te svalq pyk i vie po kolko kilca gore-dolu iskate da svalite?tova koeto az pravq e da ne qm sutrin do 11 i ve4er ot 6 natam i 2 pyti sedmi4no hodq na trinirovki za po 45min samo4e neznam dali e dostaty4no za tova ot ponedelnik misle da ograni4a sladkoto gaziranoto i hlqba pyk da vidim kakyv 6te e rezultata

sexy_play_baby
03-24-2006, 16:18
i az se vkliu4vam :)

tainstvenata
03-24-2006, 20:52
Ice_Queen emi zna4i kazvat se "худея" struvat 20lv i az piq po edno na den lekarkata tai mi kaza i kaza 4e sled 2-riq mesec 6te trqgva da usetq promqna ve4e ... zna4i hap4etata za 60 v kutiika

tainstvenata
03-24-2006, 20:57
em da vi kaja az treniram tennis i po4ti seki den igraq po pove4e ot 1 4as am oba4e imam nqkolko vaprosa zna4i .. ima hora koity nemogat da se ograni4avat v daskaly smisal srugite qdat nqkfi hamurgeri t.n i toi nemoi da qde qbylka ili nz .. tfa kak se preodolqva ..

tainstvenata
03-24-2006, 21:01
a sega se setih zna4i az iskah da hodq na fitnes ama o6te ne sam navyrshila 14 i mi kazaha 4e ne bila hubavo .. maika tam pitala tam da hodq i da mi sastavqt nqkfa programa ama kazali 4e ne bila hubu .. ama ako ne e sega lqtoto zadyljitelno 6e hodq

Tedito_baby
03-24-2006, 21:12
ami tova za ednakviq rejim kakto kazah e mn gotina ideq oba4e ne smqtate li 4e vseki 4ovek si e s razli4en organizym i po razli4en na4in 6te svalq pyk i vie po kolko kilca gore-dolu iskate da svalite?tova koeto az pravq e da ne qm sutrin do 11 i ve4er ot 6 natam i 2 pyti sedmi4no hodq na trinirovki za po 45min samo4e neznam dali e dostaty4no za tova ot ponedelnik misle da ograni4a sladkoto gaziranoto i hlqba pyk da vidim kakyv 6te e rezultata
Вярно е че всеки има различен организъм, но свалянето на килограми горе долу става по еднакъв начин, а именно намаляване на въглехидратите. Тва че ядеш сутрин до 11 и вечер от 6 не го разбрах?!? Да не би да не ядеш в интервала 11 - 6. Хранете се номарлно! Даже е хубаво да ядем по 5-6 пъти на ден за да не се забави метаболизмът, което ще ни доведе по-големи проблеми.

Tedito_baby
03-24-2006, 21:25
em da vi kaja az treniram tennis i po4ti seki den igraq po pove4e ot 1 4as am oba4e imam nqkolko vaprosa zna4i .. ima hora koity nemogat da se ograni4avat v daskaly smisal srugite qdat nqkfi hamurgeri t.n i toi nemoi da qde qbylka ili nz .. tfa kak se preodolqva ..
Защо да не може да си вземе ябълка?!? Всеки си яде каквото иска, това че те се тъпчат с боклуци теб не те интересува. Плюс това н яж само една ябълка ами примерно и 50-100 г фъстъци или бадеми.
А относно фитнеса .... ами да ти кажа по този въпрос има противоречиви мнения и за това по-добре ще те посъветвам да изчакаш поне една година с него. Купи си дъмбели или гирички от някой магазин(примерно 3-4 килограмовите са идеални). Сега ще напиша и малко упражнения за вкъщи....

Tedito_baby
03-24-2006, 21:29
1.Лицеви опори - 2 серии по 10-12 повторения
2.Разтваряне встрани с дъмбели
3.Бицепсово сгъване - 2 серии по 10-12 повторения
4.Трицепсово разгъване с една/две ръце - 2 серии по 10-12 повторения
5.Клякане - 3 серии по 25 повторения
6.Напади - 3 серии по 20 повторения
7.Изтласкаване на таза - 4 серии по 30 повтореня
8.Коремни преси - 4 серии по 25 повторения
9.Повдигане на краката от тилен лег - 4 серии по 25 повторения
Като се включи малко кардио тази тренировка е идеална. Другият път друга ще пусна.

03-25-2006, 02:37
Tedito_baby
az treniram vseki den po 1 4as. za da si iz4islq kaloriite v koq grafa spadam? nomer 4 tejka fizi4eska deinost li? O:)

Пепи Дъ Ай
03-25-2006, 03:42
От 10 кладенеца вода събирате и пак нищо не правите... В основата на всичко е знанието, а в тази тема ня видях някой да знае поне малко как и колко да отслабна.
Ако спазвате тези работи може и да успеете:
-ограничаване на простите въглехидрати до минимум.
-в менюто предимно храни съдържащи белтъчини и ненаситени мазнини
-хранене на малки порции и често.
-храненето след 7-8 вечерта да се сведе до минимум.
-наблягане на сурови и натурални храни.
-следене на калориите т.е. да сте с 500кал по-малко от нужните ви за деня.
Другото, което ви остава е просто да тичате или да карате колело.

Айде с здраве. ](*,)

Tedito_baby
03-25-2006, 06:43
От 10 кладенеца вода събирате и пак нищо не правите... В основата на всичко е знанието, а в тази тема ня видях някой да знае поне малко как и колко да отслабна.
Ако спазвате тези работи може и да успеете:
-ограничаване на простите въглехидрати до минимум.
-в менюто предимно храни съдържащи белтъчини и ненаситени мазнини
-хранене на малки порции и често.
-храненето след 7-8 вечерта да се сведе до минимум.
-наблягане на сурови и натурални храни.
-следене на калориите т.е. да сте с 500кал по-малко от нужните ви за деня.
Другото, което ви остава е просто да тичате или да карате колело.

Айде с здраве. ](*,)
Това което казваш ми е напълно ясно, оабче как да им го обясня като те държа да се подложат на някакви диети от типа китайско чудо и да се тъпчат с хапчета. Никой от тях едва ли ще се захване със броене на калории и едва ли знаят в коя храна какво се съдържа. И аз не знаех, но с много четене на литература сега знам много повече за това как да отслабна здравословно и как да задържа после килограмите. И друг път в този форум съм се опитвала да обясня обаче една от постоянните потребителки едва ли не ме изгони от тук. Е спрях да се опитвам да давам акъл на теб ако ти се занимава ... прав ти път

Tedito_baby
03-25-2006, 06:50
Tedito_baby
az treniram vseki den po 1 4as. za da si iz4islq kaloriite v koq grafa spadam? nomer 4 tejka fizi4eska deinost li? O:)
Ами ти си знаеш най-добре дали наистина ти е тежка физическата дейност.

mimetoo
03-25-2006, 12:31
eee Tedito_baby ne se nervirai taka :)
i q spodeli neshto ot tvoite nachini na otslabvane.6te mi e int da gi procheta :wink: aide chakam... :P

Ice_Queen
03-25-2006, 13:50
на мен тия дни ( може би за около седмица) не знам как но свалих 1 кг,а изобщо не съм се спирала от шоколади и т.н.( мн нерви ми се събраха ) ..
иначе тука се заформи лафче за упражненията в домашни условия ,Tedito_baby може ли да кажеш още няколко ,понеже аз например изобщо не мога да правя лицеви опори :?

Tedito_baby
03-25-2006, 16:19
на мен тия дни ( може би за около седмица) не знам как но свалих 1 кг,а изобщо не съм се спирала от шоколади и т.н.( мн нерви ми се събраха ) ..
иначе тука се заформи лафче за упражненията в домашни условия ,Tedito_baby може ли да кажеш още няколко ,понеже аз например изобщо не мога да правя лицеви опори :?
http://spidersport.com/home-workout.php
Ако не можеш да правиш лицеви ги прави както във този линк дето ти дадох. Друго завкъщи ... ми скачане на въже, тичай на близкия стадион, карай колело. Все пак кардиото си е задължително.

Tedito_baby
03-25-2006, 16:58
eee Tedito_baby ne se nervirai taka :)
i q spodeli neshto ot tvoite nachini na otslabvane.6te mi e int da gi procheta :wink: aide chakam... :P
Съжалявам че се ядосах така, но преди два-три месеца ми се скараха че предлагам такива идеи. Просто не ми се занимаваше по-лесно ми беше да кажа че броенето на калории не е задължително и просто да изброя какви храни да ядете и какви не. Но щом имаш желание ще ти обясня по-подробно. И да кажа това не е "мой начин", всмисъл много хора така отслабват. Ами в общи линии Пепи Дъ Ай каза за какво става дума. Броенето на калории е задължително, след 6 часа никакви въглехидрати(освен ако нямаш тренировка тогава), простите въглехидрати се ограничават до минимум, 20-25% от калориите дневно трябва да са ти въглехидратите(в грамове не знам колко се получава трябва да си го сметнеш) и вече въпроса с мазнините е спорен. Ако смяташ че увеличаването на мазнините ще ти помогне пробвай се примерно ги увеличи до 50% и останалото белтъчини. Но ако смяташ че няма да ти помогне мазнините трябва да са на 15-20% и останалото са белтъчини. На мен лично ВМ - НВД не ми деиства напротив качвам килограми. На всеки организъм различно. На всеки 7 дена се прави един високовъглехидратен ден за да не свиква организмът. Демек да се олесни горенето на мазнини. Храни се минимум 3-4 пъти на ден 5-6 е най-добре. Винаги закусвай! Ограничавай преработените храни, яж такива в близко до натуралното им състояние. Пий по 10-12 чаши вода минимум. Ето ти горе - долу позволените храни:
1.Всички видове месо, риба, субпродукти (дроб и дробчета разбира се), бекон, без колбаси (може само сухи и много чисти филета, като пуешко, пилешко, свинско)
2.Всички млечни (мляко, сирена), без топените и вносни неща (гледай опаковките за съставките, често имат маргарин или други хидрогенизирани мазнини). Като за праясното мляко по-горе съм писала
3.Яйца, приготвени по всякакъв начин(а ако ги пържиш не слагай мазнина)
4.Зеленчуци: всички, за които се сетиш, особено зелените на цвят като броколи и спанак; карфиол, зеле, краставици, домати, тиквички, гъби....Избягвай картофите и други корени с много нишесте(съдържат много въглехидрати), варива (боб, леща)в умерени количества, като винаги предварително се накисватпоне за 1 нощ преди да се сготвят.
5.Плодове: максимум до 2 по възможност по-кисели плода (грейпфрути и лимони всеки ден). Във времето около тренировка може да си позволиш повече плодове.
6. Ориз - никакъв освен ако не е кафяв и то в умерени количества.
Сметни си колко калории са ти нужни и от тях извади 200-500. Друго не се сещам. Напиши ми един ден какво си яла или примерно утре какво ще ядеш и ще ти кажа къде бъркаш и какво да управиш. Ако имаш повече въпроси питай.

Tedito_baby
03-25-2006, 17:04
Сетих се и още нещо никакви китайски храни, нито мак доналдс, нито дюнери, нито пици и там други такива каквито се сетиш. И никакви пакетирани храни ... имат много транс мазнини. Ядки до 50-100 г на ден като внимаваш с калориите и мазнините са полезни(сурови само че). За сега е това чакам да ми напишеш едно твое примерно меню.

mimetoo
03-25-2006, 17:39
Tedito_baby mn ti blagodarq i super me ulesni kato mi kaza koi hrani sa mi pozvoleni i koi ne.samo che mn mi e trudno da presmetna koe kolko maznini sadarja i kolko vaglehidrati i t.n.ti kak go pravish?a za mesoto vsqkakbvo meso li moga da qm?iskam da popitam i za zakuskata:vqrno li e che tq moje i da e po kalorichna-sandvichi i tem podobni,zashtoto tezi maznini koito gi priema za zakuska shte gi izrazhodvam prez denq..ama govorq samo za zakuskata de:)exx dano si me razbrala :)
iskam da ti kaja che az hodq na fitnes i na taibo i ne se nujdaq ot drastichno svalqne na kilogrami a samo malko da si stopq mazninite po korema i bedrata ama zatova trqbva i da se ogranichavam v hapvaneto :P
e chakam kakvo shte mi pishesh :)

Tedito_baby
03-25-2006, 18:16
Tedito_baby mn ti blagodarq i super me ulesni kato mi kaza koi hrani sa mi pozvoleni i koi ne.samo che mn mi e trudno da presmetna koe kolko maznini sadarja i kolko vaglehidrati i t.n.ti kak go pravish?a za mesoto vsqkakbvo meso li moga da qm?iskam da popitam i za zakuskata:vqrno li e che tq moje i da e po kalorichna-sandvichi i tem podobni,zashtoto tezi maznini koito gi priema za zakuska shte gi izrazhodvam prez denq..ama govorq samo za zakuskata de:)exx dano si me razbrala :)
iskam da ti kaja che az hodq na fitnes i na taibo i ne se nujdaq ot drastichno svalqne na kilogrami a samo malko da si stopq mazninite po korema i bedrata ama zatova trqbva i da se ogranichavam v hapvaneto :P
e chakam kakvo shte mi pishesh :)
Ми малко проста математика. Сега ще ти дам една програмка която ще те улесни много: http://www.x3msoftware.com/ Тук е само триал версията, цялата дтрува 50лв, но тъй като създателя е бълагрин е решил да даде на някой от нас и безплатна версия. Ето работите коието трябва да направиш след като минат 15 дена: http://www.fitbul.com/article4.htm
Сега за закуската .. ми не съм съгласна че тя трябва да е най-голяма. Стреми се да се храниш 5-6 пъти на малки порции. Сандвича .. ами ако е домашен от пълнозърнест хляб и съдържа позволените храни тогава става. И именно защото не се нуждаеш от драстично сваляне трябва повече усилия да положиш тъй като тялото ти няма така лесно да пусне и последните си запаси от мазнини. Бъди много стриктна във всичко за да постигнеш желаните цели и не си прави много "подаръчета" като хапваш непозволена храна. Напиши ми едно емню пак ти казвам така ще е по-лесно.

mimetoo
03-25-2006, 19:46
znachii az ne sam mn dobre s angliiskiq i tova detto mi go prati mn ne go razbiram..ama kakto i da e :P mersi mn che taka me nadahvash shtoto vse trqbva nqkoi da me stimulira inache shte se poddam lesno:)
a za primernoto menuu...chakai da pomilsq utre kakvo shte qm:
mislq sutrinta da hapna edin sandvich s kashkaval no hlqba da e palnozarnest.na obqd po princip qm qica no sega imame zaeshko i shte hapna ot nego a inache ot nqkolko sedmici izbqgvam da vecherqm i sled kato obqdvam sam samo na plodove i zelenchuci ili ako se chuvstvam mn gladna sam na salati ot burkani-zele,chushki ili pak kiseli krastavichki a ponqoga i na presni salatki:)ee kakvo shte kajesh?

03-25-2006, 20:10
znachii az ne sam mn dobre s angliiskiq i tova detto mi go prati mn ne go razbiram..ama kakto i da e :P mersi mn che taka me nadahvash shtoto vse trqbva nqkoi da me stimulira inache shte se poddam lesno:)
a za primernoto menuu...chakai da pomilsq utre kakvo shte qm:
mislq sutrinta da hapna edin sandvich s kashkaval no hlqba da e palnozarnest.na obqd po princip qm qica no sega imame zaeshko i shte hapna ot nego a inache ot nqkolko sedmici izbqgvam da vecherqm i sled kato obqdvam sam samo na plodove i zelenchuci ili ako se chuvstvam mn gladna sam na salati ot burkani-zele,chushki ili pak kiseli krastavichki a ponqoga i na presni salatki:)ee kakvo shte kajesh?
Така ми се струват много малко калориите. Утре като хапнеш ми пиши точно в колко часа какво си яла(и в грамове ми ги пиши). Като видя какво точно е ще коментирам.
Да не забравиш и тренировките те са много важни.

Ice_Queen
03-25-2006, 20:16
Сетих се и още нещо никакви китайски храни, нито мак доналдс, нито дюнери, нито пици и там други такива каквито се сетиш. И никакви пакетирани храни ... имат много транс мазнини. Ядки до 50-100 г на ден като внимаваш с калориите и мазнините са полезни(сурови само че). За сега е това чакам да ми напишеш едно твое примерно меню.
БЕЗ КИТАЙСКО ЛИ ?????????? :(
Че почти вс ми приятелки ми казаха че то е диетично...

Tedito_baby
03-25-2006, 21:25
Сетих се и още нещо никакви китайски храни, нито мак доналдс, нито дюнери, нито пици и там други такива каквито се сетиш. И никакви пакетирани храни ... имат много транс мазнини. Ядки до 50-100 г на ден като внимаваш с калориите и мазнините са полезни(сурови само че). За сега е това чакам да ми напишеш едно твое примерно меню.
БЕЗ КИТАЙСКО ЛИ ?????????? :(
Че почти вс ми приятелки ми казаха че то е диетично...
Че какво диетично виждаш в ориза, пържените храни и транс мазнините?!?! Тази храна въобще не е здравословна!

Tedito_baby
03-27-2006, 11:32
Ето за това говоря, когато предложа нещо сериозно или всички млъкват или ме гонят от тук. И после пак се появява някоя тема искам да сваля едиколко си килограма.

mimetoo
03-27-2006, 13:23
ama Tedito_baby stiga se qdosva :smt016 O:)
moeto meniu snoshti beshe (da si priznaq) dosta kalorichno zakusvah spageti obqdvah malka parjola...ama naistina beshe malka i ne vecherqh..kakvo shte kajesh?aaaa...zabravih neshto...qdoh snaks.znam che e kalorichen ama... :smt012

03-27-2006, 15:57
ooooooooooooooooooooo i az se vklu4vam.zna4i da vi kaja koremnite presi pomagat,no maikata my e oporitost i postoqnstvo!!!160-170 ima efekt povqrvaite mi!!!!!!ami i tfa kafete vita gold e bilo hubavo i zlatno 4ydo-14

Tedito_baby
03-29-2006, 17:57
ama Tedito_baby stiga se qdosva :smt016 O:)
moeto meniu snoshti beshe (da si priznaq) dosta kalorichno zakusvah spageti obqdvah malka parjola...ama naistina beshe malka i ne vecherqh..kakvo shte kajesh?aaaa...zabravih neshto...qdoh snaks.znam che e kalorichen ama... :smt012
Ti mai ne si 4ela kakto trqbva ... nikakvi paketirani hrani i nikakvi testeni. Nali celta ti e da namali6 do 20% vyglehidratite. I za6to ne si veerqla? Qj po 4-5 4e daje i 6 pyti na den. Prosto sled 6-7 4asa nikakvi vyglehidrati osven ako nqma6 trenirovka togava. Mi kakvo da ti kaja edinstvenoto hubavo ne6to za prez denq ti e bila pyrjolkata i tq e bila malka .... Napi6i mi dnes kakvo si qla i da se nadqvame 4e e po-dobro ot v4era.

03-29-2006, 18:48
Абе много сте жалки ве. ”Как да смъкна 2кг за 10 дни.” Абе хора осъзнайте се. Познавам човек, който е 130кг, а преди състезания смъква до 80кг за месец! А вие цяла година смъкватре 1кг. Та нали като не ям един ден и се изходя в кенефа ги губя тез кила?!

03-29-2006, 18:55
ama Tedito_baby stiga se qdosva :smt016 O:)
moeto meniu snoshti beshe (da si priznaq) dosta kalorichno zakusvah spageti obqdvah malka parjola...ama naistina beshe malka i ne vecherqh..kakvo shte kajesh?aaaa...zabravih neshto...qdoh snaks.znam che e kalorichen ama... :smt012
Ti mai ne si 4ela kakto trqbva ... nikakvi paketirani hrani i nikakvi testeni. Nali celta ti e da namali6 do 20% vyglehidratite. I za6to ne si veerqla? Qj po 4-5 4e daje i 6 pyti na den. Prosto sled 6-7 4asa nikakvi vyglehidrati osven ako nqma6 trenirovka togava. Mi kakvo da ti kaja edinstvenoto hubavo ne6to za prez denq ti e bila pyrjolkata i tq e bila malka .... Napi6i mi dnes kakvo si qla i da se nadqvame 4e e po-dobro ot v4era.
така .. имам въпрос към тедито* #-o аз не съм дамата със снакса :D
първо ... на колко си години, с какво се занимаваш?
по специално от къде са ти знанията в тази област?
отслабвала ли си, колко, за колко време?
ако може и снимка преди и след много ще се радвам .. ( естествено не тук и не пред всички)
ако желаеш да си пишем някъде другаде - кажи
и сега малко въпроси по темата ... за да забележа дали знаеш повече и наистина можеш ми помогнеш специално на мен, не че знам малко по темата
отслабнала съм много( не 20 кг за месец), целта е да си ям нормално( не да преяждам, както ме нареждат роднини) и да си запазя теглото и да си стегна тялото .. нещо такова
та ... коремни преси примерно всеки ден ... 100тина и понякога нагоре .. не повече от 200. добре ли е? или трябва да си почивам някои дни за да .. си починат мускулите .. да растат ... :-s
и евентуално как е по добре - всеки ден от понеделник до петък, без събота и неделя ... или през цялата седмица и пред ден през два да имам по 1 ден почивка
друг въпрос .. мюсли .. овесени ядки .. (фини) ... пшенични ядки... ечемичени ... и разни такива видове храни
ти кое препоръчваш от всичките? ядях само мюсли със сушени плодове. та тези си ги ям на закуска с кисело мляко и там нещо за подлсждане( не чиста захар - мед, пресен плод, какао.. абе нещо малко си ръгам вътре) но тези дни си взех .. "пшенични ядки" - фирма "златна нива", 250 грама е пакетчето (314 кал. на 100 грама пише) та пак си ги ям с кисело мляко .. и забелязах че не е много по лошо.(мислех че само такива 'люспи' без ядчици... стафидки... няма да ям). та в магазина имаше и такива разни подобни пакетчета с ечемечени ядки .. там 2-3 модела. ти какво препоръчваш?

още 1 въпрос ... сушени плодове .. фурми, стафиди, кайсии, сини сливи .. кои са най добри? в смисъл .. знам че са бая калориите .. и че някои ги накисвали във захарен сироп за да тежат повече като ги продават
:-& :-# ... няма да ги ям всеки път .. и ще изям 50-100 грама ( или ще си ги сложа при мюсленцата и ще ям 50-100 грама за 2 седмици ... демек по 5 стафидки на ден .. или там колкото се падат .. абе да се надяваме разбра
още 1 въпрос ... на училище съм .. не мога да ям плодове,кисело мляко или нещо хубаво .. и трябва да ям нещо "пакетирано" както ги нарече или нещо подобно ...( не казвам че ще ям)
какво да ям от : хамбургер,дюнер,кроасан,са амка,кашкавалка(някаква подобна мазна закусчица от някоя бутка), солети, солени бисквитки(крекери или както там се казват) или сладки бисквити( там обикновенни ли .. абе едни кръглички в пакетчета .. бисквитки)?
и последно : един хамбургер колко грама е ? 1 дюнер? 1 порция манджа(мусака,ориз,2 кюфетта,спагети ...)?

03-29-2006, 23:16
ama Tedito_baby stiga se qdosva :smt016 O:)
moeto meniu snoshti beshe (da si priznaq) dosta kalorichno zakusvah spageti obqdvah malka parjola...ama naistina beshe malka i ne vecherqh..kakvo shte kajesh?aaaa...zabravih neshto...qdoh snaks.znam che e kalorichen ama... :smt012
Ti mai ne si 4ela kakto trqbva ... nikakvi paketirani hrani i nikakvi testeni. Nali celta ti e da namali6 do 20% vyglehidratite. I za6to ne si veerqla? Qj po 4-5 4e daje i 6 pyti na den. Prosto sled 6-7 4asa nikakvi vyglehidrati osven ako nqma6 trenirovka togava. Mi kakvo da ti kaja edinstvenoto hubavo ne6to za prez denq ti e bila pyrjolkata i tq e bila malka .... Napi6i mi dnes kakvo si qla i da se nadqvame 4e e po-dobro ot v4era.
така .. имам въпрос към тедито* #-o аз не съм дамата със снакса :D
първо ... на колко си години, с какво се занимаваш?
по специално от къде са ти знанията в тази област?
отслабвала ли си, колко, за колко време?
ако може и снимка преди и след много ще се радвам .. ( естествено не тук и не пред всички)
ако желаеш да си пишем някъде другаде - кажи
и сега малко въпроси по темата ... за да забележа дали знаеш повече и наистина можеш ми помогнеш специално на мен, не че знам малко по темата
отслабнала съм много( не 20 кг за месец), целта е да си ям нормално( не да преяждам, както ме нареждат роднини) и да си запазя теглото и да си стегна тялото .. нещо такова
та ... коремни преси примерно всеки ден ... 100тина и понякога нагоре .. не повече от 200. добре ли е? или трябва да си почивам някои дни за да .. си починат мускулите .. да растат ... :-s
и евентуално как е по добре - всеки ден от понеделник до петък, без събота и неделя ... или през цялата седмица и пред ден през два да имам по 1 ден почивка
друг въпрос .. мюсли .. овесени ядки .. (фини) ... пшенични ядки... ечемичени ... и разни такива видове храни
ти кое препоръчваш от всичките? ядях само мюсли със сушени плодове. та тези си ги ям на закуска с кисело мляко и там нещо за подлсждане( не чиста захар - мед, пресен плод, какао.. абе нещо малко си ръгам вътре) но тези дни си взех .. "пшенични ядки" - фирма "златна нива", 250 грама е пакетчето (314 кал. на 100 грама пише) та пак си ги ям с кисело мляко .. и забелязах че не е много по лошо.(мислех че само такива 'люспи' без ядчици... стафидки... няма да ям). та в магазина имаше и такива разни подобни пакетчета с ечемечени ядки .. там 2-3 модела. ти какво препоръчваш?

още 1 въпрос ... сушени плодове .. фурми, стафиди, кайсии, сини сливи .. кои са най добри? в смисъл .. знам че са бая калориите .. и че някои ги накисвали във захарен сироп за да тежат повече като ги продават
:-& :-# ... няма да ги ям всеки път .. и ще изям 50-100 грама ( или ще си ги сложа при мюсленцата и ще ям 50-100 грама за 2 седмици ... демек по 5 стафидки на ден .. или там колкото се падат .. абе да се надяваме разбра
още 1 въпрос ... на училище съм .. не мога да ям плодове,кисело мляко или нещо хубаво .. и трябва да ям нещо "пакетирано" както ги нарече или нещо подобно ...( не казвам че ще ям)
какво да ям от : хамбургер,дюнер,кроасан,са амка,кашкавалка(някаква подобна мазна закусчица от някоя бутка), солети, солени бисквитки(крекери или както там се казват) или сладки бисквити( там обикновенни ли .. абе едни кръглички в пакетчета .. бисквитки)?
и последно : един хамбургер колко грама е ? 1 дюнер? 1 порция манджа(мусака,ориз,2 кюфетта,спагети ...)?
Dai mi e-mail-a s. Tam 6te ti pi6a!

Tedito_baby1
03-29-2006, 23:16
ama Tedito_baby stiga se qdosva :smt016 O:)
moeto meniu snoshti beshe (da si priznaq) dosta kalorichno zakusvah spageti obqdvah malka parjola...ama naistina beshe malka i ne vecherqh..kakvo shte kajesh?aaaa...zabravih neshto...qdoh snaks.znam che e kalorichen ama... :smt012
Ti mai ne si 4ela kakto trqbva ... nikakvi paketirani hrani i nikakvi testeni. Nali celta ti e da namali6 do 20% vyglehidratite. I za6to ne si veerqla? Qj po 4-5 4e daje i 6 pyti na den. Prosto sled 6-7 4asa nikakvi vyglehidrati osven ako nqma6 trenirovka togava. Mi kakvo da ti kaja edinstvenoto hubavo ne6to za prez denq ti e bila pyrjolkata i tq e bila malka .... Napi6i mi dnes kakvo si qla i da se nadqvame 4e e po-dobro ot v4era.
така .. имам въпрос към тедито* #-o аз не съм дамата със снакса :D
първо ... на колко си години, с какво се занимаваш?
по специално от къде са ти знанията в тази област?
отслабвала ли си, колко, за колко време?
ако може и снимка преди и след много ще се радвам .. ( естествено не тук и не пред всички)
ако желаеш да си пишем някъде другаде - кажи
и сега малко въпроси по темата ... за да забележа дали знаеш повече и наистина можеш ми помогнеш специално на мен, не че знам малко по темата
отслабнала съм много( не 20 кг за месец), целта е да си ям нормално( не да преяждам, както ме нареждат роднини) и да си запазя теглото и да си стегна тялото .. нещо такова
та ... коремни преси примерно всеки ден ... 100тина и понякога нагоре .. не повече от 200. добре ли е? или трябва да си почивам някои дни за да .. си починат мускулите .. да растат ... :-s
и евентуално как е по добре - всеки ден от понеделник до петък, без събота и неделя ... или през цялата седмица и пред ден през два да имам по 1 ден почивка
друг въпрос .. мюсли .. овесени ядки .. (фини) ... пшенични ядки... ечемичени ... и разни такива видове храни
ти кое препоръчваш от всичките? ядях само мюсли със сушени плодове. та тези си ги ям на закуска с кисело мляко и там нещо за подлсждане( не чиста захар - мед, пресен плод, какао.. абе нещо малко си ръгам вътре) но тези дни си взех .. "пшенични ядки" - фирма "златна нива", 250 грама е пакетчето (314 кал. на 100 грама пише) та пак си ги ям с кисело мляко .. и забелязах че не е много по лошо.(мислех че само такива 'люспи' без ядчици... стафидки... няма да ям). та в магазина имаше и такива разни подобни пакетчета с ечемечени ядки .. там 2-3 модела. ти какво препоръчваш?

още 1 въпрос ... сушени плодове .. фурми, стафиди, кайсии, сини сливи .. кои са най добри? в смисъл .. знам че са бая калориите .. и че някои ги накисвали във захарен сироп за да тежат повече като ги продават
:-& :-# ... няма да ги ям всеки път .. и ще изям 50-100 грама ( или ще си ги сложа при мюсленцата и ще ям 50-100 грама за 2 седмици ... демек по 5 стафидки на ден .. или там колкото се падат .. абе да се надяваме разбра
още 1 въпрос ... на училище съм .. не мога да ям плодове,кисело мляко или нещо хубаво .. и трябва да ям нещо "пакетирано" както ги нарече или нещо подобно ...( не казвам че ще ям)
какво да ям от : хамбургер,дюнер,кроасан,са амка,кашкавалка(някаква подобна мазна закусчица от някоя бутка), солети, солени бисквитки(крекери или както там се казват) или сладки бисквити( там обикновенни ли .. абе едни кръглички в пакетчета .. бисквитки)?
и последно : един хамбургер колко грама е ? 1 дюнер? 1 порция манджа(мусака,ориз,2 кюфетта,спагети ...)?
Dai mi e-mail-a s. Tam 6te ti pi6a!

Мечо Пухче
03-30-2006, 06:59
аз съм госта... със сушените плодове \:D/
ето ти профил тук, ако и ти си регистрирана можеш да ми пишеш
в този си профил трябва да имам и мейл, та ако го забележеш може да ми пишеш на него
иначе - distancionnoto@abv.bg .. не обръщай внимание че е малко странен, нямам желание да пиша по-нормален пред целия форум ... света е малък
та пиши ми на distancionnoto@abv.bg

strange__
03-30-2006, 10:55
Аз имам нужда да сваля около 3-4 кг...не е фатално,ако не успея,но би било добре 8) Обаче не мога да пазя диети!Просто не успявам, а и мисля,че е вредно за организма.Много обичам тестени храни...примерно без сладко бих могла да живея няма да умра, но само като видя ръчен хляб иии... :lol: А и тези кг не искам да ги сваля за 1 седмица примерно искам да се махнат до лятото...тоест има няколко месеца до морето и тн :D Просто ми трябва малко воля.
А кво стана с тва групово отслабване?!Нещо май не се получи 8-[
А да и др да кажа..ходя на фитнес два пъти седмично от около месец вече,обаче единственото,което забелязвам е леко стягане на мускулите,килограмите не спадат :? Абе май диета му е майката,но офф страх ме е да не си прееба корема нещо.
Иначе съм съгласна за хляба и сладкото...колкото и да е трудно трябва да се спрат! Ноо айде бе хора,нали ви се отслабваше къде зачезнахте :D

Djessica_88
03-30-2006, 12:07
и аз искам адски много да отслабна, ама проблемът ми е че само в началото си спазвам стриктно, но...послеее всичко се връща обратно :( и се побърквам...никак не мога да се откажа от сладкото особено когато съм ядосана...а тва доста често се случва...

Ice_Queen
03-30-2006, 13:35
хей хей хей !!!
:)
аз мога да се похваля че за седмиц- седмица и нещо свалих 1кг..не е много знам,но съм доволна от дребния резултат! ако стане рязко най- много да се образуват стрий и др гадости :-# .
а моята програма е съвсем лекичка -
до 2 часа на обяд съм само на течности ( всякакви ! ) ,най -много след 11h да хапна 1 ябълка ако умирам от глад!
на обяд хапвам или някаква супа ,половин филийка хляб,абеее нормален обяд без да се преяжда и без високо калорични храни.
след което за вечеря грейпфрут,портокал(някакъв о плодче) и пак много течности .
наблягам на ходенето пеша, а вечер преди лягане упражнения докато се уморя .
Tedito_baby1 ,ти като специалиска ;) си кажи мнението .
Иии налага ли се да се откажа на 100% от кока-колата? :cry:

strange__
03-30-2006, 14:11
Е чак на 100%...нз все си мисля,че всяко нещо в умерени количества е полезно :lol: Не бе нз тя колата не е много полезна,но и на мене ми е слабост.А между другото твоя режим ми допада..може и аз да го опитам 8)

tainstvenata
04-19-2006, 14:04
macki kak e e? otslabvate li? az neska do sq sam qka 1 banan za zakuska na obed qdoh salata ot krastavi4ki i dove4era 6e qm pak nqkfa salatka i ako slu4aino mi se priqde ne6to nqkaf plod ...:)

forrzi
04-19-2006, 16:47
аз да се изфукам за 2-3 седмици 3-4 килца дръпнаах :-D

forrzi
04-20-2006, 18:20
и аз искам адски много да отслабна, ама проблемът ми е че само в началото си спазвам стриктно, но...послеее всичко се връща обратно :( и се побърквам...никак не мога да се откажа от сладкото особено когато съм ядосана...а тва доста често се случва...ами има много заместители на сладкиши
отиди в някой диетичен магазин и там е рай-има всякви сладки без захар абе има супер мноо неща,даже някой са по-вкусни от обикновенните
да речем ако си от софия мога да ти кажа къде има 2 такива магазина :D

......
11-12-2006, 10:29
mi da vi kaja za otslabvane e hubavo da qdete po malko nqkoi be6e spominal po malko no dosta pati na den no za da otslabne6 e mnogo hubavo da se pie i mnogo voda pone 2 litra na den 4e i pove4e trqbva da se pie :) i naistina pomaga sa6to i trabva mnogo da se dvijite mojete da si pravite urajneniq vav ka6ti i tai :) \:D/

FlowerinesS
11-12-2006, 14:27
Оле как се надпреварвате коя яла по-малко от другата..вместо 1 банан можеш да изядеш три пилешки пържоли (от пилешки гърди) по 50 гр..

Ама споко,всеки ,които е на диети минава през тоя период-на прецакването..ядеш квото ти кажат някви тъпи диети от сорта на:"сутрин-кафе+1/2 портокал,обяд-1 краставица и 1 домат,вечеря-1 ябълка"..Първо си прецакваш кожата,после гърдите в повечето случаи и накрая стомаха..След като вече си минал тоя период(като мен) ядеш редовно,знаеш коя храна ти влияе добре ,спортуваш и си поддържаш теглото :wink:

lunnoto_momi4e
11-12-2006, 19:14
Е то и аз се включвам с малко закъснение,ама от 1-2 седмици съм на диета и свалих 1-2 кила.Не е мн,ама ко да се прави.........

monito865
03-16-2007, 16:10
aide i az se vklu4vam s malko zakasnenie ama 4ak sega go vidqh tova i iskam da se zapoznaq s vsi4ki

Ice_Queen
03-16-2007, 18:00
aide i az se vklu4vam s malko zakasnenie ama 4ak sega go vidqh tova i iskam da se zapoznaq s vsi4ki

драга,тая тема е от 2006,даже и аз съм писала..брех... :smt005