PDA

View Full Version : gadni momi4eta



tainstvenata
03-22-2006, 11:28
emi zna4i problema mi e takav .. edno momi4e ot moity daskaly edna god. po golqma ot mene po4ti seki den si nabelqzva nqkoi po malkyk ot ne i hodqt da go biqt ei tai za nishty.. i neska tai stana s edna priatelka i razbrah 4e nikoi daskal ne e naprail ni6ty a nikoi ne i se otvarq na taq 6toty samy s nqkfi mutri li kfi sa i de da znam i az i nii s neq ne sme v mn dobri otno6eniq i nz .. mai me e strah xa

SheLLia
03-22-2006, 12:19
аз мисля,че няма какво да се страхуваш :) кво искаш да кажеш,че ако постъпи така и с теб и ти ще и стоиш?не се излагай,моля те :) по-добре хвани двама-трима приятели или приятелки и и скроене някой номер.Например сега ми дойде нещо на акъла ... вземете едно шише напълнете го с вода и дебнете когато тя отиде до тоалетна и като влезе горе нали има процепи налейте я едно хубаво и до де излезе вие ще сте изчезнали :)) не знам ... измислете нещо , до къто ти не си следващата жертва :) дайте и някъв урок.Ако се сета нещо обещавам да пиша :)

ErT
03-22-2006, 12:47
em i az taka mislq no problema ne se reshava samo s otvurstane t.s ako neshto ti napravqt po e dobre da si gledash pravata .t.s da gi osudsih imash bulnoto pravo :)

Ini4ka
03-22-2006, 13:04
Мило и аз съм била в тфа положение и ми се размина:) и да тръгне да те бие и се отфръскай пък ако ще и с четирикрилни гардероби да се движи... покажи че си силна.. а скоро ще и се свърши и на нея времето като янкоя по голяма от нея и се отбие:)

tainstvenata
03-22-2006, 13:31
aham :) tq prosty pone da ima6e za kakvo da bie ama tq ...
predstavete si pr4ini kato gleda6 ma straanno ili gadno ... basi tapotiite

SheLLia
03-22-2006, 20:49
колкото повече им мълчиш,толкова повече ще се гаврят с теб.за това действай смело без да се притесняваш ... обиди ли те давай и ти , удари ли те - давай и ти.едва ли тези хора за които казваш , така наречените "мутри" ще тръгнат да се занимават с нейните лапешки истории.А ако не дай си боже нещо стане тогава се прибягва и до полицейска намеса :) все пак трябва да си знаеш правата :) съветът ми е - не се предавай и не се отчайвай и само гледай как в най-скоро време и тя ще си намери майстора.много са ми ясни ей такива самовлюбени девойки :)

JaimeL
03-23-2006, 00:50
Ako se dwiji6 s drugi hora nqma da posmeqt da te prebiqt tui 4e spokoino

addictedtou
03-24-2006, 07:42
Ei tiq sq sa nekfi kompleksarki... prosto ne im obryshtai vnimanie... pak i nqma kakvo da te e strah...kfo ot tfa che si izqla edin boi...golqma rabuta...no nqq se ostaqish i nqq bqgash...vajnoto e da izlezesh s dostoinstvo it situaciqta

Nekasa4a
03-24-2006, 11:31
Ole ole i koi klas e tova :twisted:

Btw po temata kvo kat se dviji s mutri 6te doidat da se zanimavat s nekvi 13 14 godi6ni ska4ate i i bite 6amarite i da gleda kat gramana :smt012

white_chik
03-24-2006, 19:29
i kak izglejda kartinkata taq s o6te 3-4 mutri otivat pri nekoi maluk i go prebivat e taka za ni6to ](*,) e tva e ve4e e super tupo i elementarno trq da si golem kompleksar za da go naprai6 tva. a ina4e nedei da se kosi6 pomisli kolko priqteli iam6 na koito mojej da raz4ita6 i pri purva vuzmojnost gi vikni za da i razkaje6 igarta na taq

stel4eto__
03-24-2006, 19:44
аз мисля,че няма какво да се страхуваш :) кво искаш да кажеш,че ако постъпи така и с теб и ти ще и стоиш?не се излагай,моля те :) по-добре хвани двама-трима приятели или приятелки и и скроене някой номер.Например сега ми дойде нещо на акъла ... вземете едно шише напълнете го с вода и дебнете когато тя отиде до тоалетна и като влезе горе нали има процепи налейте я едно хубаво и до де излезе вие ще сте изчезнали :)) не знам ... измислете нещо , до къто ти не си следващата жертва :) дайте и някъв урок.Ако се сета нещо обещавам да пиша :)
xaxa tva mi haresa,daje moje da slojite i pove4ko zahar kam vodata,pone kato 6e e gadno da e gadno :lol: vapreki 4e tva sa si detski istorii,ama i az bih go napraila,6toto nema da seda i da q gledam kak se naduva i mi se prai na golemata rabota.

teenkopele
03-24-2006, 22:34
аз мисля,че няма какво да се страхуваш :) кво искаш да кажеш,че ако постъпи така и с теб и ти ще и стоиш?не се излагай,моля те :) по-добре хвани двама-трима приятели или приятелки и и скроене някой номер.Например сега ми дойде нещо на акъла ... вземете едно шише напълнете го с вода и дебнете когато тя отиде до тоалетна и като влезе горе нали има процепи налейте я едно хубаво и до де излезе вие ще сте изчезнали :)) не знам ... измислете нещо , до къто ти не си следващата жертва :) дайте и някъв урок.Ако се сета нещо обещавам да пиша :)

Много добре казано. =D>

...вече с какво да напълните шишето си решавате вие! :wink: