PDA

View Full Version : Pobarkvam se...



mILIchKo
03-22-2006, 14:58
Molq vi pomognete ](*,)
Cql den ochakvam edno momche da mi se obadi zashtoto beshe kazal neshto po vaprosa... :-s ](*,)
Zapoznahme se lichno vchera i sreshtata mina dobre, e... malko poveche ot dobre. Toi beshe mnogo mil i mi vdahna doverie. Nikoga ne sam izlizala s tolkova kulturno i vazpitano momche, koeto sashtevremenno znae kude i kak da se zabavlqva. Znam che ima super mn angajimenti i postoqnno e v dvijenie moje bi za tova nqma vreme ama... moje puk i izobshto da nqma namerenie da mi se obadi... :roll: A, i dneska go vidqh kato mina s kolata samo che toi ne me vidq... :(
Mnogo sam nervna. Shte se pobarkam! Nz zashto taka :-s pri polojenie che vchera si beshe nai-obiknoveno kafence na koeto si govorihme i se smqhme, e imashe i momenti v koito si malchahme ama... mislq che kato za 1-va sreshta e normalno a i az ne sam vlagala nishto ...
Pomognete mi molq vi che veche ne moga da se tarpq
Tupa li sam da chakam i kolko oshte?! ](*,) :( ](*,)

03-22-2006, 15:19
Може наистина да няма време да се обади..... макар, че не искам да те притеснявам- ако има желание-> ще намери и време! След като е казал, че ще звънне единсвено можеш да чакаш.... има и вариант да му се обадиш- лично аз не бих постъпила така....

Оям4о
03-22-2006, 16:07
Мъжете имаме един такъв навик да не се обаждаме. А може пък просто да не го кефиш.

alexche91
03-22-2006, 16:11
i aZ mislia 4e moje da nema vreme ili pak za nego da ne e minalo tolkoz dobre kolkoto za teb.Mai trea da mu se obadish ti ili neshtu takova za da go pitash dali mu e haresalo ili neshto takova za da ne se izmachvash :D

^sladyranka`
03-22-2006, 16:22
ami ne vijdam za6to tolkova se pritesnqva6!6tom sre6tata e minala dobre daje mnogo dobre kato za parva sre6ta za6to misli6 4e nqma da se obadi...kakto kazva6 e zaet...ima li smisal da se obajda i da si ugovarqte dr sre6ta ako moje i da ne uspee da doide...spored men iz4akai o6te 2 dni i ako ne se obadi ti go potarsi i razberi nakade varvqt ne6tata da ne stane taka 4e ti da iska6 da si s nego a pak toi da gleda na teb prosto kato pr:) uspeh!

mILIchKo
03-22-2006, 16:25
Ami az mislq che mina normalno sreshtata - nito mn dobre nito puk zle...
A i moje da se kaje che se chuhme sled tova :arrow: ne e kato savsem da ne go e grija... Zashtoto az kato se pribrah i vlqzoh v chata. Toi vleze malko sled men i vednaga mi se vkluchi i pita dali sam se pribrala bezavariino, nadqval se da ne mi e bilo tupo na kafeto i razni takiva. Obache na men neta tochno togava mi beshe SUPER ZLE i stana nakakvo razminavane shtoto izvednuj izlezna i ne se varna i az sled malko gledam che mi e pisal che izliza da hodi na fitnes. I ot togava ne se e obajdal... :-k

dream_for_you
03-22-2006, 16:39
щом казваш,че всичко е минало ок,не се притесняваи ще се обади \:D/