PDA

View Full Version : ShoKk



SaShKaaaaaa
03-22-2006, 16:14
Eto i moeto problemche..minalata prolet vyrvqh 2-3 sedmici s edno momiche,no posle skysahme bez da sme se karali bez nishto,bez prichina ,moje bi uj vlechenieto ni e minala,Da ama N e ..tazi godina otnovo se vidqhme,zapochnahme da izlizame ,ama s neinata priqtelka,koqto hlytna po men i nemoje da prieeme ,che az oshte sym vluben v neq,vsyshtnost tq ne znae =az glupaKa zapochnah da q svalqm priqtelkata na bivsheto mi gadje(Tanq) i taka ..a celta mi be da razdrazna Vanq,ma opletoh koncite ..Tanq vlubena v men ,a az oshte vyv Vanq,kak da postypq,znam che greshKata e moq,a i n e iskam da gi skaram,zaradi men ..

^sladyranka`
03-22-2006, 16:31
ami spored men trqbvalo e da popita6 Vanq direktno dali iska da ste zaedno a ne da hodi6 s Tanq za6toto taka si i dal naprazni nadejdi.....moje bi sledkato Tanq vi e vidqla e re6ila (ako e ispitvala sa6toto kam teb kakto ti kam neq)4e ve4e vsi4ko e minalo i ti gleda6 napred... po dobre govori s Tanq i i kaji 4e darji6 na neq i 4e iska6 otnovo da ste zaedno :)

MaRiYa_86
03-22-2006, 21:25
Ами казваш на Ваня първо,после обясняваш и на Таня....и накрая и двете те заебават :) базикам се

LP_girl_14
03-23-2006, 11:13
Ми ако бившата и тя има чувства към теб,тогава се съберете,а тази нейната приятелка,ако наистина й е приятелка ще ви остави да сте щастливи и няма да се опита да ви раздели ;-)

bad_baby_girl
03-23-2006, 11:19
tva zvu4i kato sapunka!! :wink:
emi izlez s 2-te i im razkriy ne6tata...kvo iska6,koi haresva6,koi iska6 samo kat pr i t.n.t budi 4esten 6tot e malko kofti za dr momi4e....A na dr momi4e kaji 4e o6te si vluben v neq i taka :wink: