PDA

View Full Version : Приятелката ми е имала много мъже..........кофти ми е



Тъжничак
03-22-2006, 18:22
Значи аз по принцип бях девствен и с това момиче си нарпавих сефтето,за което не съжалявам.Заедно сме от почти половин година,но тя е имала адски много приятели преди мен,а също така е правила секс с много хора ей така за една нощ.По принцип се опитвам да не мисла за това,но като се сета и ми става адски кофти......
Какво да правя според вас?! :( :( :( :( :( :( :( :( :(

hamilcar
03-22-2006, 18:29
Не се сещай.

SExTaZi
03-22-2006, 18:33
Значи аз по принцип бях девствен и с това момиче си нарпавих сефтето,за което не съжалявам....но тя е имала адски много приятели преди мен,а също така е правила секс с много хора



ем и аз съм на тва положение с моят пр...и на мен ми е кофти че го е правил с други момичета,и то не с едно-две... ама какво може да се направи?нищо...е тва е ](*,) ся само се радвам ,че съм с него :P

03-22-2006, 18:36
Значи аз по принцип бях девствен и с това момиче си нарпавих сефтето,за което не съжалявам.Заедно сме от почти половин година,но тя е имала адски много приятели преди мен,а също така е правила секс с много хора ей така за една нощ.По принцип се опитвам да не мисла за това,но като се сета и ми става адски кофти......
Какво да правя според вас?! :( :( :( :( :( :( :( :( :(


o ne moje6 da si predstavi6 kolko dobre te razbiram
samo deto sym momi4e
priqtelqt mi e imal vryzki, sex etc predi men.. kava 4e sym razli4na, zaedno sme 2 godini... i prodyljava da mi e gadno i ne moga da go izkaram ot glavata si
qvno q obi4a6;) ne znam kakvo da te posyvetvam za6toto pri men ni6to ne pomaga

kami`
03-22-2006, 18:44
prosto ne trqbva da mislite za tva ili zarejete priqtelite si a 3tiq variant e i vie da spite s mn hora :D (poslednite 2 sa bazici samo 1to vzemete na seriozno)

midnight...
03-22-2006, 19:01
а защо те интересува колко е имала преди теб? нали сега е с теб или има някаква ревност?

krem4et0
03-22-2006, 19:06
не е важно да си първи,а по-важно е да си последен.не може просто да се върне миналото назад.Всеки е имал моменти,в които е действал не съвсем според морала или принципите си.гадно е наистина особено когато си с някой,когото обичаш и искаш да си единствен за него.НО всеки си има минало и това е чест от личността му,именно миналото го е направила това,което е днес.Дори да е свързано с много и както разбирам безразборни полови контакти това също е част от това минало.За това ако обичаш някой го приемаш,радваш се на това,че си единствен за сега и да се надяваме за бъдеще.Аз съм щастливка,че съм първото момиче на гаджето ми и той е моят първи,но в днешно време това е изключително рядко.За това просто не се сещай и си живей живота с момичето,което обичаш. :D

prosto`az
03-22-2006, 19:06
mnogo qsno,4e shte e imal/a drygi predi teb-bilo to gadjeta,bilo to sex partniori,bilo to prosto zabivki razni...abe horta jivota na gadjetata vi,a i vashiq ne zapochva v momenta v koito ste se videli!!!!i moqt priqtel ne e bil s drygo momiche predi men,a az sum bila s drygi 2-ma,no toi go preodolq,zashtoto me obicha!qvno vie ne obichate vashite polovinki shtom ne razbirate,che vajnoto e ,che sega sa s vas i obichat vas!

ro6li4ka
03-22-2006, 19:16
nemoga da razbera kakyv ti e problema...normalno e momi4eto da e imalo i drugi...ako te e qd 4e e bila s mnogo dobre ama ti si si q izbral takava i qvno si q obi4a6 takava...a ako ti e gadno 4e e bila voub6te s nqkoi predi teb tova si e 4ist egoizam...nemoje da o4akva6 edna jena da e bila da e i da byde samo i edinstveno tvoq..pyrvo e naivno i vtoro e nevyzmojno...sorry ama 6et se naloji da go prevyzmogne6...6tom momi4eto e s teb sega ne trqbva da ti puka za drugoto(minaloto i)

03-22-2006, 19:21
moqt priqtel ne e bil s drygo momiche predi men,a az sum bila s drygi 2-ma,no toi go preodolq,zashtoto me obicha!qvno vie ne obichate vashite polovinki shtom ne razbirate,che vajnoto e ,che sega sa s vas i obichat vas!

Hahah.......едно е да са 2-3 едно е да са към 20 :(

fti4ka
03-22-2006, 19:42
е па кво да те праим като си си харесал курва....

favor_91
03-23-2006, 08:13
ne se se6tai i si prai kefa :) ili tam kakvoto si naumil :D

bulgarche
03-23-2006, 08:24
Poznat problem. I na men mi se e sluchvalo s dve momi4eta. Sega daje mi e tupo, che priqtelkata mi e bila samo s edin, no mi e problem 4e tq ne e iskala..bila e pila...i takam. Ma kvo ti puka e? A i tova sa riskovete na proesiqta...zapo4ni da hodis s po-malki...da ti varvi na devstveni pone

uaaahahaahahahaa :smt005

03-23-2006, 16:18
всички така ми викат.......да се насладя на момнта и да не мисля,че е била с толкова мочмета преди мен.По принцип като се цлеуваме, като правим секс не мисла и не се сещам за тях,но като отидем да се разкарваме и направо се побърквам понякога....не е всеки ден,но доста често се сещам за нейното предишно аз и това ме измъчва адски много.

03-23-2006, 16:20
Еми,като ти е кофти за какво си тръгнал с тая нимфоманка? :lol:
А сега серизоно-не си струва да сди затормозяваш живота и да засенчваш щастието ви като я ревнуваш от миналото и-тъпо е!Ако наистина се обичате силно и държите един на друг,може да си покоен,че няма да иска да те замени нито с някой от предишните,нито с някой нов(освен,ако е някоя ку*ва!)Айде наслаждавай се на това,че сте заедно,вместо да се чудиш с кои е била преди месеци или години...Щом сега е с тебе,значи е загърбила всички останали в графата "Бивши"! :wink:

miNiTo
03-23-2006, 17:05
ama ne moga da razbera kakvo ti pre4i s kolko e bila predi tebe?misli6 4e te sravnqva s tqh li kakvo?vij kolko se e zadarjala s tebe i qvno ti si s ne6to po specialen za da e sotavila tqh a ne teb
pak ako te be6e izlagala i ti be6e kazala 4e e spala samo s 1-2 po-dobre li 6te6e ti e?

03-23-2006, 17:47
hahahaha...slu4iat mi e do bolka poznat,no kakvo da se pravi...vsi4ki maje ste ednakvi...i moiat priatel ne moja da preodolee predi6nite mi broiki i sega sme skarani.ama mu e kofti,nali?sa kakvo,4uka6 se s koito ti e kef,dobre ti e i t.n. otkade da znam koga 6te doide istinskata mi liubov,za da ia 4akam.koito me obi4a,6te me obi4a i niama da obra6ta vnimanie na fakta 4e predi nego sam bila s 30...zatova me drazniat takiva kompleksarski terzania...

03-23-2006, 17:48
kompleksarska mu rabota...i az sam bila s triisetina,sega kakvo,nikoi da ne me obi4a li?

SportCarsLover
03-23-2006, 19:04
kompleksarska mu rabota...i az sam bila s triisetina,sega kakvo,nikoi da ne me obi4a li?

Курва такава! :lol:

InHell
03-24-2006, 00:31
Блах! И вие ли!? Не трябва да се спичате така. Веднъж останах на саме с РС-то на приятелката ми и забелязах в бележника графа X boyfriends, и се оцъклих. :shock: Това обаче не ми прави впечатление, защото знам че в леглото съм й доставил повече удоволствие, отколкото всички бивши взети заедно.

03-24-2006, 08:02
АХАхах лел познато ми е човек.Но е простичко ти си я ооправяш оправяш си и други и не мислиш какво е правила тя преди пък може и сега.

pOny
03-25-2006, 08:31
Ако не е някоя известна курва, к'во ти пука ... Яко е е брат , понеже тя е адски опитна и знае как да си доставя удоволствие , а и може да те научи на много неща... Аз имах връзка с такова момиче , но ме беше срам да ходя с нея , въпреки , че бях влюбен в нея ... Е тя го разбра и ме заеба ... И до ден днешен съжалявам за непристойната си постъпка , но живота продължава ;)