PDA

View Full Version : Съквартиранти по неволя



sea_angel
03-22-2006, 19:41
Незнам дали някой е гледал филма за кучетата,който дадоха преди малко но НТВ.Аз съм потресена какви са тези стопани?!Кажете и вашето мнение. :cry:

03-22-2006, 19:44
еми :) даржат ги 2 седмици и след това инджекцията и не ги мачат повече

LoLita^
03-22-2006, 20:02
da naistina film4eto be6e ujasno. az mnogo se natajih i sa6to se pitam kak moje da ima takiva hora koito izostavqt ku4etata si, sled katto sa re6ili 4e iskat doma6en lubimec za6to zaboga go ostavqt [-(

LyLa
03-22-2006, 20:24
emi to ot edin 4ovek e trugnalo si4ko vse pak..
a i e dobra ideq da si zeme6 ku4e ot priuta ,az bih si vzela imenno ot tam
samo da nqmah ku4e o6te utre bih oti6la
mnogo e tujno vsi4ko no takuv e jivota

vra4ka
03-22-2006, 20:24
А, айде да направя филм за всички деца и хора станали жертва точно на такива животни [-X
Това, че ви показват само мили кучешки физиономии не значи че всички са такива :idea:
Наистина не е правилно да си вземеш куче и да го изхвърлиш, но нима това и не се случва и с изоставените деца :-s

LyLa
03-22-2006, 20:28
А, айде да направя филм за всички деца и хора станали жертва точно на такива животни [-X
Това, че ви показват само мили кучешки физиономии не значи че всички са такива :idea:
Наистина не е правилно да си вземеш куче и да го изхвърлиш, но нима това и не се случва и с изоставените деца :-s
tuk stava duma za ku4etata a ne za decata nevijdam smisul da se obsujdat
tova 4e ne vsi4ki ku4eta sa "mili4ki" e suvsem normalno vse pak jiveqt i te v takuv nerazbran i jestok svqt

vra4ka
03-22-2006, 20:45
А, айде да направя филм за всички деца и хора станали жертва точно на такива животни [-X
Това, че ви показват само мили кучешки физиономии не значи че всички са такива :idea:
Наистина не е правилно да си вземеш куче и да го изхвърлиш, но нима това и не се случва и с изоставените деца :-s
tuk stava duma za ku4etata a ne za decata nevijdam smisul da se obsujdat
tova 4e ne vsi4ki ku4eta sa "mili4ki" e suvsem normalno vse pak jiveqt i te v takuv nerazbran i jestok svqt

Добре де ти какво предлагаш ? Нима има друг начин да се справим с проблема ? Ако искаш си ги прибери всички вкъщи.
Но аз НЕ искам като минавам отнякъде да ме лаят кучета, не искам хора да бъдат обезобразявани от глутници.
То да бяха хванати всички бездомни кучета...... това е една съвсем малка част, има огромно количество навън и определено не умират повече кучета ,отколкото се раждат. [-X [-X

LyLa
03-22-2006, 20:56
ako mojeh 6tqh da si gi pribera vku6ti ,ili ako mojeh da dam po dobro i ka4estveno re6enie na problema s bezdomnite ku4eta 6tqh i tova da napravq,samo 4e ne..
ne sum kazala 4e ne trqbva da se prispivat ili ne6to takova prosto stava6e duma za tova kak horata si vzimat ku4e i posle vmesto da mu potursqt nov dom 6tom nemogat da go gledat ,te prosto go zahvurlqt na ulicata i ottam nekastrirano ku4eto zapo4va da se razmnojava i taka vinagi 6te ima bezdomni ku4eta poradi prostata pri4ina 4e ima takiva nesuobrazitelni hora.
emi to tova e 4ove6kata glupost i to ne samo otnosno s ku4etata ami daje i s sobstvenite si deca

vra4ka
03-22-2006, 21:13
Тук съм съгласна. Наистина хората просто не могат да търпят отговорност.
Ето захвърлят кучетата си, децата си , дори и родителите си.
Но нищо не може да се направи. Нека ние не го правим :roll:

sherry
03-22-2006, 21:30
Днес ми беше кофти ден и само тоя репортаж ми трябваше,за да го довърши....насълзиха ми се очите,наистина ми стана много гадно.Аз си имам куче и много добре знам,че тези животинки са също толкова предани и мили като хората,аз самата понякога изпитвам по-голяма жал към кучетата,поне при тях не властват такива негативни чувства каквито при нас-хората.Не говорят,но казват толкова много с очите си...
И да,хапят,но за това си има причина-инстинкт за самосъхранение.И мен да ме ритаха всеки ден непознати хора по улиците и аз щях после да хапя...
Надявам се хората да станат по-отговорни и да се грижат повече за домашните си любимци,това са животинки,а не парцали,които просто трябва да захвърляме на улицата

mis_marry_jane_13
03-22-2006, 22:16
I az kato go gledah se stupisah,kak moje da ima takiva stopani?! nikoga nqma a si pozvolq da si izostavq ku4eto.Ako jiveeh v kushta bih si vzela mnogo kucheta,no v apartamenta ima mesto samo za 1 :(

Fena
03-23-2006, 06:56
Добре а я си помислете колко деца има гладни по улиците ! Да бяха направи за тях репортаж ! http://forum.4at.info/Smileys/default/icon_karane-2.gif

rowzz
03-24-2006, 20:08
Добре а я си помислете колко деца има гладни по улиците ! Да бяха направи за тях репортаж ! http://forum.4at.info/Smileys/default/icon_karane-2.gif
много ясно.. на никой нямаше да му трепне.. ама показаха там 2 3 кучешки гъза и сички са разцивриха.. окей съгласен съм кучетата не са виновни за нищо ама за кфо трябва да се спекулира с тфа.. хем не искате кучета по улиците, хем ви става кофти като ги убиват.. ами не може така мама му стара.. требе са прибират някъде ама ако само се гледат излиза много скъпо и за тфа инжекцията..
помислете малко логично.. верно живи са ама от тях освен вреди друго не са чака..

MaPuXyaHa
03-24-2006, 20:56
Не бе просто самия репортаж беше потресаващ а и ги знаем всичките в къщата с какви лабилни психики са ми..така ,че не се и учудвам!!!
Аз по принцип много обичам животните.....и сигурно и на мен ще ми стане адски тъжно ,но едва ли ще започна да цивря като п*****а Дим Дуков!!!

white_chik
03-24-2006, 21:28
mi nz ama sled kato gledh materiala revah cqla ve4er.Prosto be6e mnoo tujno.A kolkoto do bezdomnite deca-verno e 4e te sa hora,no pone te kato porasnat 6e imat svoq 6ans da promenqt jivota si dokato ku4etata nqma kvo da napraqt :smt010 :smt010 :smt010

LyLa
03-24-2006, 21:34
mi nz ama sled kato gledh materiala revah cqla ve4er.Prosto be6e mnoo tujno.A kolkoto do bezdomnite deca-verno e 4e te sa hora,no pone te kato porasnat 6e imat svoq 6ans da promenqt jivota si dokato ku4etata nqma kvo da napraqt :smt010 :smt010 :smt010
e aide da ne sravnqvame ku4eta i deca...za6toto ve4e ne sum suglasna

IKisseDAGirL
03-25-2006, 08:43
mi nz ama sled kato gledh materiala revah cqla ve4er.Prosto be6e mnoo tujno.A kolkoto do bezdomnite deca-verno e 4e te sa hora,no pone te kato porasnat 6e imat svoq 6ans da promenqt jivota si dokato ku4etata nqma kvo da napraqt :smt010 :smt010 :smt010
дам така е наистина :roll:
много е тъжно тва за кученцата.. горкичките :cry:

ChoCoLAte_
03-25-2006, 13:20
Мдам..филмчето си беше кофти и на мене ми стана гадно докато го гледах. Обаче няма какво да направим, ако не се убиват те ще страдат още повече, защото кучкарниците ще се напълнят, няма да има храна за никой...абе кофти тръпка си е тоя проблем..незнам..то ни да ги убиеш, ни да ги оставиш живи. Трябва да се намери решение, ама докато го намерим..

gorskata_feja
03-25-2006, 18:38
tova e naistina mnogo tujno, no jivotut e takuv i nqma kakvo da se pravi :(

white_chik
03-26-2006, 08:27
mi nz ama sled kato gledh materiala revah cqla ve4er.Prosto be6e mnoo tujno.A kolkoto do bezdomnite deca-verno e 4e te sa hora,no pone te kato porasnat 6e imat svoq 6ans da promenqt jivota si dokato ku4etata nqma kvo da napraqt :smt010 :smt010 :smt010
e aide da ne sravnqvame ku4eta i deca...za6toto ve4e ne sum suglasna
moje bi e taka no kvo praqt bezdomnite deca,koito sa predimno rom4eta-piqt,pu6at,na 10 znaqt vsi4ki pozi,momi4etata prostituirat,mom4etata di6at lepilo no tva ve4e e druga tema

Tedka-Medka
03-26-2006, 13:31
де да можех и аз да си взема куче..
това ми е най-голямата мечта
ама скапаните ми родители не обичат
животни.. :(
пък и съм бая далечко от този
приют..и да искам няма как да си взема
преди да са ги боцнали :smt009

sCatteR-bRain
03-26-2006, 13:53
де да можех и аз да си взема куче..
това ми е най-голямата мечта
ама скапаните ми родители не обичат
животни.. :(
пък и съм бая далечко от този
приют..и да искам няма как да си взема
преди да са ги боцнали :smt009

taka go kaza se edno si4kite navednuj gi bockat :mrgreen:

DiEsEl_GiRl4eTo
03-26-2006, 17:54
mi nz ama sled kato gledh materiala revah cqla ve4er.Prosto be6e mnoo tujno.A kolkoto do bezdomnite deca-verno e 4e te sa hora,no pone te kato porasnat 6e imat svoq 6ans da promenqt jivota si dokato ku4etata nqma kvo da napraqt :smt010 :smt010 :smt010
Аз по принцип ВБ не гледам и не съм го видяла тва за кучетата, ама каквото ги съжалявате всички тия псета. На другия ден в училище само на тая тема се говореше. Айде като много ги обичате, хващайте си и си ги гледайте вкъщи. Колко хора пострадаха от тия преносители на болести. Поне да ги кастрират. Всяка сутрин като отивам на училище (особено сутрин по тъмно) побеснявам като мина покрай глутница бездомни кучета, дето се навъртат около единия блок, покрай който искам, не искам трябва да мина. Разбирам да е невинно животинче да го съжалявате...ама озлобено псе, пълно с гадинки, заразена, мършаво...не,мерси!

Абе как можа да го кажеш това за децата...още стоя и ти се чудя. Ми тва дете докато порасне ще е изживяли ужанси неща. То не може човек да бъде сигурен дали въобще ще бъде толкова силно детето, че да се пребори и да успее да израстне. Ами ако това, че никога не е имало родителска обич и подкрепа го озлоби...как ще се развие животът му според теб? Ще се докаже? Като какво? Като родител, като любящ родител, като приятен и весел човек, който умее да работи в среда с други хора? Тва е малко дете. Фактът, че няма семейство е способен да му разбие представите за живота, имаш ли представа колко тежко ще го понесе... Дано като порастне да стане добър човек. Ама кой ти го гарантира? Въобще няма място за сравнение между кучета и животни :!:

03-27-2006, 08:14
gadna si be6e istoriqta,no takuv e jivota.jalko 4e ima hora koito postupvat taka gadno s tezi jivotni,no to vinagi 6te ima takiva hora,tei 4e nqma opraviq :wink:

teenkopele
03-27-2006, 10:30
Целият филм не съм го гледал, а съм гледал само кадри. :o
Какво може да ми е мнението...просто не ми го побира главата как може да има толкова жестоки хора... :o
Чувал съм и за случаи, в които пазачите, по-специално в лозенския приют, чупят гръбнаците на кучета с метални пръти... :o :?

03-27-2006, 12:09
Просто не ми побира главата как може да има таквиа тъпи хора, които да вземат насериозно някакви си кучета. АБЕ ТОВА СА ЖИВОТНИ, ДА СЕ ОПРАВЯТ! Не ми пука за тях...повече ми пука за изоставените деца и просяците по улиците, а не за някви псета.