PDA

View Full Version : Iznenada za liubim 4ovek



gostenkata
03-22-2006, 20:57
zna4i sega na 2 aprim priqtelq mi ima rojden den i iskam da mu napravq nqkva iznenada.podarak nqma da mu kopuvam za6toto mi zabrani no vse pak bez ni6to ne moje.iskam pone da napravq ne6to az sama deto da go zaradva.daite mi nqkakvi ideiki plss sas sigurnost i vie ste imali tozi problem i imate opit.6te 4akam i blagodarq predvaritelno

DeziRe
03-22-2006, 21:21
e toi nqma da ti kaje 4e iska podaruk be mamka mu ! est 4e sha ti zabrani vzemi mu nqkyv podaryk pa ti... :-k

WindWaker
03-22-2006, 21:29
podaraka ne e tolkova vajen, a dori v nqkoi situacii hubaviq spomen ot izjivqnoto e dale4 po cenen ot ne6to materialno

aLakaZam
03-23-2006, 00:21
Ми като за начало може да напишеш на колко години е приятелят ти и ти на колко си, заинтересувай се какво обича и си прави изразите. Но ако му подариш едно незабравимо изживяване къде къде ще се зарадва повече ;)

AiKaTa
03-23-2006, 07:38
dam..i az sum na tova mnenie izmisli mu neshto che da ne go zabravi nikude.Izberi nqkoe gotino mestence sred prirodata.ako vremeto e gotino moje da si napraite neshto kat piknik dvamcata.Zvuchi staromodno no ako go napraite pulnocenno shte bude nezabravimo:)