PDA

View Full Version : Za ljubowta kato 4uwstwo, i normalen li sum?



akademika
03-22-2006, 22:40
ZAbelqzal sum 4e kogato se staraq da privleka wnimanie u momi4e koeto hareswam sum gotow da naprawq wsi4ko za neq , plus towa se koncentriram po dobre i izkarwam po-dobri ocenki w u4ilite(ni6to 4e mislq samo za neq), no kogato mi skusat kvitanciqta wsi4ko propada i pone 2 sedmici sum w depresiq i wuzmojnostta mi za koncentraciq namalqwa westo polu4awam sredni ocenki,su6tata situaciq se powtarq prez 2-3 meseca i taka we4e 2 godini produljawa cikli4no.Zapo4wam da si mislq 4e ne se wljubwam w samoto momi4e a kum towa koeto izpitwam kum nego(ni6to 4e rqdko e spodeleno).smqtate li 4e grani4i s kraen romantizum.Normalno ni e , normalen li sum?

MrAnderson
03-22-2006, 23:11
Хммм... Вероятно има някаква корелация между чувствата ти към дадено момиче и състоянието на повишена обща концентрация. Като се замисля, преди не можех да си наложа волята да тренирам редовно, продължително и усърдно. Сега самата мисъл за едно момиче е достатъчна да ме мотивира. Това значи ли, че нещо не е наред с мен? Разбира се, че не! Погледни нещата от добрата им страна - имаш способността лесно да намираш източници на жизнена енергия, които да ти служат като двигатели и да те тласкат напред. На твое място бих се притеснявал повече за това какво би станало, ако престана да съм в състояние да извличам ползи от това.

akademika
03-23-2006, 08:18
Благодаря!

mnogomili4kata-sf
03-23-2006, 09:11
Пфффффффффффффффф аз съм същата,ако нямам някого до себе си не ми е интересно нищо,занемарявам всичко...не знам ква е тази зависимост,обаче е ужасно #-o

Но пък има моменти,когато ако някой ме зареже,ставам няква яко надъхана да се докажа пред себе си,че не съм за изхвърляне и се захващам да върша някви полезни неща...

Така,че според мен с теб сме много чувствителни хора и ни трябва някой да ни дава сила да вървим напред