PDA

View Full Version : levski : 4erno more [2:3]



neMec`
03-23-2006, 00:40
male izob6to ne sum i o4akval 4e moje da bieme ,no se pak bihme ai 4estito na si4ki 4ernomorci :wink:

Coki
03-23-2006, 11:02
Честито, вижда се че ЦСКА отново ще направи дубъл - Шампиони на България за първенство и купата на България :lol:

priti_kiti
03-23-2006, 11:27
basi...kak mojahme da zagubim i to ot 4erno more?! :cry: :cry: :cry:

TheMaggie
03-23-2006, 11:54
Abe CSKA velik otbor!

rusalkata_
03-23-2006, 13:31
хахахаха... :lol: ЛЕВСКИ sux... :lol: Само ЦСКА!!! :D

CuST0M1z3
03-23-2006, 14:17
male izob6to ne sum i o4akval 4e moje da bieme ,no se pak bihme ai 4estito na si4ki 4ernomorci :wink:
pyrvo ma4a beshe vyv varna
CHERNO MORE - LEVSKI a ne LEVSKI - CHERNO MORE
coki spoko pi4 si4ko e nagalseno levski shte e champion cska s kupata bas ?

hamilcar
03-23-2006, 14:20
И на най-добрите се случва да загубят.

Г0ст
03-23-2006, 14:51
Е то понеже сте толкова добри скоро ще изкарате 30-тите си медали...............сребърни медали.

Disorder
03-23-2006, 15:04
Хахах ми така става понякога :) ЦСКА като направи равен с Беласица? Тогава къде бяха цесекарите които викат, че сте толкова велики? А да не споменаваме за съдийството на Ахмед Ахмед, който ви подари мача или гредата за Беласица. Така че приемете, че всеки отбор има слаби мачове и спрете да злорадствате. Радвайте се когато побеждавате и толкова. Завистта и злобата не са хубави черти от характера на хората и не е добре да ги оставяте да бъдат водещи сили :) Айде със здраве и да се надяваме, че левски няма да играе така и срещу Шалке :)

мечтател
03-23-2006, 16:25
е. лошо сме играли, паднали сме. аз не го гледах мача, но едва ли сме играли добре, за да паднем. нищо. по-добре загуба от Черно море сега и победа срещу Шалке на 30-ти, отколкото обратното. на всички чорбарски злобари им се смея от сърце. така е, отбора ви е създаден от народната власт, за да е обратното на Левски. и затова не се радвате на победите си, а на нашите поражения. то нали затова и титла да взем чурбътъ не се брои, ако не бие Левски. жалки сте. САМО ЛЕВСКИ! мачът на истината не е срещу Черно море, а срещу Шалке. а за вас - срещу Беласица

CuST0M1z3
03-23-2006, 16:38
е. лошо сме играли, паднали сме. аз не го гледах мача, но едва ли сме играли добре, за да паднем. нищо. по-добре загуба от Черно море сега и победа срещу Шалке на 30-ти, отколкото обратното. на всички чорбарски злобари им се смея от сърце. така е, отбора ви е създаден от народната власт, за да е обратното на Левски. и затова не се радвате на победите си, а на нашите поражения. то нали затова и титла да взем чурбътъ не се брои, ако не бие Левски. жалки сте. САМО ЛЕВСКИ! мачът на истината не е срещу Черно море, а срещу Шалке. а за вас - срещу Беласица
mnogo qsno nali im gledah jalkoto ma4le sreshtu litex dobre 4e litex beha super zle 4e shteha pak da padnat i nakraq na ma4a pyrvoto neshto koeto qha beshe KUR ZA LEVSKI ..... e tva e da si prost !!!!!!


SAMO LEVSKI!!!!!!!!

Twista
03-23-2006, 17:52
coki spoko pi4 si4ko e nagalseno levski shte e champion cska s kupata bas ?
Точно... И баща ми така каза. Дано да е истина. :D

CuST0M1z3
03-23-2006, 18:12
coki spoko pi4 si4ko e nagalseno levski shte e champion cska s kupata bas ?
Точно... И баща ми така каза. Дано да е истина. :D
daje moje da ti kaja za6to
za6toto levski v momenta nqma kvo da se lyjeme e s 2-3 klasi nad cska i ima golqm shans da vlezne v shampionskata liga tyi kato 6te bydeme postaven otbor !

teenkopele
03-24-2006, 16:40
И на най-добрите се случва да загубят.

Именно.
Това, че сме загубили от Черно Море нищо не значи. :wink:
Какво?!? :o ...чорбата победи Литекс и се мисли едва ли не за шампион.
Супер тъпо от тяхна страна.
Накрая май ще останат с празни ръце! :mrgreen:

gorskata_feja
03-24-2006, 16:52
coki spoko pi4 si4ko e nagalseno levski shte e champion cska s kupata bas ?
Точно... И баща ми така каза. Дано да е истина. :D

Spored men ili e naglaseno ili prosto taka se e slu4ilo, puk i levskar4etata imaha golqm ma4 predi tova ma4le s 4erno more, taka 4e e suvsem normalno da ne dadat vsi4ko ot sebe si. Az li4no nqma da komentiram ot koi otbor sum, za da ne si mislite, 4e zloradstvam, prosto tova e nai-obektivnoto mnenie, koeto moga da dam. Abe v Bulgariq si4ko e vuzmojno.

teenkopele
03-24-2006, 16:54
coki spoko pi4 si4ko e nagalseno levski shte e champion cska s kupata bas ?
Точно... И баща ми така каза. Дано да е истина. :D

Spored men ili e naglaseno ili prosto taka se e slu4ilo, puk i levskar4etata imaha golqm ma4 predi tova ma4le s 4erno more, taka 4e e suvsem normalno da ne dadat vsi4ko ot sebe si. Az li4no nqma da komentiram ot koi otbor sum, za da ne si mislite, 4e zloradstvam, prosto tova e nai-obektivnoto mnenie, koeto moga da dam. Abe v Bulgariq si4ko e vuzmojno.

Почти всичко... :mrgreen:

gorskata_feja
03-24-2006, 17:00
coki spoko pi4 si4ko e nagalseno levski shte e champion cska s kupata bas ?
Точно... И баща ми така каза. Дано да е истина. :D

Spored men ili e naglaseno ili prosto taka se e slu4ilo, puk i levskar4etata imaha golqm ma4 predi tova ma4le s 4erno more, taka 4e e suvsem normalno da ne dadat vsi4ko ot sebe si. Az li4no nqma da komentiram ot koi otbor sum, za da ne si mislite, 4e zloradstvam, prosto tova e nai-obektivnoto mnenie, koeto moga da dam. Abe v Bulgariq si4ko e vuzmojno.

Почти всичко... :mrgreen:

E dobre de, po4ti vsi4ko :smt016

bad_baby_girl
03-24-2006, 18:07
Abe CSKA velik otbor!


\:D/ :mrgreen: =D> :smt023

r06af
03-24-2006, 21:28
STIGA BE NE PRENEBREGVAITE 4ERNO MORE!OTBORYT SI IGRAE SUPER.E VQRNO 4E SE O4AKVA6E LEVSKI DA BIE,NO I TI4A E COOL OTBOR

neMec`
03-24-2006, 21:43
male izob6to ne sum i o4akval 4e moje da bieme ,no se pak bihme ai 4estito na si4ki 4ernomorci :wink:
pyrvo ma4a beshe vyv varna
CHERNO MORE - LEVSKI a ne LEVSKI - CHERNO MORE
coki spoko pi4 si4ko e nagalseno levski shte e champion cska s kupata bas ?xaax mersi 4e mi kaza 4e ma4a sa e igral v varna ma se pak sum varnenec znam :) a dali e levski ili 4erno more se edno nali sum napisal vqrno rezultata :) xx

korn___
03-24-2006, 21:46
Abe CSKA velik otbor!


\:D/ :mrgreen: =D> :smt023

bg futbol ? hahahahahahaaha ot koga su6testvuva takova ne6to ?

CuST0M1z3
03-24-2006, 22:07
male izob6to ne sum i o4akval 4e moje da bieme ,no se pak bihme ai 4estito na si4ki 4ernomorci :wink:
pyrvo ma4a beshe vyv varna
CHERNO MORE - LEVSKI a ne LEVSKI - CHERNO MORE
coki spoko pi4 si4ko e nagalseno levski shte e champion cska s kupata bas ?xaax mersi 4e mi kaza 4e ma4a sa e igral v varna ma se pak sum varnenec znam :) a dali e levski ili 4erno more se edno nali sum napisal vqrno rezultata :) xx
ne e se 1 za6toto cherno more v sofia nikoga nqma da biqt levski

neMec`
03-26-2006, 00:01
male izob6to ne sum i o4akval 4e moje da bieme ,no se pak bihme ai 4estito na si4ki 4ernomorci :wink:
pyrvo ma4a beshe vyv varna
CHERNO MORE - LEVSKI a ne LEVSKI - CHERNO MORE
coki spoko pi4 si4ko e nagalseno levski shte e champion cska s kupata bas ?xaax mersi 4e mi kaza 4e ma4a sa e igral v varna ma se pak sum varnenec znam :) a dali e levski ili 4erno more se edno nali sum napisal vqrno rezultata :) xx
ne e se 1 za6toto cherno more v sofia nikoga nqma da biqt levskiaxxa e ok ve kot go slaga6 pot vupros se edno golqma raota ok nqma da gi biqt se mi e edno ne sa int ot futbol ma se pak sum varnenec i kato skiah 4e bihq sre6to levski i mi stana qko, a dali 6i gi biqt 2ri put ili puk 6i gi biqt v sf mi e se edno nqma ko da sa vprqga6 sq imali zna4enie levski 4erno more ili 4erno more levski :wink: