PDA

View Full Version : Moderated by W.I.M.: Не мога да спра да мисля за него



{}{}{}{}{}{}{}{}
03-23-2006, 09:02
Taka zna4i haresvam mnogo edno mom4e.S nego se poznavame ot lqtoto i se vijdame po4ti vseki den.Prez tova na6e poznanstvo ima6e mn zaribqvki i razni takiva svalki no ni6to seriozno nito ot moq nito ot negova strana.No predi nqkoilko meseca ima6e 1 moment kogato go vidqh i ne6to v men...iztrypna...sqka6 se vlubih ne mi se be6e slu4valo ot mnogo vreme da se vlubq tolkova ludo v nqkoi.I taka toi razbra za tova(ne ot men a ot 4ovek na koito bqh kazala, za koeto o6te syjalqvam).No toi togava haresva6e 1 moq priqtelka i kogato razbra 4e go haresvam sprqha tezi taka da kaja zaribqvki no pak si bqhme fr i po ni6to ne li4e6e 4e e bezrazli4en kym men.NO az taka i ne mojah da sybera smelost da mu kaja v o4ite kakvo izpitvam za6toto neznam kak 6te reagira i ne iskam da nqmam nikakvi otno6eniq s nego i za tova ne riskuvam prosto mi e mnogo skyp. I sega neznam kakvo da pravq izklu4vam varianta da mu priznaq za6toto ako posledva otricanie ot negova strana spored men tova bi dovelo do krai v sqkakvi otno6eniq s nego i misylta za tova me ubiva.No neznam i s kakvo da mu privleka vnimanieto i prosto i az sym mnogo obyrkana za6toto toi ima mnogo stranen harakter v edin moment se dyrji mnogo otpusnato i mojem da si govorim za vsi4ko a v drug sqka6 nqma nikakvo jelanie da si govori s men i sega sym mnogo obyrkana i neznam kakvo da pravq molq daite mi nqkakvyv syvet a sy6to i ot mom4etata kakvo mislqt te a sy6toto taka imame i razlikav godinite toi e na 19 a az na 14 molq daite mi nqkakyv syvet kakvo da pravq za6toto naistina sym mnogo ot4aqna i postoqnno si islq za nego i kolkoto i da iskam ne moga da spra :(

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 7 ! §§

LP_girl_14
03-23-2006, 11:03
Ми..опитай се да го спечелиш,като не иксаш с думи,давай с сдействия!Прекарвай повече време с него,почни да пускаш некви бъзици,погледчета,усмивки, ровокирай го!Щом това момче значи токлкова много за теб,бори се за него,защото след време може много да съжаляваш че си бездействала.Вложи целия си чар и завлядей сърчицето му O:)

bad_baby_girl
03-23-2006, 11:20
Ми..опитай се да го спечелиш,като не иксаш с думи,давай с сдействия!Прекарвай повече време с него,почни да пускаш некви бъзици,погледчета,усмивки, ровокирай го!Щом това момче значи токлкова много за теб,бори се за него,защото след време може много да съжаляваш че си бездействала.Вложи целия си чар и завлядей сърчицето му O:)

mdaa

TheMaggie
03-23-2006, 11:21
Ми..опитай се да го спечелиш,като не иксаш с думи,давай с сдействия!Прекарвай повече време с него,почни да пускаш некви бъзици,погледчета,усмивки, ровокирай го!Щом това момче значи токлкова много за теб,бори се за него,защото след време може много да съжаляваш че си бездействала.Вложи целия си чар и завлядей сърчицето му O:)

mdaa
nai to4no kazano =D>