PDA

View Full Version : Moderated by W.I.M.: Няма тръпка за нова връзка !



03-23-2006, 11:50
Здравейте! Имам нужда да споделя с някой какво чувствам.. и мисля че форума е най - подходящото място.. Напоследак много се сближих с едно момче... Личи си че той ме харесва... Но някак си ми е трудно да започна връзка.. защото няма тръпка.. Когато си влюбен и видиш човека когото обичаш, стомаха ти се преобръща.. а аз това не го чувствам.. Не мога да преодолея чувствата си към бившото гадже.. Той сега е вече с друга.. и въпреки всичко сравнявам всеки с него.. Незнам какво да правя.. Дайте ми савети,моля! ](*,)

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 7 ! §§

piFka_LP
03-23-2006, 11:57
izbii si ot glavata biv6oto
nai lesniqt na4in e da trugne6 s drug ne e nujno pri vsi4ko da 4uvstva6 4e ti se preobru6ta stomaha
.....

terry
03-23-2006, 12:29
izbii si ot glavata biv6oto
nai lesniqt na4in e da trugne6 s drug ne e nujno pri vsi4ko da 4uvstva6 4e ti se preobru6ta stomaha
.....
tuka sam suglasna s pifka_lp,se nqkoga pak 6te ti se preoburne iz4akai i probvai.ako ne tursi6 nqma da nameri6 :smt023

midnight...
03-23-2006, 12:56
според мен би трябвало да има тръпка иначе хм не е интересно :mrgreen: може би не харесваш новото момче колкото мислиш

InHell
03-24-2006, 00:20
Тръпката и привличането ще дойдат сами :), ако ли не - разделяте се и толкова.

PrEdAtOr_F
03-24-2006, 02:04
I az mislq che shte e dobre da trygnesh s tova momche ako go haresvash ostavi go da ti dokaje che dyrji na teb i naistina ima chuvstva!Ne misli tolkova za bivsheto i ne sravnqvai vsichki s nego i moje da uspeesh da go zabravish :) USPEH! :D

ThePainIsReaL
03-25-2006, 20:24
:? Не си заслужава , ако тръпката я няма ! Не те съветвам да бързаш .. аз направих тази ужасна грешка и сега просто съм с човек , към когото изпитвам приятелска любов . Не е вярно , че тръпката може да се появи с времето .. ако ги няма пеперудките при една обич ,значи нещо не е наред..

Ако много страдаш по бившия :smt010 .. можеш да намериш начин на продължиш , но ще е голяма заблуда да искаш да го замениш с друг ..


А може би .. имаш нужда от малко разнообразие и да не мислиш за бившия ( макар че не вярвам че лесно ще успееш ! ), така че просто послушай сърцето си . То не ще те излъже! O:)

IKisseDAGirL
03-26-2006, 13:31
тръгвай с него
няма никав проблем да го скъсаш, ако нещо не върви
пък може и да се получи м/у вас, нищо не се знае :)
УсПеХ!!

SeXyTo_f
03-26-2006, 13:41
Здравейте! Имам нужда да споделя с някой какво чувствам.. и мисля че форума е най - подходящото място.. Напоследак много се сближих с едно момче... Личи си че той ме харесва... Но някак си ми е трудно да започна връзка.. защото няма тръпка.. Когато си влюбен и видиш човека когото обичаш, стомаха ти се преобръща.. а аз това не го чувствам.. Не мога да преодолея чувствата си към бившото гадже.. Той сега е вече с друга.. и въпреки всичко сравнявам всеки с него.. Незнам какво да правя.. Дайте ми савети,моля! ](*,)

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 7 ! §§
az sum v su6toto polojenie!

MrAnderson
03-26-2006, 14:20
На Черни връх има една табелка, на която пише следното: "Ако не знаеш накъде си тръгнал, вероятно ще стигнеш някъде другаде". Правил съм тази грешка и то точно с момиче. Оттогава досега са изминали три години, но аз все още не мога да си простя, че подведох момичето. Тя с нищо не заслужаваше да страда заради проявената прибързаност от моя страна. Останах крайно разочарован от себе си и си обещах, че повече никога няма да се захващам с нещо само заради убеждението, че трябва да съм като другите.

ProstoAz
03-26-2006, 16:46
Ако я няма тръпката просто не се впускай в нова връзка! За къде толкова си се разбързала? Не е ли по-добре да си с някой, към когото изпитваш достатъчно силни чувства, а и той към теб, от колкото с някой, само за да не си сама, само за да се опиташ да избиеш друг от главата си? Нищо хубаво аз не виждам в една такава връзка - ти ще се привържеш към гаджето ти, но това ще е просто някакво привързване, като към приятел, ще е много далеч от любовта, от онова чувство...И един ден ще решиш, че не можеш да продължаваш така, ще срещнеш някой, към който ще изпиташ пак онази тръпка и...ще се наложи да зарежеш това момче. Тогава ще се получи както при MrAnderson - опитвайки се да излекуваш собствените си мъки и болки (неуспешно), ще причиниш такива на момчето, което в момента те харесва. За мен това е егоистична постъпка, съжелявам, че го казвам.
Но от друга страна (по-малко вероятна според мен) току-виж тръпката се появи след като тръгнеш с това момче...тогава всичко би било прекрасно.

И аз съм по същия начин като теб и знам, че е кофти, но...какво да се прави. Вярвам, че жар без огън няма...

MrAnderson
03-26-2006, 18:01
Още по-кофти е, когато се случва да се засечем с момичето из квартала. Направо нямам очи да я погледна. Безхарактерно е, знам, но така ми се пада...