PDA

View Full Version : priatel na koito ne mojesh da raschitash



ErT
03-23-2006, 12:51
zdraveite! reshih da pusha tuk za da polucha mneniq i komentra otnosno tova koeto she raskaja.

tozi peiatel za koito stava duma mi e purvi bratovchet kogato bqhme po malki postoqnno bqhme zaedno smeehme se,mnogo beshe gotino.no predi 3-4 godini bashta mu specheli toto izapochna da raboti kato mitnichar(mojete da si predstavite za kakvo stava duma) i ot nego den natatuk tos moq bratovchet mnogo nadut stana perchi se unijava me i vsqkakvi takiva porati prevuzhodstvoto mu s prari sega kato izlizame na centura est toi izliza s 15 leva a az s 5 i vobshte mnogo e isprostql nqma priateli istinksi .no prez onova vreme deto se smeehme i se zabqvlqvahme kato malki nasheto semeestvo beshe mnogo po bogato ot tqhnoto no az ne sam se durjal kato nego s nikoi ot moite priateli i imam super mnogo priateli i taka iskam da se opitam da go nakram da ne se durji taka s men no nz kak vse iska da stava kakvo toi kaje.to inache mnogo lesno da spresh da kontaktuvash s nego ama vse pak sme rodnini a i sushto taka maikata na bashta mu e maika na moq bashta i izvednush i tq pochna da go vushvalqva dava mu po-veche pari ot kolkot na men tova go razbrah minalata godina kato nai demonstrativno na men dade 20 a na nego 50 zabravih po kukuv povod i taka kakvo da go pravq tos chvoek ?

03-23-2006, 13:04
Mi tova koeto bratov4et ti e napravil e naistina mn gadno i onosno baba ti ne e spravedlivo da pravi talka,no kakto i da e dai da ti otgovra na vuprosa zna4i pogovori si s nego i mu obqsni vsi4ko tova kak se 4ustva6 i 4e taka nikoga nqma da ima istinski priqteli.Popitai go kak toi 6te se 4ustva ako ti si na negovoto mqsto i se durji6 po tozi na4in s nego dali i na nego nqma da mu e gadno. :wink:

ErT
03-23-2006, 13:13
of nz shte vidq ama toi e dosta tupichak sushto taka samuchuvstvieto mnogo my se povdigna sled kato predi 2 godini stana 1 v bulgariq na negovata vuzrast po leka atletika i tova mu beshe poslednoto ne mojete da si predstavite kakvo chovek e tos sushto taka mnogo drungka zad gurba mi podigrava mi se misli che e mnogo gotin pak toi ne e smeshen e

IKisseDAGirL
03-23-2006, 13:26
що не пробваш да поговориш с него.. да му обясниш, че държанието му е тъпо и че ти се чувстваш зле... малко се съмнявам да се промени, но все пак пробвай :?

Dr. Kazimbutt
03-23-2006, 14:14
що не пробваш да поговориш с него.. да му обясниш, че държанието му е тъпо и че ти се чувстваш зле... малко се съмнявам да се промени, но все пак пробвай :?
Няма смисъл. Не можеш да се разбереш с простака.

fti4ka
03-23-2006, 14:21
аре бе нема ли и ние най-накрая да спечелиме от тва тото?!

ErT
03-23-2006, 17:07
vie ako spechelite mnogo pari shte si promenite li otnosheniqta s priatelite??

fti4ka
03-23-2006, 17:17
vie ako spechelite mnogo pari shte si promenite li otnosheniqta s priatelite??

аз ако имам много пари ще си купя нови приятели бе :lol:
не бе шегувам се.. мноу ясно че няма да си го променя по-скоро те ше си го променят.. ще започнат да завиждат...

ErT
03-23-2006, 19:52
a kato kaza zavijdat moga da ti kaja vobshte ne mu zavijdam shtoto nito se oblicha hubavo nito nishto daje toi mi zavijda za nqkoi neshte e osven che toi ima 5 000 evro v smetkata si ama ko da se prai

addictedtou
03-24-2006, 07:34
vie ako spechelite mnogo pari shte si promenite li otnosheniqta s priatelite??
Разбира се che ne... te parite ne sa vechni dokato priqtelite ostavat zavinagi..parite sa samo edin shiban factor..bez koito ne moje..no ne e na pyrvo mqsto..kakvo znachenie ima kolko pari imash??ne e li po vajno kakvo imash ot vytre??

fti4ka
03-24-2006, 10:34
абе за кво въобще се занимаваш с тоя?! кво кат ти е роднина.. от думите ти не личи много да се държи като такъв.. заеби го той сам ше доиде при теб като остане сам.. а баба ти е кучка! тя и моита една година даде на брат ми 10лв че беше влезнал в гимназията а на следващата когато тряяше да даде и на мен не даде и са ми се мазни плете ми некви чорапи..

ErT
03-24-2006, 10:53
ae shte go istraq oshte 2 godini i posle az otivam v drug grad .dane si pomislite zaradi nego :)

ErT
03-24-2006, 11:49
modelatorite veche mojete da zatvorite temata

stilian_Blue
03-24-2006, 11:59
vie ako spechelite mnogo pari shte si promenite li otnosheniqta s priatelite??
absoliutno ne spored men nikoga nema si promenq otnoshenieto bilo to i nai smotan priqtel

ProstoAz
03-24-2006, 20:49
modelatorite veche mojete da zatvorite temata

С това считам темата за приключена!
Благодаря!