PDA

View Full Version : Kojata na gurba???



03-23-2006, 17:12
Imam ujasen, ujasen problem...po princip kojata mi ne e problemna, no tazi zima po gurba mi se poqviha stra6no mn pup4ici...prosto sa ujasni. Nai lo6oto e 4e sled 2 meseca e bala i az 6te sum s gol grub i ne znam kak da mahna vuprosnoto akne. V li4nata si higiena nqmam kakvo da podobrq, pravq vsi4ko koeto trqbva, polzvam ka4estvena kozmetika, polzvam eksfolianti za tqlo...nooo.... :cry: Nqkoi imal li e podoben problem i kak se e spravil s nego...
Kazaha mi 4e e hybavo da trugna na solarium...slu4aino znaete li sled kolko vreme se poqvqva efekta ot solariuma...az sum hodila...no posledno hodih minalata godina :D no ne moga da si spomnq sled kolko vreme zapo4nah da zabelqzvam resultati
Ako imate nqkakvi idei....6te buda mnoooogo blagodarna :)

GreenLadyM
03-23-2006, 17:21
Mislq 4e edinstvenoto koeto shte napravi solariuma e da gi prikrie,nqma da gi izlekuva!Otidi na kojen lekar i toi shte ti prepishe nqkakuv krem da gi majesh...ili otidi na kozmetik!

SweetBunny
03-24-2006, 09:10
Otidi na kozmetik, toi bi trqbvalo da ti premahne pup4icite.
Oba4e otidi pri nqkoi "po-skupoplaten i klalificiran" kozmeti4en salon, a ne v nai-eftiniq...
Za6toto vednuj na maika mi nqkuf nekaduren kozmetik i razrazni edni pupki o6te pove4e :-k :smt017
Taka 4e vnimavai pri kogo 6te otide6, no nai-dobre otidi!!!

P.P. V kraen slu4ai ako pupkite do balut ti ne se mahnat, si kupi ot nqkoi ot oniq po-skupi "fon-doi-teni za tqlo" (ne znam kak se kazva to4no) i si namaji gurba i ako losionut e ka4estven - 6te moje da zali4i pupkite :smt004