PDA

View Full Version : Kak da skusam s nego :(



gadost
03-23-2006, 19:04
Iskam da vi pomolq za suvet .. nz kakvo da pravq ;/
V momenta hodq s edno mom4e .. ve4e 7 meseca.. no mi omruzva. Lo6oto e, 4e toi me obi4a, a az nego- ne .. Qvno vsi4ko e bilo samo golqma privurzanost kum nego .. :cry: Ne znam kakvo da pravq..Ne znam kak da se razdelq s nego pri polojenie, 4e toi izpitva takiva 4uvstva kum men.. Ne moga da go naranq.. no po tozi na4in susipvam sebe si :( ..Kak da go napravq? Kak da skusam s nego? Kakvo moje da mi e izvinenieto ? 4e ne go obi4am pove4e ?ta az obi4la li sum go vuob6te nqkoga ....

white_chik
03-23-2006, 19:14
emi trq da izmisli6 ne6to 6toto v taq situaciq i dvamata ste mnoo precakani-na tebe ti e kofti,a toi se zablujdava taka 4e kaji mu 4e ima drug ili 4e ve4e 4uvstavata ti ne sa su6tite ne6to takova.opitai se da se prai6 na golqma ku4ka za da moje toi da ohladnee

DeSiTo0o
03-23-2006, 19:22
Iskam da vi pomolq za suvet .. nz kakvo da pravq ;/
V momenta hodq s edno mom4e .. ve4e 7 meseca.. no mi omruzva. Lo6oto e, 4e toi me obi4a, a az nego- ne .. Qvno vsi4ko e bilo samo golqma privurzanost kum nego .. :cry: Ne znam kakvo da pravq..Ne znam kak da se razdelq s nego pri polojenie, 4e toi izpitva takiva 4uvstva kum men.. Ne moga da go naranq.. no po tozi na4in susipvam sebe si :( ..Kak da go napravq? Kak da skusam s nego? Kakvo moje da mi e izvinenieto ? 4e ne go obi4am pove4e ?ta az obi4la li sum go vuob6te nqkoga ....
Emii spored men e po dobre da pogovori6 s nego i da mu obqsni6 kak stoqt ne6tata.Prosto mu kaji 4e 4uvstvata ti kum nego ne sa su6tite.PO-dobre da mu kaje6 otkolkoto da go luje6...Taka 6te go boli pove4e.Ostanete si dobri priqteli ako moje. :roll:

midnight...
03-23-2006, 19:30
в този случай по-хубаво от истината май няма...кажи му всичко по начин по който ще те разбере и така че да не започне да обвинява себе си. в крайна сметка би било добре и за двама ви да сте откровенни

03-23-2006, 19:31
a 6to ne mu kaje6 istinata?! Mnogo me draznite taka, kakvo da mu kaja za da skysame, emi az moga da ti kaja, 4e ako go izlyje6, 6te doide edin slyn4ev den v koito toi 6te razbere vsi4ko, i 6te mu stane dvoino po-kuco..ot li4en opit ti kazvam, kaji mu 4e nemoje6 da se vlubi6 v nego,opitala si, no u4evidno ne se e polu4i i tolkoz, za ko trqbva da go lyje6 :evil:
Pri men skysaha s men, no me izlyga,posle kat razbrah, mi stana dvoino po-krivo, taka 4e- ne go lyji, kakto i da skysa6 s nego, 6te go zaboli, taka 4e neka pone znae istinata :evil:

leecher
03-23-2006, 19:35
hah ... kakvo da ti kaja osve 4e mom4eto da dalo 7 meseca ot jivota si za tebi ako smqta6 4e te "obi4a" .. osven da mu iztrugne6 surceto i da mu go zavre6 v guza drugo nqma da moje6 da postigne6. I taka .. kakto i da e da se opitam da ti pomogna s problem-a. Ima6 nqkolko vuzmojnosti:

1- da postupi6 "pravilno" i da mu kaje6 kakvo 4uvstva6 i kakvo ne ( toi 6te te namrazi ... ili ako ne te namrazi 6te ima 4uvstva kum teb o6te dulgo vreme i tova 6te mu pre4i bezkraino mnogo kakto na nego taka i na teb v nqkoi momenti)

2- da izvurti6 taka ne6tata 4e toi da izgubi interes kum teb ... ne e trudno .. momi4etata go umeete dobre. 6te ti otneme malko vreme i trud oba4e taka 6te mu spesti6 muka a na sebe si 6te spesti6 misulta 4e si nakrala nqkoi 4ovek da strada malko ili mnogo.

3- da ne ti puka, da mu kaje6 4e ne vurvqt ne6tata bez vob6te da mu se obqsnqva6 i da pokava6 4e te i kofti i da mu kaje6 da se razkara ( togava budi sigurna 4e 6te te namprazi)


Tova e vsi4ko koeto moga da ti kaja :D good luck.

FiRe_LaDy
03-23-2006, 19:54
MIli4ka i az sam v sy6toto polojenie.Samo 4e sym s nego 4 meseca i nqkolko dena .... i ne mi e problema 4e mi e omryznal,ami 4e si haresah drig ... No ponqkoga mom4etata sami ni podtikvat kym drug.I vse pak po dobre mu kaji istinata i tova koeto ti e na syrceto.USPEX

^Ima_li_zna4enie_f^
03-23-2006, 22:17
Mila i az sam v sa6toto polojenie samo 4e s fr mi sme zaedno to 3meseca i to za vtori pat.toi si ima problemi sas sem si i az sam edinstveniq 4ovek na koito moje da raz4ita.plus tova hilqda pati mi e dokazval 4e me obi4a neistovononiakolko pati az ostavam s vpe4atlenieto 4e toi e s men samo za da legneme.mnogo e gadno da lajeme takagorkite mom4eta ama v nqkoi slu4ai nqma dr na4in.....

gadost
03-23-2006, 23:48
Blagodarq na vsi4ki za suvet4etata, koito mi dadoha .. Naistina mai 6te e po-dobre da ne go luja i etc.. Mislq, 4e prosto 6te po4na da se durja po-nastrani ot nego, nqma da go tursq 4esto .. , ne 4e dosega v tfa si polojenie go praveh, de .. no predpolagam toi 6te useti kakvo stava v men i pone 6te si ima 1 naum(ama kat gi znam mom4etata kak ne use6tat mnogo-mnogo...).. 6te go podgotvq predvaritelno,. koeto , nadqvam se, 6te smek4i bolkata .. :?
O6te vednuj mnogo thanks za vsi4ko !! :wink:

AiKaTa
03-24-2006, 07:21
znesh li v jivota stava taka.Samo che nemoje i toi i ti da ste dobre v taq situaciq.Pyk i tolkova rqdko momchetata mislqt dali nas ni boli kogato ni naranqt che chak ponqkoga mi se iska te da stradat mn poveche ot nas!ta taka de...ne go luji kaji mu che ne si go obichala lqlql....abe tfa koeto kaza na nas shte te razbere nqq kak!uspeh:)

passion92
03-26-2006, 15:48
znae6 li ? az bqh v sy6tata situaciq po edno vreme ... i mi be6e kofti da go zareja za6toto znaeh 4e toi mnogo si me obi4a ... toi prave6e vsi4ko samo i samo da me zadyrji ... ama az ne go obi4ah .. az obi4ah drug .... iii edin den ... trygnahme dvamata da se razhojdame i az mu kazah 4e trqbva da mu kaja ne6tu i 4e 6te mu go kaja kogato stignem do moeto liubimo mqsto .... tam otidohme .. sednahme ... toi trygna da me celuva .. az se drypnah ... i mu kazah ... "am .... mai trqbva da sprem do tuk" ... toi popita za6to i az kazah "za6toto ve4e ni6tu ne e kakto predi" stanah ... i si trygnah ... be6e mi mnogo jal .. ama kvo da napravq ... toi posle postoqnno se my4e6e da si me vyrne .. bqh go vidqla da pla4e za men daje .... ama az bqh obiknala drug i nemojeh da se vyrna pove4e pri negu .... i daje 4esno kazano o6te obi4am toq drugiq makar i toi da e s druga :| kofti istoriq :|

sexy_diva
04-03-2006, 17:54
Обясни му какво чувстваш,кажи му,че не искаш да го нараняваш,че не искаш да го загубиш като приятел,защото много даржиш на приятелството му............................Изтъркано е ,но винаги върши работа:)

penywise
04-03-2006, 17:56
При думите:

"Искам да си с мен завинаги"
"Бременна съм"
"Готова съм да се оженим"

Ще чуеш само топуркане надолу по стълбите.... едва ли ще го видиш след това някога :mrgreen:

n0mak
04-03-2006, 18:10
При думите:

"Искам да си с мен завинаги"
"Бременна съм"
"Готова съм да се оженим"

Ще чуеш само топуркане надолу по стълбите.... едва ли ще го видиш след това някога :mrgreen:

exactly kvoto i az 6tqh da kaja - 100% garanciq... ako i tva ne proba4ka probvay sus "aaa da onq den fanah gubi4ki na.."

nymphetamine_girl_199239
04-03-2006, 18:35
az bih mu kazala istinata,puk ako iska da se mqta otnqkade ili da me namrazi...prosto taka e nai-dobre

sladka_macka
04-03-2006, 19:49
Awe kvo ima da mu obesnqva6 we otiva6 pri nego kazva6 mu pisna mi ve4e da sam s teb :!: :!: :!: kusame i gotovo te nas pitat li ni kato ni naranqvat ne mi deistvai :!:

gadost
04-06-2006, 23:28
Ехх .. Ако можех така лесно да го зарежа досега вече да не съм с него .. не мога да му кажа "дотук сме .. сбогом не ме кефиш вече" .. не само че ще бъде отвратително към него.. , но и на мен след това ще ми бъде кофти .. Знам,че ще трябва да проведем един доста голям и сериозен разговор .. и като попита "защо?" няма да знам какво да му отговоря, но .. и през такива периоди се минава .. Миналия ден се оплаках на един приятел за това .. и той ме попита "Как можеш да съсиперш нещо продължило толкова дълго.. " било много ценно .. Ми че аз ако продължа да съм с него по тази логика никога няма да мога да се разделя с него, защото ще става още по-ценно с всеки изминал ден .. глупаво е .. но всяко "хубаво" нещо си има край ..отначало може би е било хубаво, не и сега ...

Sunny_stz
04-06-2006, 23:57
Po-dobre mu go kaji,za6toto posle moje da stane o6te po-lo6o!Kato go luje6,4e go obi4a6,luje6 i sebe si!!!I ti si o6te po-precakana!Kaji mu go delikatno,6te go zaboli,no vseki preminava prez takiva momenti :roll:

Malko_kote
04-07-2006, 00:25
Macka, trqbva da mu kaje6, 4e ve4e 4uvstvata ti kum nego ne sa taka kakto sa bili predi.(ne zavisimo dali ti si izpitvala ne6to kum nego, prosto taka toi nqma da se zasegne).Obqsni mu 4e taka samo se mu4i6, i ve4e nqma smisul da ste zaedno, 4e ne obi4a6 drug, no v momenta e nai-dobre da ne ste zaedno.Kaji mu 4e durji6 na nego no kato priqtel :)

Г0ст
04-07-2006, 01:12
Kaji mu 4e durji6 na nego no kato priqtel :)

No , no , no , HELL NO.
Само това последното не му го казвай.Тази фраза е можеби една от най-омразните ни.Или поне на мен.Ти я обечаш братче , лудо влюбен си , а тя ти заявявя "Обичам те , но като приятел".........охххх на баткооооо.Незнам при вас как е ама при мен в такива моменти направо издивявам.
Иначе , както и да му го кажеш , все ще го боли.Дали по-малко , дали по-вече......все ще го боли.

04-07-2006, 07:30
МУхахах ми не късай бе аз имам няколко връзки по 4 - 5 месеца и ми жал за момичетата да ги късам все пак ме обичат а аз тях не същата история та просто ще имаш няколко връзки едновременно по 1 ден в седмицата отделяй за всяка връзка и ето ако трябва и само по няколко часа.

Malko_kote
04-07-2006, 09:07
Da a ma vij sega, vie mom4etata ste nqkaksi..............po ne vi puka, dali 6te ste s nqkolko ili s edna.A na momi4etata tova ni vliae mn zle.Nie iskame da ima samo edna lubov v jivota ni da bude roomanti4no.Izob6to nie durjim na.........A gornoto mnenie, da prav si.Ne trqbva da mu kazva 4e go obi4a kato pr.Prav si.
Macka, mojebi ne trqbva da govori6.Pokaji mu vs tova s deistviq.Mojebi taka vs 6te mine po-lesno.Izbqgvai go.Kogato ti zvuni i i ska da izlezete mu kaji 4e si zaeta.A ako toi proqvi jelanie da pogovorite.Ne mu otkazvai.Obqsni mu kakto ve4e ti kazah, 4e euvstvata ti kum nego ve4e ne sa su6tite i nqma smiul da produljava6 da go luje6(edin vid tova si eluja :) I taka ne6tata 6te se polu4at. :wink:

maily
04-07-2006, 09:59
Hei kaji mu,4e mnogo go haresva6,no vapreki tova moje bi 6te se razbira te o6te po-dobre kato priqteli,az li4no naprevih taka s moeto gadje i sega sme samo priqteli i se razbirame po-dobre otkolkoto,dokato bqhme gadje!Taka 4e spokoino pomoli go da izleznete na kafe i mu kaji vsi4ko!!!Uspeh ti jelaq ot vse sarce... :D :lol: :oops: :P =D>

penywise
04-07-2006, 10:01
maily

:smt078

POLA^_^
04-07-2006, 10:07
Трябва да се разделите,защото така не съсипваш само себе си,а и самото момче!Според мен истината прекалено много ще го нарани,а ти не искаш,нали?!Кави му нещо от сорта,че си охладняла към него и т.н.