PDA

View Full Version : От какво се страхувате?



fti4ka
03-23-2006, 22:29
има ли нещо от което се стрхувате?.. някаква си ваша фобия?.. мене лично ме е страх от тъмното.. като малка много глеах Досиетата Х и са още си ме е страх понякога.. а имам една приятелка която па я е страх от затворени пространства..

`Death`Whore`
03-23-2006, 22:31
Страх ме е от нематериални неща...иначе имам фобия от паяци /макар че онези, малките, ги мачкам без проблем/ и от други насекоми.

MaPuXyaHa
03-23-2006, 22:35
1.Tъмно-имаше една неприятна случка във 3часа в гората на село също така и в една срутена къщурка със дървен под не ми се говори...,че тръпки ме побиват!!!
2.Духове-просто защото са духове не ги виждаме не ги усещаме просто мисълта за тях ме плаши до смърт!
3.Змии-откакто ме ухапа една пепелянка....не искам да чувам за тях нито да ги виждам!!!! :( :( :(

DA_Evil
03-23-2006, 22:53
в момента най-много ме е страх от себе си.....

Dr. Kazimbutt
03-23-2006, 22:58
Нямам никакви фобии.

ledenata_kralicA
03-23-2006, 23:00
mi az sum si strahliva:)
kato malka mn me be6e strah ot(zabelejete!)Alf:)
a sega me e strah da ne ostana bez priqteli,da ne zagubq blizuk 4ovek
oooooooooooo,da,MNOGO me e strah ot ku4eta
dolu-gore tva e:)
bye zaseega:P

LyLa
03-23-2006, 23:02
ot tumnoto nai ve4e
ot duhove i takiva svruh su6testva
i nai mnogo ot filmi na ujasite osobeno ako gi gledam sama..sigurno nqma da prejiveq no6tta sled tova

priti_kiti
03-23-2006, 23:04
ako stava vupros za du6even strah zna4i me e strah ot samotata... :? su6to taka i ot nqkoi hora
ina4e za takiva fobii kato klaustrofobiq i t.n. nqmam mislq 4e,osven pani4eskiq mi strah ot hlebarki drugo mai nqma O:)

Estranged
03-23-2006, 23:47
Паяци и вени.

Паяците са ми фобия от малка. Интересното е че говоря за най-малките паци - онези с дългите и супер тънки крака. Те ме отвращават. Не ме е страх от тарантули, но тези могат да ме подлудят. Не мога да го опиша. Готова съм да иумра от страх, ако такова нещо ме налази. А и явно и организмът ми е на това мнение - веднъж ме беше охапъл един такъв паяк (добре че е било в съна ми) и се събудих с двойна горна джука. Бях малко като със силикон, но ми отиаше :lol:

Вените са ми много болна тема. Често рисувам върху нечии ръце. Докато го правя полудявам, не мога да прокарам химикалката дори покрай тях, имам някакакъв странен страх от тях. Рязала съм се, не съм глезла, която мрази кръв. Просто имам фобия от чужди вени, незнам що...

И последния страх - най-важния и единствен нематериален - никой никога да не ознава тайните ми. Това са система от следствия, върху които е съграден целия ми живот. Ще рухне, ако една от тях бива разкрита. Не говоря за гаджета само!!!

Още нещо - места с много хора. Това ме подлудява а- в автобуса, в училище, на паметника и т.н. Това ме убива!!!

korn___
03-24-2006, 06:18
edinstvenoto ne6to ot koeto imam naistina strah e naprejenieto .... za6toto znam kakvo pri4inqva .... i tova 4e si ostanal jiv i ti se e razminalo kato na pi4 (ako ti se razmine kat se zase4e6 s nego de....:)nikoi ne se se6ta 4e cqlata nervna sistema poema si4ko kato edin amortisior kakto i glavniq mozak i grubna4niq ... 6toto 1 mig nevnimanie i posle malko umrql ... ili malko uvreden za tva kat rabotq po tehnika kakvato i da e tq spazvam absolutno vsi4ki pravila za bezopasnost poneje e tupo 4ovek da umre ot naprejenieto po nqkoq klema ili nqkoi visokovoltov element

hamilcar
03-24-2006, 06:56
Преди ме беше страх от игли,но го преодолях.В момента от нищо не ме е страх.

Master_88
03-24-2006, 08:22
От някой гадни животни и насекоми

rusalkata_
03-24-2006, 08:31
ами като малка бях много страхлива. :? сънувах всеки ден кошмари и си умирах от страх... :lol: в предишния квартал в който живеех имаше много бездомни кучета и след като една глутница нападна леля ми направо паника!за щастие вече не се страхувам от тях... :roll:
сегашните ми страхове са от хоръри(през целия ми живот съм гледала само няколко 8-[ ),от акули и най-вече от змии... 8-[ преди вървеше по телевизията рекламата за оня филм с анакондите.първия път като я видях само дето не се прибих в устрема си да избягам от стаята... :lol: :roll:

PaChanGa_GiRl
03-24-2006, 08:43
Мене ме е страХ от кучета много... аз също така (въпреки, че е много общо) от смъртта :(

miloto_girl_4e
03-24-2006, 09:18
страх ме е от неизвестността :?
кофти е да не знаеш какво те очаква.. дали утре ще се събудиш или днеска ти е последния ден... :|
страх ме е от самотата ... не от това да съм сама,а от това да съм самотна...
страх ме е от смъртта... страх ме е,че като умра.. ще съм една от много починали и света ще продължи без мен... това ме плаши :-#
страх ме е... не,гнус ме е от паяци ... :shock:
еми.. май е това :!:

ledenata_kralicA
03-24-2006, 09:53
men me e srah ot ku4etata 6toto preidi mn vreme me uhapa ku4e i
str6no se upla6ih
kato vidq nekoe mn se 6a6kam :smt022

CucAgMuH
03-24-2006, 10:02
Много се впрягате :wink: Аз почти съм надживял тоя момент със страховете, макар че все още изпитвам ужас от разсеяността си. Случва се понякога да направя нещо глупаво(натискане на delete вместо copy, банков трансфер за определена сума с още една нула отзад...) и да се осъзная части от секундата след като вече е необратимо... ей от тия грешки ме е страх. :-s Случвало ми се е и да си уговоря среща с момиче, и веднага след като затворя да се сетя, че точно тогава имам неотложна работа... абе... СТРАХ :wink:

TheMaggie
03-24-2006, 10:15
mi mai ot ni6to.......................abe nz :roll:

EvaneScence_f
03-24-2006, 10:23
Като по-малка имах мн страхове,някои ги надраснах,но други мисля,4е няма да преодолея никога...например умирам от страх всеки път като се замисля за самотата ,за това,4е мойе би един ден 6те остана сама...и вси4ки 6те ме забравят...страх ме е от смъртаа, бъпреки,4е "Страха от тъмнината и смъртта не е ни6то пове4е от страх от неисжесността"...
И все пак ме е мн страх от самотата,когато остана сама за пове4е време имам 4увството ,4е умирам,4е не мога да живея пове4е...нз трудно е да се опи6е :roll: :roll: :roll: :)

CrazY^^MousE^^F
03-24-2006, 11:27
Страх ме е от предразсъдъците, от нерешителността, от неиздържливостта, от завистта на хората и от лесното отказване

akademika
03-24-2006, 11:39
edinstvenoto ne6to ot koeto imam naistina strah e naprejenieto .... za6toto znam kakvo pri4inqva .... i tova 4e si ostanal jiv i ti se e razminalo kato na pi4 (ako ti se razmine kat se zase4e6 s nego de....:)nikoi ne se se6ta 4e cqlata nervna sistema poema si4ko kato edin amortisior kakto i glavniq mozak i grubna4niq ... 6toto 1 mig nevnimanie i posle malko umrql ... ili malko uvreden za tva kat rabotq po tehnika kakvato i da e tq spazvam absolutno vsi4ki pravila za bezopasnost poneje e tupo 4ovek da umre ot naprejenieto po nqkoq klema ili nqkoi visokovoltov element
съгласен съм напълно с тебе

Dr. Kazimbutt
03-24-2006, 11:57
Е, хайде и аз да се изповядам - като малък ме беше страх от кучета.

CVETELLINA
03-24-2006, 12:39
мий страх ме е от самотата също така страшно много ме е страх от смъртта,от неизвестното,от това,че ще дойде ден,в които няма да ме има... ауу не знам не знам ,ужас :shock: :shock: а иначе някакви фобии, страх ме е от тъмното,е вече не чак толкова много,ама все пак :lol: и също така изпитвам панически страх от плъхове :shock: :shock: :-#

midnight...
03-24-2006, 12:50
страх ме е от хлебарки и мишки...просто немога да се владея когато видя такова нещо :-s
мисля че по-сериозни страхове нямам абе освободно човече съм :mrgreen:

KRaLiCa_na_OrGaZmA
03-24-2006, 13:24
има ли нещо от което се стрхувате?.. някаква си ваша фобия?.. мене лично ме е страх от тъмното.. като малка много глеах Досиетата Х и са още си ме е страх понякога.. а имам една приятелка която па я е страх от затворени пространства..

mi men mnogo me e strah ot surovo mesto zvu4i nekfo smeshno no naprao izpadam v nekfi isterii kato go vidq . :(

GoHardeR
03-24-2006, 14:27
от паяци и игли (последното не толкова много), ама видя ли паяк... :oops: ](*,)
abe shto vsi4ki vi e strah ot paiaci...tva sa nai-iakite nasekomi
men me e strah samo ot starostta...nikfi takiva duhove,tumno,svruh est ne me plashat....samo starostta tva e nai-gadnoto....
strah me e ot tfa da ne moga da sum samostoiatelna,niakoi da triabva da se griji za men...da ne moga da sedia po turski nai-otzad v tramvai N9...ne tva e ebavka,vupreki,4e.da.niama da moga.....
az za tfa ne iskam da jiveia mnogo......

gorskata_feja
03-24-2006, 15:38
Az fobii nqmam, no kato po-malka mnogo se pla6eh ot filmite s ujasi... Sega oba4e ni6to ne mi pre4i da si hapvam pred TV-to dokato zqpam nqkoq ujasiq :smt016

Sinister_Doll
03-24-2006, 16:13
Ot tva da ostana sama, ot othvurlqne, ot obvurzvane...
Ina4e ot visoko, ot tesni prostranstva, ot mn hora na edno mqsto...

I ot ribi! Basi gadnite jivotni! Mrazq gi!

teenkopele
03-24-2006, 16:22
Като се замисля... :-k имам някакъв страх от игли и от смъртта, но това май е всичко.
Ааа за една бройка да забравя и морски дълбини. :?

LP_girl_14
03-24-2006, 17:40
Ми...мразя паяци,скакалци и всякви такива насекоми...За друго не се сещам.Понякога ме е страх от неизвестното :roll:

soul
03-24-2006, 17:46
Страх ме е:
1.....да не бъда наранена,сигурно затова ми е трудно да се сближавам с хората и понякога да съм студена към тях
2......да не полудея,понякога се чудя дали ще успея да изживея живота си по нормален начин
3.....от кучета

х
03-24-2006, 18:26
strah me e ot tova 4e e v1zmojno da ne dojiveq kulminaciqta na jivota si!
strah me e ot starostta! neiskam da ostarqvam!
strah me e ot samotata!
ujasqvam se ot mizeriqta, prostotiqta, ograni4eniq svetogled, lipsata na razvitie, zastoq, skukata, i mn dr ne6ta! az s1m strahlivo momi4e!!! :evil:

Sinister_Doll
03-24-2006, 18:30
strah me e ot starostta! neiskam da ostarqvam!

Tva go propusnah! Starostta me ujasqva...

CVETELLINA
03-24-2006, 23:50
strah me e ot starostta! neiskam da ostarqvam!

Tva go propusnah! Starostta me ujasqva...и аз го пропуснах, и мен също...
:shock: :shock: :shock:

korn___
03-25-2006, 00:05
edinstvenoto ne6to ot koeto imam naistina strah e naprejenieto .... za6toto znam kakvo pri4inqva .... i tova 4e si ostanal jiv i ti se e razminalo kato na pi4 (ako ti se razmine kat se zase4e6 s nego de....:)nikoi ne se se6ta 4e cqlata nervna sistema poema si4ko kato edin amortisior kakto i glavniq mozak i grubna4niq ... 6toto 1 mig nevnimanie i posle malko umrql ... ili malko uvreden za tva kat rabotq po tehnika kakvato i da e tq spazvam absolutno vsi4ki pravila za bezopasnost poneje e tupo 4ovek da umre ot naprejenieto po nqkoq klema ili nqkoi visokovoltov element
съгласен съм напълно с тебе

nqma po tih i dobur ubiec ot naprejenieto ... ili vnimava6 ili si uvreden za cql jivot ili si murtav ... kakvi li ne ne6ta sa mi razkazvali svideteli kak umira jena dokato slaga tavi4ka v pe4kata si za da sgotvi za decata si...http://torrents.linkos.bg/pic/smilies/crazy.gif

Fire_Baby
03-25-2006, 08:24
Men puk me e strah ot tumno i ot zatvoreni prostranstva. :( A inache kato vseki normalen chovek i az se strahuvam da ne ostana sama nqkoi den i da nqma na kogo da razchitam.Strah me e che edin den shte se oburna nazad kum minaloto i shte vidq edna prazna dupka bez hubavi prejivqvaniq, bez priqteli, bez semeistvo...I togava shte se sbudne nai-golemiqt mi strah-ostavila sum jivota da otleti bez da mu se nasladq.Za tova hora jiveite pulnocenno bez da se strahuvae ot utreshniq den.Toi shte vi donese hubavi i loshi neshta.No ne trqbva da sajalqvate che vi se e sluchilo neshto losho.Trqbva da se razvate che izobshto vi se e sluchilo neshto.

03-25-2006, 08:58
men pbk me e strax da ne se odavq nz 6to a sym treniral 3 godini plyvane i dori na sastezanie 6tqh da hodq no sprqx dobre plyvam i si4ko ama me e strah da ne se odavq :smt005

machoka
03-25-2006, 10:26
Страх ме е от неуспеха и проваления, безмислен живот.

Dr. Kazimbutt
03-25-2006, 10:59
За всички, които ги е страх, че може един ден да се събудят и да са недоволни от живота си: хора, обмисляйте постъпките си, за да не вършите глупости!

lainagovna
03-25-2006, 11:32
светофари да не ме блъсне кола
после ше пиша още че са излизам

honey_reflection
03-26-2006, 00:45
emi od " [..] Nqkakva aleq bez krai, kadeto e tamno, mrachno i nikoi nqma na okolo. Chuvat se strani zvuci ili tishina i nishto drugo. Samotno mqsto, vlizashto v i izlizashto od gorata i ne samo. Mn tumno, bez nikakva svetlinka.. [..] " napravo me hvashtat trupki ako pomislq za tova!

sk8_dont_h8
03-26-2006, 09:31
ОТ КИТАЙЦИ - толкова са много, че ако решат да ме изядат ще го направят за по-малко от 0,1секунда :lol:

white_chik
03-26-2006, 09:32
nz 6to no mnoo me strah ot jabi-nqmam ni6to proiv tezi jivotinki,no........a ina4e mnoo me strah da ne zagubq priqtelite si i ku4eto mi.e kato gledam ponqkoga stra6ni filmi su6to me e star ama ot6umqva

sherry
03-26-2006, 09:59
Малко ме е страх от прекалено високото...това не го бях забелязала като фобия,но скоро цялата изтръпнах и много се сдухах,като бях на високо,не знаех,че ме е страх от тва :-k

Страх ме е от смъртта,идеята,че един ден няма да съм тук,ще изчезна в безкрая и няма да запазя нито спомените си,нито мечтите си,нищо,просто ще изчезна завинаги,много ме плаши това... :(

Плаши ме мисълта,че мога да загубя някой скъп за мен човек,направо като си го помисля и се сдухвам...Много се страхувам от разделите.Нали знаете колко ужасно е чувството на самота,онова гадно и изгарящо чувство,че си сам,че някой,който до скоро е бил до теб,давал ти е частица от себе си,вече го няма...да знаеш,че този човек си е заминал за винаги от живота ти и няма да усетиш прегръдката му вече...че единствено спомените за него остават в съзнанието ти,а даже и те ще избледнеят малко по малко с времето,без да питат дали искаш или не :(

Страх ме е от съдбата,не знам какво може да ми поднесе.Дали ще успея да живея стойностно или ще се проваля като човек,страх ме е да не би да намеря всичките си мечти стъпкани от нещо или някого и да не успея да ги съживя...

mimetoo
03-26-2006, 10:33
strah me e ot sobstveniq mi strah..ponqkoga si vnushavam neshta koito ne mogat da stanat,tova stava obiknovenno prez noshta..no az sam si izpatkala taka che.. :lol: inache ot nqkakvi paranormalni neshta nqmam strah a pak ot nasekomite ne me e straha a me e gnuuusss :smt012

Boot
03-26-2006, 10:53
Едно време ме гонеше параноята, че някой ми чува мислите. И ми идеше да се самоубия. Но ми мина, вече не ми пука и да ги чуе някой :)

Sinister_Doll
03-26-2006, 11:01
Waa, Boot, vqrno li?!
Men su6to! Mn oligofrensko :-D

Boot
03-26-2006, 11:04
Отвратително е!!! Аз много се бях филмирала. А то сичко от един дебилен филм с Мел Гибсън. Ама аз - паранояяя. Даже като съм била на място с много хора умишлено съм си насочвала мисълта към нещо тъпо, а не мойте си неща. Ужас Ужас... :mrgreen:

Sinister_Doll
03-26-2006, 11:09
Gledala sum go filma (:
Yee, ne sum edinstveniqt nenormalnik http://fs4.deviantart.com/i/2004/240/f/7/Bunnicon__dancebunnydance_.gif
Men nay- mn me be6e strah na6te da ne mi 4uvat mislite...
Pravila sum sledniq experiment, po4vam da si mislq "Ako mi 4uva6 mislite, po4e6i se po glavata!"
I gledam dali 6te zapo4nat da se 4e6at :-D
Mn be6e nenormalno!

Boot
03-26-2006, 11:29
Хехехехех шизоооооооооооооооо :mrgreen:

ThePainIsReaL
03-26-2006, 14:10
Какви ли страхове нямаме #-o

Аз лично изпитвам ужас от дълбокото .. да не мога да стъпя някъде :?
Страх ме е и от самотата ,че някога ще остана само аз с мислите си , но най-много се страхувам от себе си

Briseis
03-26-2006, 14:33
Моята фобия е смешна за повечето хора.Но въпреки това се ужасявам от кокошки.Дори като ги видя по телевизията отивам в другата стая.Като ги видя някъде по селските къщички - бягам и пищя.И от пуйки ме е страх.Ае от всякакви пернати.Даже оная сутрин си помислих, че ще ме накълват.Някфо вече почнах да си представям...Ау ужас :smt078 :smt088.

Като бях по-малка имах някаква параноя, че наще ме следят.Имах чувство, че в нас е пълно с камери.Бях преровила всички шкафове...Не намерих камери, но чувството у мен остана.Даже си мислех, че са пратили хора да ме следят ](*,)

Като всеки човек ме е страх, да не си преживея пълноценно живота.Че времето, през което трябва да му се насладя се изплъзва от ръцете ми.И то заради някакфи измислени родителски правила....

Това е общо взето :-s

SweetBunny
03-26-2006, 14:42
Ot pulen, neprogleden mrak + grobna ti6ina =P~ ....
Ako popadna v takova mqsto, trupki me pobivat i me hva6ta mnogo strah...e, osven ako ne sum s liubimiq, togava nqma da sum tolkoz pritesnena :smt007 :mrgreen:
Strah me e ot malki, tesni prostranstva (kato asansior) i ponqkoga me e strah da se zakliu4vam :-s
Gadno mi e da gledam jabi i ribi, ne moga da si predstavq da gi pipna :smt087 :smt095

Briseis
03-26-2006, 15:25
Олее забравих...Страх ме е да се заключа в обществена тоалетна и да не мога да изляза...Веднъж ми се случи, но цялата ситуация беше много смешна и не се стреснах много...Страх ме е и да не ми заседне асансьора...И това ми се е случвало, но беше смешно-бях с приятели :mrgreen:

SweetBunny
03-26-2006, 19:08
Олее забравих...Страх ме е да се заключа в обществена тоалетна и да не мога да изляза...Веднъж ми се случи, но цялата ситуация беше много смешна и не се стреснах много...Страх ме е и да не ми заседне асансьора...И това ми се е случвало, но беше смешно-бях с приятели :mrgreen:
Az sum absoluitno su6tata :-D

Incarnadine
03-26-2006, 19:40
освен от общочовешкия страх от незивестността, от смъртта (не моята а на някой близък), от старостта и самотата, испитвам огромна паника от паяци, стоножки и всякакви такива многокраки насекоми. Не мога да си обясня защо, при това очевидно е много разпространено и не е плод на някакво субективно преживяване, защото от както се помня ги мразя тея гадинки...